Celkové výsledky BZL 2018/2019

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati 15km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Adam Chromý TBM 1988 200 200
2. Matěj Klusáček TTR 1989 190 190
3. Radovan Čech TBM 1978 182 182
4. Stanislav Mokrý ZBM 1992 176 176
5. Jan Klusáček ZBM 1993 172 172
6. Jiří Zelinka MBM 1987 170 170
7. Tomáš Zelenka PHK 1990 169 169
8. Vojtěch Kettner KAM 1996 168 168
9. Vojta Gryc TBM 2001 167 167
10. Zdeněk Mazal VBM 1981 166 166
11. Martin Stehlík TBM 1985 165 165
12. Tomáš Redlich MAS 1982 164 164
13. Michal Šrubař ASU 1986 163 163
14. Petr Brosch RBK 1971 162 162
15. Martin Kinc ZBM 1999 161 161
16. Jaroslav Koča ZBM 1982 160 160
17. Pavel Kořan VBM 1974 159 159
18. Pavel Rotek ZBM 1977 158 158
19. Pavel Mudrák TBM 1969 157 157
20. Tomáš Baše ZBM 1974 156 156
21. Tomáš Bubela ASU 1982 155 155
22. Azamat Gaysin nereg. 1987 154 154
23. Ondřej Ženka nereg. 1982 153 153
24. Matěj Rajnošek BZR 1988 152 152
25. Milan Vrtílek nereg. 1986 151 151
26. Jan Charvát nereg. 1969 150 150
27. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 149 149
28. Steve Chalk GBM 1965 148 148
29. Vojtěch Procházka nereg. 1986 147 147
30. Miloš Dvořák BBM 1973 146 146
31. Zdeněk Rajnošek st. BZR 1963 145 145
32. Petr Bok nereg. 1986 144 144
33. Jan Král (mimo soutěž na kole) XBM 1969 0 0
33. Lukáš Chvátal ZBM 1983 0 0

Výsledky na trati 2km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Filip Chromý TBM 1982 573 132
2. Dana Hladká nerg. 2015 433 136
3. Eva Marková ZBM 2009 200 200
4. Daniela A. Šťastná nereg. 2008 190 190
5. Matteo La-Carbonara TBM 2008 182 182
6. Marek Fuchs TBM 2006 176 176
7. František Koča ZBM 2011 172 172
8. Matěj Pečinka nereg. 2009 170 170
9. Tereza Kučerová ZBM 2009 169 169
10. Markéta Velešíková nereg. 2008 168 168
11. Jolana Bašeová ZBM 2010 167 167
12. Monika Kršková nereg. 2007 166 166
13. Tadeáš Kroutil TBM 2009 165 165
14. Miroslav Obrátil ABM 1965 164 164
15. Alžběta Broschová RBK 2011 163 163
16. Mikuláš Aleš ZBM 2010 162 162
17. Tomáš Kresta nereg. 2009 161 161
18. Lucie Marková nereg. 2013 159 159
19. Anna Alešová ZBM 2010 158 158
20. Veronika Vlčková nereg. 2015 157 157
21. Eliška Kroutilová TBM 2013 156 156
22. Irena Němcová nereg. 2010 155 155
23. Noemi La Carbonara nereg. 2011 154 154
24. Lukáš Konečný nereg. 2008 152 152
25. Šimon Prášil TTR 2009 151 151
26. Julie Beránková ZBM 2009 150 150
27. Vilém Vaculín TMB 2013 149 149
28. Kamila Beránková ZBM 2011 148 148
29. Anna Urválková TBM 2011 147 147
30. Natálie Mudráková nereg. 2009 146 146
31. Kateřina Redlichová MAS 2013 143 143
32. Robin Burdilák nereg. 2015 142 142
33. Vojtěch Čechák nereg. 2012 141 141
34. Eliška Dohnalová nereg. 2012 140 140
35. Jan Redlich MAS 2016 139 139
36. Josefína Račanská UBM 2016 138 138
