Hruška Cup 2016

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 10.01.2016

Ročník: 5.

Místo: Brno - Kohoutovice

Mapa: Kohoutovice - Aquapark

Účast: 298 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:18:58
2. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:19:08 +00:00:10
3. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:21 +00:00:23
4. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:19:36 +00:00:38
5. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:19:43 +00:00:45
6. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:20:13 +00:01:15
7. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:20:29 +00:01:31
8. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:20:44 +00:01:46
9. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:40 +00:02:42
10. Petra Dittrichová 1987 KON 00:21:47 +00:02:49
11. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:21:48 +00:02:50
12. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:49 +00:02:51
13. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:22:35 +00:03:37
14. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:22:53 +00:03:55
15. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:23:40 +00:04:42
16. Lucie Staňková 1987 ASU 00:23:48 +00:04:50
17. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:23:57 +00:04:59
18. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:24:05 +00:05:07
19. Lenka Křížová 1985 TTR 00:24:10 +00:05:12
20. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:24:17 +00:05:19
21. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:24:34 +00:05:36
22. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:24:37 +00:05:39
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:51 +00:05:53
24. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:24:56 +00:05:58
25. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:25:10 +00:06:12
26. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:25:47 +00:06:49
27. Adriana Plotzerová 1991 nereg. 00:25:53 +00:06:55
28. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:25:59 +00:07:01
29. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:26:16 +00:07:18
30. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:34 +00:07:36
31. Tereza Gregorová 1990 nereg. 00:26:52 +00:07:54
32. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:26:53 +00:07:55
33. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:05 +00:08:07
34. Martina Radová 1974 ABM 00:27:08 +00:08:10
35. Eva Tesařová 1992 RBK 00:27:09 +00:08:11
35. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:27:09 +00:08:11
37. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:27:41 +00:08:43
38. Michaela Jurčová 1989 MBM8989 00:28:05 +00:09:07
39. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:28:12 +00:09:14
40. Iva Matulová 1984 ADA 00:28:15 +00:09:17
41. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:28:16 +00:09:18
42. Petra Grycová 1974 TBM 00:28:23 +00:09:25
43. Lucie Broschová 1974 RBK 00:29:06 +00:10:08
44. Natália Šenková 1985 VBA 00:29:35 +00:10:37
45. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:29:45 +00:10:47
46. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:29:52 +00:10:54
47. Kateřina Radová 2001 ABM 00:29:59 +00:11:01
48. Barbora Smoradová 1990 ZBM 00:30:24 +00:11:26
49. Ela Vedrová 2003 TBM 00:30:35 +00:11:37
50. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:30:52 +00:11:54
51. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:31:02 +00:12:04
52. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:31:18 +00:12:20
53. Monika Jašková 1963 TBM 00:31:25 +00:12:27
54. Hana Justová 1985 PHK 00:31:56 +00:12:58
55. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:30 +00:13:32
56. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:32:41 +00:13:43
57. Radka Hájková 1966 nereg. 00:33:40 +00:14:42
58. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:33:53 +00:14:55
59. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:34:08 +00:15:10
60. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:34:29 +00:15:31
60. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:34:29 +00:15:31
62. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:35:23 +00:16:25
63. Daniela Tršová 1973 PBM 00:35:27 +00:16:29
64. Šárka Patermannová 1974 nereg. 00:35:41 +00:16:43
65. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:35:46 +00:16:48
66. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:35:50 +00:16:52
