Hruška Cup 2017

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 08.01.2017

Ročník: 6.

Místo: Brno - Divišova čtvrť

Mapa: Divišova čtvrt

Účast: 289 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:14:45
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:16:09 +00:01:24
3. Martina Opálková 2000 BBM 00:17:01 +00:02:16
4. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:17:30 +00:02:45
5. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:17:57 +00:03:12
6. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:18:31 +00:03:46
7. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:18:41 +00:03:56
8. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:18:59 +00:04:14
9. Petra Dittrichová 1987 KON 00:19:25 +00:04:40
10. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:19:28 +00:04:43
11. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:19:29 +00:04:44
12. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:19:48 +00:05:03
13. Martina Vališová 1996 OSN 00:19:57 +00:05:12
14. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:21:06 +00:06:21
15. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:21:33 +00:06:48
16. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:22:18 +00:07:33
17. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:22:32 +00:07:47
18. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:22:38 +00:07:53
19. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:22:41 +00:07:56
20. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:22:45 +00:08:00
21. Lucie Broschová 1974 RBK 00:22:50 +00:08:05
22. Jitka Čechová 1983 VBM 00:23:21 +00:08:36
23. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:23:30 +00:08:45
24. Lucie Matulová 1988 ADA 00:24:01 +00:09:16
25. Andrea Moučková 1992 RBK 00:24:03 +00:09:18
26. Petra Grycová 1974 TBM 00:24:04 +00:09:19
27. Eva Tesařová 1992 RBK 00:24:09 +00:09:24
27. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:24:09 +00:09:24
29. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:24:15 +00:09:30
30. Vilma Králová 1999 TZL 00:24:26 +00:09:41
31. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:24:35 +00:09:50
32. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:24:57 +00:10:12
33. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:25:02 +00:10:17
34. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:25:03 +00:10:18
35. Silvie Komárková 1997 TBM 00:25:13 +00:10:28
36. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:25:28 +00:10:43
37. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:25:36 +00:10:51
38. Alena Finstrlová 1975 ZBM 00:25:37 +00:10:52
39. Monika Jašková 1963 TBM 00:25:42 +00:10:57
40. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:25:45 +00:11:00
41. Hana Vlčková 1985 VBM 00:25:58 +00:11:13
42. Radka Hájková 1966 nereg. 00:26:50 +00:12:05
43. Barbara Stachoňová 1984 ZBM 00:27:07 +00:12:22
44. Eliška Lukšíková 2002 ZBM 00:27:30 +00:12:45
45. Adriana Plotzerová 1991 nereg. 00:27:43 +00:12:58
46. Lenka Raudenska 1981 nereg. 00:28:08 +00:13:23
47. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:28:43 +00:13:58
48. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:28:45 +00:14:00
49. Anna Piskačová 1996 nereg. 00:28:58 +00:14:13
50. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:29:01 +00:14:16
51. Klára Kročová 1994 ZBM 00:29:19 +00:14:34
52. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:29:37 +00:14:52
53. Tereza Skládanková 1989 RBK 00:30:43 +00:15:58
54. Dana Králová 1976 XBM 00:31:07 +00:16:22
55. Tereza Navrátilová 1997 TBM 00:31:51 +00:17:06
56. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:32:31 +00:17:46
57. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:33:44 +00:18:59
58. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:34:41 +00:19:56
59. Hana Bašová 1985 PHK 00:34:48 +00:20:03
60. Kateřina Vítková 1985 nereg. 00:35:49 +00:21:04
61. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:36:00 +00:21:15
62. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:36:07 +00:21:22
63. Radka Kalmusová 1986 nereg. 00:39:26 +00:24:41
64. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:42:34 +00:27:49
65. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:44:30 +00:29:45
66. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:45:15 +00:30:30
67. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 00:48:36 +00:33:51
68. Veronika Škodáková 1981 nereg. 00:53:36 +00:38:51
Barbora Cenková 1990 nereg. DISK
Petra Ondrová 1988 nereg. DISK
Klára Bašeová 2002 ZBM DISK
Naďa Obrátilová 1966 ABM DISK
Jana Matušková 1999 RBK DISK
Lucie Korpasová 2001 LBM DISK
Marcela Čechová 1976 TBM DISK
Nela Králová 1988 nereg. DISK
Lucie Mazalová 1980 nereg. DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:15:35
2. David Vedra 1974 TBM 00:15:52 +00:00:17
3. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:16:00 +00:00:25
4. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:16:32 +00:00:57
5. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:16:38 +00:01:03
6. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:17:23 +00:01:48
7. Petr Palát 1974 ABM 00:17:31 +00:01:56
8. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:17:44 +00:02:09
9. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:17:49 +00:02:14
10. Michal Jirka 1984 PTE 00:17:50 +00:02:15
11. Michal Šrubař 1986 MBM 00:17:52 +00:02:17
12. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:18:14 +00:02:39
13. Petr Matula 1982 ADA 00:18:24 +00:02:49
13. Jan Drábek 1985 ZBM 00:18:24 +00:02:49
15. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:18:28 +00:02:53
16. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:18:30 +00:02:55
17. Martin Kinc 1999 ZBM 00:19:04 +00:03:29
18. Martin Štěpánek 1973 TBM 00:19:05 +00:03:30
19. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:19:12 +00:03:37
19. Vladimír Schmid 1987 ADA 00:19:12 +00:03:37
21. Michal Jirásek 1989 SHK 00:19:20 +00:03:45
21. Jan Palas 1985 ZBM 00:19:20 +00:03:45
23. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:19:31 +00:03:56
24. Filip Adámek 2001 ABM 00:19:39 +00:04:04
25. Vojta Gryc 2001 TBM 00:19:44 +00:04:09
26. Jan Dušátko 1985 PHK 00:19:51 +00:04:16
27. Matěj Kala 1989 OOL 00:19:55 +00:04:20
28. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:20:02 +00:04:27
29. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:20:18 +00:04:43
30. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:20:46 +00:05:11
31. Roman Vlček 1970 SKM 00:20:49 +00:05:14
32. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:20:52 +00:05:17
33. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:20:56 +00:05:21
34. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:21:06 +00:05:31
35. Jan Pavelka 1985 MBM 00:21:57 +00:06:22
36. Ondřej Stehlík 1986 nereg. 00:22:11 +00:06:36
37. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:22:19 +00:06:44
38. Michal Drozd 1997 BBM 00:22:20 +00:06:45
38. Jan Komenda 1999 ZBM 00:22:20 +00:06:45
40. Vít Suchomel 1984 MBM 00:22:27 +00:06:52
41. Jan Drbal 1971 PGP 00:22:30 +00:06:55
42. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:22:44 +00:07:09
43. Pavel Kořan 1974 VBM 00:23:08 +00:07:33
44. Jiří Mareček 1959 ADA 00:23:15 +00:07:40
45. Petr Svoboda 1971 ABM 00:23:17 +00:07:42
46. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:23:22 +00:07:47
47. Jan Král 1969 XBM 00:23:23 +00:07:48
48. David Aleš 1975 ASU 00:23:25 +00:07:50
49. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:23:41 +00:08:06
50. Filipe Farinha 1982 GD4C 00:24:00 +00:08:25
51. Richard Pátek 1976 ZBM 00:24:15 +00:08:40
52. Petr Brosch 1971 RBK 00:24:26 +00:08:51
53. Ondra Gryc 2004 TBM 00:24:32 +00:08:57
54. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:43 +00:09:08
55. Jaroslav Rygl 1970 TBM 00:24:49 +00:09:14
56. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:24:55 +00:09:20
57. Miroslav Karpíšek 1989 nereg. 00:24:58 +00:09:23
58. Milan Jašek 1962 TBM 00:25:19 +00:09:44
59. Radek Musil 1976 nereg. 00:25:36 +00:10:01
60. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:25:42 +00:10:07
61. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:25:57 +00:10:22
62. Viktor Čech 1980 VBM 00:25:58 +00:10:23