37. Tereza Ženková nereg. 2016 137 137
38. Anna Stehlíková nereg. 2015 134 134
39. Jakub Dvořák nereg. 2015 133 133
40. Simona Zajacová nereg. 1988 0 0

Výsledky na trati 4km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Vilém Bednařík VLI 2005 200 200
2. Jakub Račanský TBM 2005 190 190
3. Tomáš Kučera ZBM 2006 182 182
4. Jan Strýček ADA 2005 176 176
5. Vojtěch Koča ZBM 2006 172 172
6. Ondřej Brosch RBK 2006 170 170
7. Tomáš Prášil TTR 2005 169 169
8. Hana Doušková TBM 2006 168 168
9. Aneta Nechutova SJI 1999 167 167
10. David Aleš ASU 1975 166 166
11. Radan Čech TBM 2006 165 165
11. Nikolaj Jordanov VBM 1965 165 165
13. Jan Otoupalík TBM 1971 163 163
14. Ondřej Toman LBM 1975 162 162
14. Johana Čechová TBM 2008 162 162
16. Monika Mazalová RBK 1992 160 160
17. Jiří Račanský TBM 2007 159 159
18. Marcela Čechová TBM 1976 158 158
19. Daniel Mudrák TBM 2006 157 157
20. Regina Mokrá ABM 1968 156 156
21. Ema Fuchsová TBM 2006 155 155
22. Klára Odehnalová ZBM 1999 154 154
23. Filip Marek ZBM 2007 153 153
24. Lenka Raudenska nereg. 1981 152 152
25. Jan Fuchs nereg. 1971 151 151
26. Kristián D. Šťastný nereg. 2006 150 150
27. Monika Jašková TBM 1963 149 149
28. Eliška Tomanová LBM 2006 148 148
29. Milan Jašek TBM 1962 147 147
30. Lukáš Kycl LBM 2003 146 146
31. Naďa Obrátilová ABM 1966 145 145
32. Magdaléna Tužilová ZBM 1994 144 144
33. Kateřina Jégrová nereg. 1990 143 143
34. Jiří Strýček ADA 1967 142 142
35. Matúš Šabík nereg. 1990 141 141
36. Emil Bauer VBM 1944 140 140
37. Klára Kurečková ABM 2006 139 139
38. Jiří Thiemel ASU 1989 138 138
39. Zdeněk Buráň nereg. 1958 137 137
40. Hana Bašová PHK 1985 136 136
41. Veronika Tomanová LBM 1977 135 135
42. Hana Vlčková VBM 1985 134 134
43. Libor Robotka PBM 1953 133 133
44. Milan Nechuta PZR 1970 132 132
45. Helena Procházková TBM 1953 131 131
45. Jana Košíková nereg. 1983 131 131
47. Michal Kycl LBM 2005 129 129
48. Miroslav Kycl LBM 1971 128 128
49. Pavel Fráňa GBM 1959 127 127
50. Matěj Toman LBM 2009 126 126
51. Květa Dohnalová nereg. 1979 125 125
52. Michaela Mudráková nereg. 1975 124 124
53. Jana Stehlíková TBM 1986 123 123
53. Marcela Fuchsová nereg. 1972 123 123
55. Matyáš Malý TBM 2009 121 121
56. Ladislav Jadviščok UOL 1951 120 120
57. Alena Nechutová PZR 1969 119 119
58. Michal Salajka LBM 2007 118 118
59. Monika Nykodýmová TBM 1968 117 117
60. Jan Procházka TBM 1949 116 116
61. Eva Kroutilová TBM 1978 115 115
62. Mia Bružeňáková TBM 2006 114 114
63. Hana Buráňová nereg. 1970 113 113
64. Klára Bašeová ZBM 2002 112 112
65. Marcela Konečná nereg. 1977 111 111
66. Matěj Baše ZBM 2005 110 110
67. Nataša Richterová ADA 1974 109 109
68. Ondřej Kycl LBM 2005 108 108
69. Petr Dvořák nereg. 1983 107 107
70. Veronika Rotková ZBM 2008 106 106