67. Lenka Miková 2004 TBM 00:36:16 +00:17:18
68. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:36:46 +00:17:48
69. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:36:55 +00:17:57
70. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:37:21 +00:18:23
71. Iva Miková 1970 TBM 00:37:52 +00:18:54
72. Hana Odstrčilová 1975 nereg. 00:38:24 +00:19:26
73. Dana Králová 1976 XBM 00:38:41 +00:19:43
74. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:38:54 +00:19:56
75. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:39:19 +00:20:21
76. Jolana Králová 2003 TBM 00:39:55 +00:20:57
77. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:40:37 +00:21:39
78. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:40:57 +00:21:59
79. Anna Piskačová 1996 nereg. 00:40:59 +00:22:01
80. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:41:17 +00:22:19
81. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:42:08 +00:23:10
82. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:42:25 +00:23:27
83. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:43:54 +00:24:56
84. Tereza Dušková 2005 TBM 00:47:03 +00:28:05
85. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:47:35 +00:28:37
86. Věra Salajkova 1955 LBM 00:47:51 +00:28:53
87. Jana Tomanová 1949 LBM 00:50:25 +00:31:27
88. Jana Sítařová-st. 1964 nereg. 00:50:34 +00:31:36
89. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:53:38 +00:34:40
90. Jana Königová 1986 ZBM 00:55:49 +00:36:51
91. Alexandra Látalová 1958 GBM 01:02:05 +00:43:07
92. Eliška Patermannová 2003 TBM 01:03:51 +00:44:53
93. Denisa Králová 2005 TBM 01:07:26 +00:48:28
Markéta Střítecká 2002 GBM DISK
Lenka Kočová 1981 ZBM DISK
Hana Dvořáková 1986 ZBM DISK
Ada Kuchařová 1958 TBM DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:16:32
2. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:16:38 +00:00:06
3. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:55 +00:01:23
4. Adam Chloupek 1993 ZBM 00:17:56 +00:01:24
5. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:19:19 +00:02:47
6. Michal Jirásek 1989 SHK 00:19:27 +00:02:55
7. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:19:42 +00:03:10
8. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:17 +00:03:45
9. Adam Kazda 1991 ZBM 00:20:23 +00:03:51
10. David Vedra 1974 TBM 00:20:24 +00:03:52
11. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:26 +00:03:54
12. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:31 +00:03:59
13. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:34 +00:04:02
14. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:20:38 +00:04:06
15. Petr Matula 1982 ADA 00:21:35 +00:05:03
16. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:22:01 +00:05:29
17. Matej Hraboš 1995 ASU 00:22:10 +00:05:38
18. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:15 +00:05:43
19. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:22:48 +00:06:16
20. Martin Kinc 1999 ZBM 00:22:54 +00:06:22
21. Petr Palát 1974 ABM 00:23:01 +00:06:29
22. Jan Dušátko 1985 PHK 00:23:10 +00:06:38
23. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:23:27 +00:06:55
24. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:23:45 +00:07:13
25. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:48 +00:07:16
26. Radim Kheil 1973 PBM 00:23:49 +00:07:17
27. Jan Drbal 1971 PGP 00:23:57 +00:07:25
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:10 +00:07:38
28. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:24:10 +00:07:38
30. Jan Král 1969 XBM 00:24:21 +00:07:49
31. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:24:27 +00:07:55
32. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:24:33 +00:08:01
33. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:24:41 +00:08:09
34. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:24:43 +00:08:11
35. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:46 +00:08:14
36. Vojta Gryc 2001 TBM 00:24:55 +00:08:23
37. Jiří Ježek 1984 PHK 00:25:08 +00:08:36
38. Michal Šrubař 1986 MBM 00:25:10 +00:08:38
39. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:25:15 +00:08:43
39. Pavel Rada 1974 ABM 00:25:15 +00:08:43
41. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:25:19 +00:08:47
42. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:25:48 +00:09:16
43. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:49 +00:09:17
44. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:25:54 +00:09:22