63. Michal Karásek 1979 ZPV 00:26:18 +00:10:43
64. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:26:19 +00:10:44
65. Ondřej Toman 1975 LBM 00:27:03 +00:11:28
66. Dalibor Uhlíř 1980 nereg. 00:27:09 +00:11:34
67. Jan Charvát 1969 nereg. 00:27:17 +00:11:42
68. Pavel Suk 1977 nereg. 00:27:39 +00:12:04
69. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:27:40 +00:12:05
70. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:27:43 +00:12:08
71. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:27:47 +00:12:12
72. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:27:58 +00:12:23
73. Michal Gregor 1999 ZBM 00:28:05 +00:12:30
73. Kevin Watson 1981 RBK 00:28:05 +00:12:30
73. Jakub Novák 1986 nereg. 00:28:05 +00:12:30
76. Pavel Šimeček 1982 nereg. 00:28:41 +00:13:06
77. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:28:52 +00:13:17
78. Petr Sedlář 1973 TBM 00:29:00 +00:13:25
79. Marek Svoboda 2001 ZBM 00:29:06 +00:13:31
80. Petr Novotný 1973 nereg. 00:29:19 +00:13:44
81. Martin Račanský 1974 nereg. 00:29:24 +00:13:49
82. Petr Drábek 1967 TTR 00:29:36 +00:14:01
83. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:29:38 +00:14:03
84. Aleš Marek 1979 nereg. 00:29:39 +00:14:04
85. Jan Kalmus 1987 nereg 00:29:43 +00:14:08
86. Peter Vričan 1989 nereg. 00:29:54 +00:14:19
87. Martin Baše 1984 nereg. 00:29:56 +00:14:21
88. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:30:03 +00:14:28
89. Michal Hanák 1977 BBM 00:30:07 +00:14:32
90. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:30:13 +00:14:38
91. Radek Vehovský 1989 nereg. 00:30:18 +00:14:43
92. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:30:23 +00:14:48
93. Karel Hausvater 1958 SHK 00:30:47 +00:15:12
94. Libor Robotka 1953 PBM 00:30:58 +00:15:23
95. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:31:28 +00:15:53
96. Lukáš Pecka 1977 HLV 00:31:29 +00:15:54
97. Tomáš Král 1991 nereg. 00:33:03 +00:17:28
98. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:33:55 +00:18:20
99. Tomáš Horký 1967 TBM 00:34:30 +00:18:55
100. Vojtěch Drábek 2001 TTR 00:34:48 +00:19:13
101. David Nečas 1976 TBM 00:36:21 +00:20:46
102. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:36:37 +00:21:02
103. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:36:59 +00:21:24
104. Filip Hort 1978 nereg. 00:37:26 +00:21:51
104. Petr Trávníček 1984 ADA 00:37:26 +00:21:51
106. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:37:54 +00:22:19
107. Michal Šenkýř 2401 nereg. 00:40:06 +00:24:31
108. Karel Lažek 1987 nereg. 00:45:46 +00:30:11
109. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 01:13:54 +00:58:19
Tomáš Kavan 1986 TBM DISK
Jaroslav Korpas 1961 LBM DISK
Ondřej Vlček 1986 RBK DISK
Míra Beránek 1977 ZBM DISK
Ondřej Stejskal 1988 LBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:11:44
2. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:13:36 +00:01:52
3. Klára Kočová 2008 ZBM 00:13:59 +00:02:15
4. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:14:35 +00:02:51
5. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:14:38 +00:02:54
6. Jiří Račanský 2007 TBM 00:14:56 +00:03:12
7. Jakub Komenda 2007 nereg. 00:15:27 +00:03:43
8. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:16:09 +00:04:25
9. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:16:44 +00:05:00
10. Amélie Kurthová 2007 BBM 00:17:48 +00:06:04
11. Eva Marková 2009 ZBM 00:18:26 +00:06:42
12. Emma Janotová 2001 nereg. 00:20:04 +00:08:20
13. František Koča 2011 ZBM 00:23:10 +00:11:26
14. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:23:34 +00:11:50
15. Kateřina Horká 2008 UBM 00:24:12 +00:12:28
16. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:24:38 +00:12:54
17. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:24:48 +00:13:04
18. Anna Alešová 2010 ZBM 00:25:02 +00:13:18
19. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:26:39 +00:14:55
20. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:26:45 +00:15:01
21. Kristýna Kubíková 2008 RBK 00:27:17 +00:15:33
22. Rea Coufalová 2009 ZBM 00:29:16 +00:17:32
22. Thea Coufalová 2010 ZBM 00:29:16 +00:17:32
24. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:29:33 +00:17:49
25. Berenika Zelená 2012 nereg. 00:31:36 +00:19:52
26. Michal Caha 2008 TBM 00:31:44 +00:20:00
27. Matyáš Malý 2009 TBM 00:31:51 +00:20:07
28. Klára Chaloupková 2012 nereg. 00:31:55 +00:20:11
29. Julie Beránková 2009 ZBM 00:32:17 +00:20:33
30. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:32:21 +00:20:37
31. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:33:26 +00:21:42
32. Vojtěch Polášek 2009 nereg. 00:33:44 +00:22:00
33. Zuzana Kozáková 2013 TBM 00:37:03 +00:25:19
34. Julie Kurthová 2009 BBM 00:37:21 +00:25:37
35. Karolína Jančaříková 2008 nereg. 00:37:37 +00:25:53
36. Marie Anderlová 2009 nereg. 00:37:49 +00:26:05
37. Anna Anderlová 2009 nereg. 00:37:51 +00:26:07
38. Helena Watson nereg. 00:38:03 +00:26:19
39. Matěj Toman 2009 LBM 00:41:35 +00:29:51
40. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:44:16 +00:32:32
41. Marek Procházka 2012 nereg. 00:44:29 +00:32:45
41. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:44:29 +00:32:45
43. Štěpán Stachoň 2000 ZBM 00:46:15 +00:34:31
44. Petra Skobová 2015 nereg. 00:46:59 +00:35:15
45. Jan Kříž 2012 TTR 00:47:06 +00:35:22
46. Lucie Polášková 2011 nereg. 00:55:50 +00:44:06
Zbyšek Hažmuk 2012 GBM DISK
Filip Marek 2007 ZBM DISK

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:16:21
2. Tomáš Palát 2003 ABM 00:16:52 +00:00:31
3. Luboš Minařík 1957 TBM 00:19:45 +00:03:24
4. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:20:07 +00:03:46
5. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:20:43 +00:04:22
6. Dobra Janotová 1956 ZBM 00:20:44 +00:04:23
6. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:20:44 +00:04:23
8. Jolana Králová 2003 TBM 00:20:47 +00:04:26
9. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:21:00 +00:04:39
10. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:21:31 +00:05:10
11. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:22:53 +00:06:32
12. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:23:27 +00:07:06
13. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:23:40 +00:07:19
14. Jiří Kos 1966 nereg. 00:24:07 +00:07:46
15. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:25:09 +00:08:48
16. Helena Procházková 1953 TBM 00:25:39 +00:09:18
17. Tereza Dušková 2005 TBM 00:25:54 +00:09:33
18. Petr Šimek 1967 nereg. 00:26:16 +00:09:55
19. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:26:22 +00:10:01
20. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:27:47 +00:11:26
21. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:29:19 +00:12:58
22. Matěj Baše 2005 ZBM 00:29:46 +00:13:25
23. Martin Bulička 2008 ZBM 00:30:04 +00:13:43
24. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:30:08 +00:13:47
25. Eliška Patermannová 2003 TBM 00:32:11 +00:15:50
26. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:32:21 +00:16:00
27. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:35:38 +00:19:17
28. Jana Tomanová 1949 LBM 00:36:54 +00:20:33
29. Elena Tomanová 1966 ABM 00:37:29 +00:21:08
30. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:38:58 +00:22:37
31. Františka Anna Sedláčková 2006 nereg. 00:40:04 +00:23:43
32. Jan Procházka 1949 TBM 00:41:12 +00:24:51
33. Eva Chromá 1963 nereg. 00:41:26 +00:25:05
34. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:44:11 +00:27:50
35. Věra Salajkova 1955 LBM 00:45:20 +00:28:59
36. Marie Patermannová 2006 TBM 00:46:23 +00:30:02
37. Renáta Palátová 2006 ABM 00:46:38 +00:30:17
38. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:51:30 +00:35:09
39. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:54:44 +00:38:23
40. Petra Hanslianová 1950 GBM 00:56:13 +00:39:52
41. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:59:46 +00:43:25
Jana Zháňalová 1960 TTR DISK
Denisa Králová 2005 TBM DISK
Jáchym Tachovský 2005 ZBM DISK
Anna Ondrová 2005 ZBM DISK
Hana Doušková 2006 TBM DISK
Julie Finstrlová 2005 ZBM DISK
Tomáš Odehnal 2005 ADA DISK
Radan Čech 2006 TBM DISK
Jarmila Hažmuková 2006 GBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200