71. Hana Vaculínová TMB 1983 105 105
72. Věra Salajkova LBM 1955 104 104
73. Jana Francová nereg. 1975 103 103
74. Renata Sošková LBM 1966 102 102
75. Petr Nykodým TBM 1963 101 101
76. Kateřina Matušková RBK 1974 100 100
77. František Dohnal ZBM0811 2009 99 99
78. Tereza Paseková nereg. 1982 98 0
79. Elina Voitkovskaia nereg. 1990 97 97
80. Slavka Kozlova nereg. 1982 0 0
80. Jan Dufek TBM 1942 0 0

Výsledky na trati 8km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Marek Prášil SJI 1973 200 200
2. Jan Perůtka LCE 1988 190 190
3. Matěj Píro TTR 1988 182 182
4. Vojtěch Marek ZBM 2004 176 176
5. Jan Račanský UBM 1979 172 172
6. Lucie Matulová ADA 1988 170 170
7. Markéta Mulíčková ABM 2003 169 169
8. Matěj Cícha TTR 2001 168 168
9. Tereza Odehnalová ZBM 1997 167 167
10. Tomáš Kyncl nereg. 1972 166 166
11. Jaroslav Brabec ZBM 1982 165 165
12. Ondra Gryc TBM 2004 164 164
13. Petr Dvořáček TBM 1970 163 163
14. Vojtěch Fousek RBK 2004 162 162
15. Martina Tichovská PGP 1986 161 161
16. Petr Svoboda ABM 1971 160 160
17. Martin Fousek RBK 1978 159 159
18. Jana Matušková RBK 1999 158 158
19. Tereza Korpasová TBM 1998 157 157
20. Petra Bauerová nereg. 1983 156 156
21. Jan Mokrý ABM 1966 155 155
22. Tomáš Hanžl nereg. 1980 154 154
23. Hana Hlavová ZBM 1988 153 153
24. Markéta Uhnavá ZBM 1984 152 152
25. Petra Grycová TBM 1974 151 151
26. Iva Matulová ADA 1984 150 150
27. Martin Dvořák ZBM 1984 149 149
28. Marek Soška ZBM 1998 148 148
29. Miroslav Beránek ZBM 1977 147 147
30. Marcela Hiršová VBM 1970 146 146
31. Martin Baše nereg. 1984 145 145
32. Markéta Rotková ZBM 2004 144 144
33. Lenka Kočová ZBM 1981 143 143
34. Radek Musil nereg. 1976 142 142
35. Viktorie Šťastná nereg. 1976 141 141
36. Lucie Korpasová TBM 2001 140 140
37. Emma Bednaříková VLI 2003 139 139
38. Petr Novotný nereg. 1973 138 138
39. Martin Račanský nereg. 1974 137 137
40. Tomáš Horký TBM 1967 136 136
41. Monika Velešíková nereg. 1977 135 135
42. Veronika Grycová TBM 1998 134 134
43. Claudio La-Carbonara TBM 1973 133 133
44. Kamila Mesiarkinová MBM 1982 132 132
45. Jaroslav Korpas LBM 1961 131 131
46. Tomáš Doušek TBM 2004 130 130
47. Vladimír Dušek TBM 1974 129 129
48. Martin Malý TBM 1976 128 128
49. Jiří Šafek ZBM 1976 127 127
50. Jiří Štěpánek LBM 1954 126 126
51. Aleš Kresta nereg. 1975 125 125
52. Hana Dvořáková ZBM 1986 124 124
53. Jan Karlík nereg. 1988 123 123
54. Tomáš Kavan TBM 1986 122 122
55. Ivana Korpasová LBM 1973 121 121
56. Tereza Dušková TBM 2005 120 120
57. Pavel Matuška RBK 1970 119 119
58. Tereza Cupáková nereg. 2015 118 118
59. Markéta Mullerová LCE 1994 117 117
60. Ladislav Jadviščok UOL 1977 116 116
61. Gabriela Rotková nereg. 1978 115 115
62. David Polách nereg. 1980 114 114
63. Lucie Staňková ASU 1987 0 0
63. Hana La-Carbonara TBM 1976 0 0