44. Pavel Kořan 1974 VBM 00:25:54 +00:09:22
46. David Aleš 1975 ASU 00:25:56 +00:09:24
47. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:07 +00:09:35
48. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:26:13 +00:09:41
49. Lukáš König 1980 ZBM 00:26:41 +00:10:09
50. Radek Musil 1976 nereg. 00:26:59 +00:10:27
51. Libor Hirš 1960 VBM 00:27:07 +00:10:35
52. Jan Fiala 1972 BBM 00:27:09 +00:10:37
53. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:27:19 +00:10:47
54. Roman Vlček 1970 SKM 00:27:59 +00:11:27
55. Petr Sedlář 1973 TBM 00:28:05 +00:11:33
56. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:28:17 +00:11:45
57. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:28:22 +00:11:50
58. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:28:33 +00:12:01
59. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:36 +00:12:04
60. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:28:40 +00:12:08
61. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:28:53 +00:12:21
62. Luboš Minařík 1957 TBM 00:29:04 +00:12:32
63. Vít Unčovský 2000 GBM 00:29:12 +00:12:40
64. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:29:27 +00:12:55
65. Petr Šenk 1980 VBA 00:29:43 +00:13:11
66. Ivo Denemarek 1979 BBM 00:29:46 +00:13:14
67. Jan Sedlář 2000 TBM 00:29:52 +00:13:20
68. Ondřej Toman 1975 LBM 00:30:00 +00:13:28
69. Jiří Kůr 1983 ZBM 00:30:07 +00:13:35
70. Petr Brosch 1971 RBK 00:30:15 +00:13:43
71. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:30:17 +00:13:45
72. Pavel Pulec 1962 VBM 00:30:36 +00:14:04
73. Jakub Novák 1986 nereg. 00:31:05 +00:14:33
74. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:26 +00:14:54
75. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:31:35 +00:15:03
76. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:31:54 +00:15:22
77. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:31:57 +00:15:25
78. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:31:58 +00:15:26
79. Martin Drašar 1984 nereg. 00:32:16 +00:15:44
80. Tomáš Látal 1993 GBM 00:32:24 +00:15:52
81. Michal Gregor 1999 ZBM 00:33:21 +00:16:49
82. Jiří Mareček 1959 ADA 00:33:52 +00:17:20
83. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:34:17 +00:17:45
84. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:34:18 +00:17:46
85. Daniel Světlík 1986 nereg. 00:34:22 +00:17:50
86. Radek Burdilák 1985 MBM 00:34:30 +00:17:58
87. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:35:06 +00:18:34
88. Marek Palát 1970 ABM 00:35:33 +00:19:01
89. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:35:45 +00:19:13
90. Marek Unčovský 1971 GBM 00:36:07 +00:19:35
91. Miroslav Látal 1960 GBM 00:36:20 +00:19:48
92. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:37:06 +00:20:34
93. David Nečas 1976 TBM 00:37:15 +00:20:43
94. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:37:35 +00:21:03
95. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:37:37 +00:21:05
96. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:37:45 +00:21:13
97. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:37:49 +00:21:17
98. Ladislav Mika 1968 TBM 00:38:03 +00:21:31
99. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:39:11 +00:22:39
100. Libor Robotka 1953 PBM 00:39:17 +00:22:45
101. Tomáš Palát 2003 ABM 00:39:42 +00:23:10
102. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:39:59 +00:23:27
103. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:40:20 +00:23:48
104. Štěpán Rada 2004 ABM 00:40:43 +00:24:11
105. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:41:12 +00:24:40
106. Martin Prudík 1987 nereg. 00:41:29 +00:24:57
107. Petr Novotný 1973 nereg. 00:42:28 +00:25:56
108. Radek Vykydal 1976 nereg. 00:42:33 +00:26:01
109. Jakub Kura 1991 nereg. 00:43:34 +00:27:02
110. Pavel Kříž 1948 PZR 00:43:50 +00:27:18
111. Martin Baše 1984 nereg. 00:44:23 +00:27:51
112. Ondřej Horyna 1995 nereg. 00:44:39 +00:28:07
113. Jan Charvát 1969 nereg. 00:44:47 +00:28:15
114. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:49:29 +00:32:57
115. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:50:47 +00:34:15
116. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:51:06 +00:34:34
117. Matěj Baše 2005 ZBM 00:55:00 +00:38:28
118. Tobiáš Dvořák 2004 nereg. 00:55:05 +00:38:33
119. Jan Procházka 1949 TBM 00:55:29 +00:38:57
120. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:56:19 +00:39:47
121. Dominik Barát 1993 nereg. 00:57:35 +00:41:03
