Onos Cup 2016

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 13.03.2016

Ročník: 9.

Místo: Brno - Žabovřesky

Mapa: Žabovřesky

Účast: 257 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:29
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:19:29
3. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:19:53 +00:00:24
4. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:20:03 +00:00:34
5. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:20:17 +00:00:48
6. Vanda Hošeková 1996 ASU 00:21:55 +00:02:26
7. Lucie Staňková 1987 ASU 00:21:56 +00:02:27
8. Petra Dittrichová 1987 KON 00:22:02 +00:02:33
9. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:22:43 +00:03:14
10. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:22:47 +00:03:18
10. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:22:47 +00:03:18
10. Martina Vališová 1996 OSN 00:22:47 +00:03:18
13. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:23:07 +00:03:38
14. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:23:23 +00:03:54
15. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:23:28 +00:03:59
16. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:23:38 +00:04:09
17. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:23:46 +00:04:17
18. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:21 +00:04:52
19. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:24:34 +00:05:05
20. Lenka Koporová 1997 ZBM 00:24:46 +00:05:17
21. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:24:56 +00:05:27
22. Hana Dvořáková 1986 ZBM 00:26:08 +00:06:39
23. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:09 +00:06:40
24. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:26:41 +00:07:12
25. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:26:51 +00:07:22
26. Monika Pekárková 1992 RBK 00:26:55 +00:07:26
27. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:26:57 +00:07:28
28. Kateřina Utíkalová 1999 TBM 00:27:01 +00:07:32
29. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:27:16 +00:07:47
30. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:27:55 +00:08:26
31. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:28:26 +00:08:57
32. Monika Jašková 1963 TBM 00:28:31 +00:09:02
33. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:29:29 +00:10:00
34. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:29:39 +00:10:10
35. Radka Mráčková 1986 nereg. 00:29:46 +00:10:17
36. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:30:26 +00:10:57
37. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:30:43 +00:11:14
38. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:30:50 +00:11:21
39. Iva Miková 1970 TBM 00:31:03 +00:11:34
40. Kateřina Borecká 1988 ZBM 00:31:09 +00:11:40
41. Radka Hájková 1966 nereg. 00:31:24 +00:11:55
42. Daniela Tršová 1973 PBM 00:32:06 +00:12:37
43. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:32:18 +00:12:49
44. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:33:01 +00:13:32
45. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:33:07 +00:13:38
46. Helena Procházková 1953 TBM 00:33:10 +00:13:41
47. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:33:33 +00:14:04
48. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:33:52 +00:14:23
49. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:34:20 +00:14:51
50. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:34:53 +00:15:24
51. Dana Kurečková 1976 ABM 00:35:02 +00:15:33
52. Radana Dušková 1975 nereg. 00:35:03 +00:15:34
53. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:35:07 +00:15:38
54. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:35:38 +00:16:09
55. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:35:58 +00:16:29
56. Jolana Králová 2003 TBM 00:36:19 +00:16:50
57. Petra Ondrová 1988 nereg. 00:36:28 +00:16:59
58. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:36:40 +00:17:11
59. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:36:41 +00:17:12
60. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:37:04 +00:17:35
61. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:37:49 +00:18:20
62. Klára Kurečková 2006 ABM 00:37:58 +00:18:29
63. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:38:22 +00:18:53
64. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:38:31 +00:19:02
65. Tereza Dušková 2005 TBM 00:38:36 +00:19:07
66. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:38:40 +00:19:11
67. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:39:59 +00:20:30
68. Lenka Hájková 1962 ZBM 00:40:21 +00:20:52
69. Jana Tomanová 1949 LBM 00:40:23 +00:20:54
70. Daniela Hanousková Boučková 1972 ABM 00:40:29 +00:21:00
71. Eliška Drábková 2001 TTR 00:41:02 +00:21:33
72. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:41:43 +00:22:14
73. Markéta Ryšavá 1994 nereg. 00:42:31 +00:23:02
74. Eva Chromá 1963 nereg. 00:42:48 +00:23:19
75. Věra Salajkova 1955 LBM 00:44:26 +00:24:57
76. Dana Králová 1976 XBM 00:45:15 +00:25:46
77. Jolana Václavková 2002 nereg. 00:46:52 +00:27:23
78. Hana Bašová 1985 PHK 00:48:51 +00:29:22