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Natalia Hiklova ZBM 1983 200 200
2. Markéta Mulíčková ABM 2003 190 190
3. Lucia Kovalančíková HBB 1993 182 182
4. Tereza Novotná PHK 1992 176 176
5. Zdenka Kozáková TBM 1979 172 172
6. Kateřina Chromá ZBM 1994 170 170
7. Eva Kabáthová ZBM 1989 169 169
8. Petra Koporová ZBM 1993 168 168
9. Hana Hlavová ZBM 1988 167 167
10. Lucie Matulová ADA 1988 166 166
11. Jitka Jeřábková TZL 1994 165 165
12. Markéta Uhnavá ZBM 1984 164 164
13. Martina Opálková BBM 2000 163 163
14. Markéta Rotková ZBM 2004 162 162
15. Jindra Perůtková ZBM 1989 161 161
16. Kateřina Štěpánková TBM 1976 160 160
17. Věra Mádlová ZBM 1989 159 159
18. Hana La-Carbonara TBM 1976 158 158
19. Monika Molnárová ZBM 1994 157 157
20. Száva Zsigmond HUN 1985 156 156
21. Daniela Botiková LCE 1991 155 155
22. Markéta Tesařová ZBM 1994 154 154
23. Dana Tomíčková nereg. 1980 153 153
24. Veronika Ptáčková TBM 1973 152 152
25. Jana Matušková RBK 1999 151 151
26. Jana Kubáňová TBM 1972 150 150
27. Kateřina Schwabová TBM 1973 149 149
28. Jana Königová ZBM 1986 148 148
29. Hana Fučíková VBM 1977 147 147
30. Lucie Broschová RBK 1974 146 146
31. Tereza Uhlíková PGP 1991 145 145
32. Petra Bauerová nereg. 1983 144 144
33. Monika Mazalová RBK 1992 143 143
34. Eva Mulíčková ABM 1974 142 142
35. Anežka Špirková LPU 1990 141 141
36. Hana Šulerová TBM 1994 140 140
37. Kamila Mesiarkinová MBM 1982 139 139
38. Denisa Jemelíková ZBM 1993 138 138
39. Marcela Hiršová VBM 1970 137 137
40. Lenka Kočová ZBM 1981 136 136
41. Tereza Dušková TBM 2005 135 135
42. Košíková JItka VSP 1977 134 134
43. Hana Nedbálková ZBM 1997 133 133
44. Marie Janíková UBM 1978 132 132
45. Hana Dvořáková ZBM 1986 131 131
46. Viktorie Šťastná nereg. 1976 130 130
47. Alena Finstrlová ZBM 1975 129 129
48. Ivana Smětáková HLV 1981 128 128
49. Kateřina Jégrová nereg. 1990 127 127
50. Dagmar Vršková ZBM 1978 126 126
51. Lada Jemelíková VBM 1965 125 125
52. Eliška Jégrová nereg. 1992 124 124
53. Jana Stehlíková TBM 1986 123 123
54. Lenka Zajíčková TBM 1971 122 122
55. Veronika Tomanová LBM 1977 121 121
56. Vlasta Doušková TBM 1970 120 120
57. Zora Čelechovská UBM 1974 119 119
58. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 118 118
59. Abigael Vanessa Boncina SLO 117 117
60. Eliška Drábková TTR 2001 116 116
61. Kamila Tachovská ZBM 1976 115 115
62. Renata Kučerová ZBM 1976 114 114
63. Lenka Hrušková ZBM 1962 113 113
64. Radka Hájková nereg. 1966 112 112
65. Eva Kroutilová TBM 1978 111 111
66. Gabriela Rotková nereg. 1978 110 110
67. Iva Miková TBM 1970 109 109
68. Nataša Richterová ADA 1974 108 108
69. Lenka Urbánková ZBM 1975 107 107
70. Gabriela Přibyl Dovrtělová nereg. 1986 106 106
71. Tereza Paseková nereg. 1982 105 105
72. Jana Košíková nereg. 1983 104 104