122. Viktor Toman 1993 nereg. 01:00:59 +00:44:27
123. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:10:55 +00:54:23
Ondra Gryc 2004 TBM DISK
Milan Jašek 1962 TBM DISK
Jiří Šafek 1976 ZBM DISK
Miloš Dvořák 1973 BBM DISK
Pepa Štěrbák 2004 nereg. DISK
Jakub Dvořák 2005 BBM DISK
Jan Dufek 1942 TBM DISK
Petr Patočka 1963 BBM DISK
Jan Komenda 1999 ZBM DISK
David Rajnoha 2000 UBM DISK
Martin Janda 1980 DOB DISK
Jiří Ehl 1977 TBM DISK
Karel Fučík 1972 VBM DISK
Matěj Klusáček 1989 TTR DISK
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK
Ondřej Novotný 1992 ABM DISK
Matyáš Tachovský 2002 ZBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:10:30
2. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:10:33 +00:00:03
3. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:11:59 +00:01:29
4. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:12:50 +00:02:20
5. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:12:51 +00:02:21
6. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:12:54 +00:02:24
7. Hana Doušková 2006 TBM 00:13:05 +00:02:35
8. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:13:30 +00:03:00
9. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:13:35 +00:03:05
10. Filip Schwab 2007 TBM 00:13:50 +00:03:20
11. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:13:55 +00:03:25
12. Sophie Polická 2006 TBM 00:14:16 +00:03:46
13. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:14:34 +00:04:04
14. Klára Kočová 2008 ZBM 00:14:40 +00:04:10
15. Martina Ehlová 2006 TBM 00:14:48 +00:04:18
16. Marek Fuchs 2006 TBM 00:14:55 +00:04:25
17. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:15:16 +00:04:46
17. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:15:16 +00:04:46
19. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:15:20 +00:04:50
20. Filip Marek 2007 nereg. 00:15:37 +00:05:07
21. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:15:49 +00:05:19
22. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:16:03 +00:05:33
23. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:16:19 +00:05:49
24. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:16:28 +00:05:58
25. Jan Urválek 2007 TBM 00:17:34 +00:07:04
26. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:17:38 +00:07:08
27. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:18:13 +00:07:43
28. Petr Klieštík 2006 GBM 00:19:26 +00:08:56
29. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:19:27 +00:08:57
30. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:19:43 +00:09:13
31. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:19:46 +00:09:16
32. Max Denemarek 2008 BBM 00:20:18 +00:09:48
33. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:20:55 +00:10:25
34. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:21:18 +00:10:48
35. Denisa Finstrlová 2009 ZBM 00:21:31 +00:11:01
36. František Koča 2011 ZBM 00:21:38 +00:11:08
37. Eva Marková 2009 ZBM 00:22:17 +00:11:47
38. Hana Maliňáková 2005 nereg. 00:22:20 +00:11:50
39. Eda Štěrbák 2004 nereg. 00:22:34 +00:12:04
40. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:22:55 +00:12:25
41. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:23:51 +00:13:21
42. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:23:59 +00:13:29
43. Matěj Toman 2009 LBM 00:24:56 +00:14:26
44. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:25:09 +00:14:39
45. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:26:12 +00:15:42
46. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:26:23 +00:15:53
47. Jolana Bašeová 2010 nereg. 00:27:37 +00:17:07
48. Veronika Hanousková 2007 nereg. 00:29:01 +00:18:31
49. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:29:38 +00:19:08
50. Tereza Robotková 2011 PBM 00:31:18 +00:20:48
51. Petra Skobová 2015 nereg. 00:32:51 +00:22:21
52. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:33:00 +00:22:30
53. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:33:05 +00:22:35
54. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:34:45 +00:24:15
55. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:35:20 +00:24:50
56. Marie Patermannová 2006 TBM 00:35:47 +00:25:17
57. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:37:07 +00:26:37
58. Zbyšek Hažmuk 2012 nereg. 00:39:14 +00:28:44
59. Tereza Matejová 2011 nereg. 00:42:12 +00:31:42
60. Klára Otrusinová 2014 Nereg 01:07:09 +00:56:39
Renáta Palátová 2006 ABM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200