79. Ivana Václavková ml. 2000 nereg. 00:59:39 +00:40:10
80. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 01:01:41 +00:42:12
Denisa Králová 2005 TBM DISK
Ivana Václavková st. 1970 nereg. DISK
Lucie Jurečková 1980 nereg. DISK
Pavla Stará 1942 BOV DISK
Daniela Schrottová 1999 TBM DISK
Andrea Firešová 1973 ZBM DISK
Pavlína Šulerová 1991 ZBM DISK
Vlasta Podešvová 1992 ADA DISK
Kateřina Schwabová 1973 TBM DISK
Markéta Firešová 1999 ZBM DISK
Jitka Drábková 1969 TTR DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:19:25
2. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:19:59 +00:00:34
3. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:20:00 +00:00:35
4. Vít Bravený 1991 ZBM 00:20:23 +00:00:58
5. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:25 +00:01:00
6. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:42 +00:01:17
7. Petr Matula 1982 ADA 00:20:57 +00:01:32
8. Adam Kazda 1991 ZBM 00:21:08 +00:01:43
9. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:21:41 +00:02:16
10. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:21:42 +00:02:17
11. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:21:45 +00:02:20
12. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:30 +00:03:05
13. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:22:45 +00:03:20
14. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:22:46 +00:03:21
15. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:22:56 +00:03:31
16. Karel Fučík 1972 VBM 00:22:59 +00:03:34
17. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:14 +00:03:49
18. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:23:21 +00:03:56
19. Jiří Ehl 1977 TBM 00:23:34 +00:04:09
20. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:24:08 +00:04:43
21. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:11 +00:04:46
22. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:24:18 +00:04:53
23. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:24:46 +00:05:21
24. Martin Kulich 1990 ZBM 00:25:00 +00:05:35
25. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:25:05 +00:05:40
26. Daniel Autrata 1990 TBM 00:25:07 +00:05:42
27. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:25:38 +00:06:13
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:25:57 +00:06:32
29. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:26:03 +00:06:38
30. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:26:16 +00:06:51
31. Vít Suchomel 1984 MBM 00:26:24 +00:06:59
32. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:26:29 +00:07:04
33. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:26:46 +00:07:21
34. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:27:02 +00:07:37
35. Lubomír Trš 1973 PBM 00:27:08 +00:07:43
36. Petr Brosch 1971 RBK 00:27:19 +00:07:54
37. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:27:39 +00:08:14
37. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:27:39 +00:08:14
39. Roman Vlček 1970 SKM 00:27:45 +00:08:20
40. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:27:48 +00:08:23
41. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:27:54 +00:08:29
42. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:28:09 +00:08:44
43. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:11 +00:08:46
44. Martin Grünwald 1979 SBK 00:28:25 +00:09:00
45. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:29:01 +00:09:36
45. Radek Musil 1976 nereg. 00:29:01 +00:09:36
47. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:29:21 +00:09:56
48. Filip Adámek 2001 ABM 00:29:25 +00:10:00
49. Martin Drašar 1984 nereg. 00:29:26 +00:10:01
50. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:29:32 +00:10:07
51. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:29:36 +00:10:11
52. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:29:53 +00:10:28
53. Petr Novotný 1973 nereg. 00:30:54 +00:11:29
54. Pavel Suk 1977 nereg. 00:31:28 +00:12:03
55. Milan Jašek 1962 TBM 00:32:06 +00:12:41
56. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:32:18 +00:12:53
57. Ondřej Toman 1975 LBM 00:32:29 +00:13:04
58. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:32:31 +00:13:06
59. Luboš Minařík 1957 TBM 00:32:40 +00:13:15
60. Michail Tkač 1988 nereg. 00:32:48 +00:13:23
61. Jiří Kůr 1983 ZBM 00:32:51 +00:13:26
62. Aleš Marek 1979 nereg. 00:33:03 +00:13:38
63. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:33:05 +00:13:40
64. Robert Kurečka 1972 ABM 00:33:53 +00:14:28
65. Ondra Gryc 2004 TBM 00:34:05 +00:14:40
66. Michal Gregor 1999 ZBM 00:34:08 +00:14:43
67. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:34:26 +00:15:01
68. Jan Charvát 1969 nereg. 00:34:55 +00:15:30
69. Filip Hort 1978 nereg. 00:36:01 +00:16:36
70. Jiří Krejčí 1989 nereg. 00:36:21 +00:16:56
71. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:37:19 +00:17:54
72. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:37:56 +00:18:31
73. David Nečas 1976 TBM 00:38:18 +00:18:53
74. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:38:25 +00:19:00
75. Petr Hájek 1963 ZBM 00:39:10 +00:19:45
76. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:39:22 +00:19:57
77. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:40:01 +00:20:36
78. Martin Baše 1984 nereg. 00:40:02 +00:20:37
79. Milan Důrek 1991 nereg. 00:40:03 +00:20:38
80. Ivo Ligurský 1990 nereg. 00:40:04 +00:20:39
81. Jakub Novák 1986 nereg. 00:40:14 +00:20:49
82. Martin Imlauf 1963 SNA 00:40:27 +00:21:02
83. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:40:53 +00:21:28
84. Jakub Kura 1991 nereg. 00:40:58 +00:21:33
85. Viktor Toman 1993 nereg. 00:40:59 +00:21:34
86. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:41:31 +00:22:06
87. Ladislav Mika 1968 TBM 00:42:06 +00:22:41
87. Dominik Barát 1993 nereg. 00:42:06 +00:22:41
89. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:42:08 +00:22:43
90. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:42:38 +00:23:13
91. Jakub Kacer 2000 nereg. 00:43:00 +00:23:35
92. Jan Procházka 1949 TBM 00:45:56 +00:26:31
93. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:47:04 +00:27:39
94. Tomáš Vostal 2004 TBM 00:48:12 +00:28:47
95. Stanislav Václavek 1969 nereg. 00:53:21 +00:33:56
96. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:54:58 +00:35:33
97. Matěj Baše 2005 ZBM 00:56:45 +00:37:20
98. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:57:59 +00:38:34
99. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:01:22 +00:41:57
100. Miroslav Novák 1954 nereg. 01:02:03 +00:42:38
101. Vojtěch Drábek 2001 TTR 01:09:59 +00:50:34
Osvald Kozák 1982 TBM DISK
Vladimír Kelbl 1997 ZBM DISK
Jan Král 1969 XBM DISK
Svatoš Coufal 1967 ZBM DISK
Petr Drábek 1967 TTR DISK
Adam Stoklas 2002 TTR DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Hana Doušková 2006 TBM 00:12:03
2. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:12:41 +00:00:38
3. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:14:38 +00:02:35
4. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:14:42 +00:02:39
5. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:14:52 +00:02:49
6. Filip Marek 2007 ZBM 00:15:33 +00:03:30
7. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:15:55 +00:03:52
8. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:16:14 +00:04:11
9. František Koča 2011 ZBM 00:16:21 +00:04:18
10. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:16:45 +00:04:42
11. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:17:16 +00:05:13
12. Anna Heczková 2006 VLI 00:18:04 +00:06:01
13. Klára Kočová 2008 ZBM 00:18:44 +00:06:41
14. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:18:49 +00:06:46
15. Radan Čech 2006 TBM 00:19:09 +00:07:06
16. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:19:13 +00:07:10
17. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:19:16 +00:07:13
18. Petr Klieštík 2006 GBM 00:19:21 +00:07:18
19. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:19:48 +00:07:45
20. Filip Schwab 2007 TBM 00:19:55 +00:07:52
21. Pavla Reichlová 2008 KSU 00:21:05 +00:09:02
22. Erik Heczko 2008 VLI 00:22:38 +00:10:35
23. Tereza Kazíková 2008 UBM 00:22:51 +00:10:48
24. Martin Bulička 2008 ZBM 00:22:54 +00:10:51
25. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:23:04 +00:11:01
26. Lukáš Zbořil 2007 nereg. 00:23:48 +00:11:45
27. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:24:08 +00:12:05
28. Jan Urválek 2007 TBM 00:24:15 +00:12:12
28. Lucie Reichlová 2008 KSU 00:24:15 +00:12:12
30. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:25:32 +00:13:29
31. Jakub Pařízek 2009 ZBM 00:25:43 +00:13:40
32. Eliška Pařízková 2011 ZBM 00:25:47 +00:13:44
33. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:25:56 +00:13:53
34. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:25:58 +00:13:55
35. Jitka Maliňáková 2008 nereg. 00:26:10 +00:14:07
36. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:26:13 +00:14:10
37. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:27:19 +00:15:16
38. Marta Vostalová 2008 nereg. 00:27:27 +00:15:24
39. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:27:46 +00:15:43
40. Johana Čechová 2008 TBM 00:28:21 +00:16:18
41. Matěj Toman 2009 LBM 00:28:26 +00:16:23
41. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:28:26 +00:16:23
43. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:28:56 +00:16:53
44. Anna Alešová 2010 ZBM 00:29:29 +00:17:26
45. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:29:55 +00:17:52
46. Tereza Matejová 2011 nereg. 00:31:58 +00:19:55
47. Petra Skobová 2015 nereg. 00:32:07 +00:20:04
48. Klára Buličková 2010 nereg. 00:33:24 +00:21:21
49. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:33:39 +00:21:36
50. Martin Grünwald 2007 nereg. 00:36:08 +00:24:05
51. Zuzana Zbořilová 2010 nereg. 00:37:34 +00:25:31
52. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:37:59 +00:25:56
53. Marek Fuchs 2006 TBM 00:38:12 +00:26:09
54. Jolana Bašeová 2010 nereg. 00:38:32 +00:26:29
55. Eva Marková 2009 ZBM 00:43:40 +00:31:37
55. Hana Maliňáková 2005 nereg. 00:43:40 +00:31:37
Inka Venerová 2007 RBK DISK
Karla Vyskočilová 2004 RBK DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

11.12.2016 18:18
Děkujeme všem závodníkům za nový účastnický rekord ONOS CUPu! Doufáme, že se vám jubilejní 10.ročník líbil a těšíme se na viděnou zase za rok!

11.12.2016 18:18
Ztráty a nálezy! Při úklidu školy jsme našli následující věci: buzola (palcová na pravou ruku) značky Moscow, lehkou šedou bundu Craft (vel. M), jednu černou a jednu modrou pletenou rukavici, černé dětské kalhoty Kalenji, mikinu Hannah (vel. L) a hnědou bundu McKinley (vel.S). Pokud vám nějaká z těchto věcí chybí, můžete volat na č. 608 509 229 (Pavel Brlica).

11.12.2016 17:17
Zveřejněny mezičasy.

11.12.2016 17:17
Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:17
Zveřejněny výsledky.

11.12.2016 16:16
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

09.12.2016 10:10
Startovní listiny jsou hotové!

08.12.2016 18:18
!ZMĚNA! Posunujeme start na 13:45 pro kategorie H a D, z důvodu velkého počtu přihlašených závodníků v kategorii H a brzkého západu slunce. Kategorie ZV a HDD startují od času 15 (tj. 14:00). !ZMĚNA!

06.12.2016 22:22
Parametry tratí jsou na webu, můžete se tedy podívat na to, co vás čeká.

05.12.2016 15:15
Ukázky mapy jsou na webu, můžete se tedy podívat na malou uchutnávku z nové mapy. Parametry tratí očekávejte během zítřejšího dne.

Starší novinky >>

200