73. Nela Králová nereg. 1988 103 103
74. Hana Vaculínová TMB 1983 102 102
75. Dana Kurečková ABM 1976 101 101
76. Slavka Kozlova nereg. 1982 100 100
77. Jitka Kyclová LBM 1974 99 99
78. Miroslava Hlavová KON 1963 0 0
78. Alžbeta Stehlíková nereg. 1987 0 0
78. Radka Šichová ZBM 1980 0 0
78. Šárka Beránková ZBM 1973 0 0
78. Daniela Hanousková Boučková TBM 1972 0 0
78. Hana Buráňová nereg. 1970 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Bronislav Přibyl TZL 1986 200 200
2. Adam Urbánek ZBM 2003 190 190
3. Matěj Burda BOR 1996 182 182
4. Stanislav Mokrý ZBM 1992 176 176
5. Jakub Zimmermann TBM 1989 172 172
6. Pavel Brlica ZBM 1993 170 170
7. Jakub Hruška ZBM 1995 169 169
8. Adam Bravený VBM 1988 168 168
9. Alexandr Jordanov ZBM 1995 167 167
10. Jiří Ehl TBM 1977 166 166
11. Gilles de Neyer BEL 1989 165 165
12. Zdeněk Mazal VBM 1981 164 164
13. Vít Bravený ZBM 1991 163 163
14. Marcel Skřivánek JPV 1977 162 162
15. Tomáš Hikl ZBM 1981 161 161
16. Jakub Šrom TBM 1995 160 160
17. Jozef Pelikan HBB 1984 159 159
18. Tomáš Novotný TTR 2003 158 158
19. Jan Komenda ZBM 1999 157 157
20. Vojtěch Marek ZBM 2004 156 156
21. Šimon Kukurugya 43S 2004 155 155
22. Ondřej Stehlík nereg. 1986 154 154
23. Martin Grünwald SBK 1979 153 153
24. Tomáš Odehnal ADA 2005 152 152
25. Jaroslav Koča ZBM 1982 151 151
26. Pavel Mudrák TBM 1969 150 150
27. Vojtěch Florián ABM 1999 149 149
28. Tomáš Kavan TBM 1986 148 148
29. Petr Dvořáček TBM 1970 147 147
30. Matěj Cícha TTR 2001 146 146
31. Yevhen Mazur UKR 1986 145 145
32. Pavel Kořan VBM 1974 144 144
33. David Aleš LCE 1975 143 143
34. Tomáš Liščinský ZBM 1984 142 142
35. Matěj Hanousek RBK 2004 141 141
36. Václav Cícha TTR 2004 140 140
37. Petr Pernička TZL 1973 139 139
38. Jan Picek TJN 1991 138 138
39. Ondřej Mulíček ABM 1974 137 137
40. Michael Pölzelbauer nereg. 1970 136 136
41. Pavel Suk nereg. 1977 135 135
42. Áron Less HUN 1980 134 134
43. Lukáš Kycl LBM 2003 133 133
44. Jirka Hrazdil ZBM 1984 132 132
45. Erik Hinkelmann ZBM 1994 131 131
46. Adam Kožoušek ZBM 1985 130 130
47. Petr Svoboda ABM 1971 129 129
48. Karel Pauschek ZBM 1985 128 128
49. Martin Fousek RBK 1978 127 127
50. Jan Král TBM 1969 126 126
51. Jiří Klieštík GBM 1980 125 125
52. Václav Smolík nereg. 1992 124 124
53. Tomáš Baše ZBM 1974 123 123
54. Pavel Mokrý ABM 1968 122 122
55. Ladislav Bažant nereg. 1989 121 121
56. Bartoš Marián VSP 1982 120 120
57. Ondřej Ženka nereg. 1982 119 119
58. Radek Musil nereg. 1976 118 118
59. Lubomír Trš PBM 1973 117 117
60. Luděk Odehnal ADA 1974 116 116
61. Marek Lasota nereg. 1978 115 115
62. Jiří Thiemel ASU 1989 114 114
63. Lukáš Pecka HLV 1977 113 113
63. Kamil Hanousek RBK 1974 113 113
65. Vasyl Tkachenko UKR 1971 111 111
66. Robert Kurečka ABM 1972 110 110
67. Zbyšek Podhrázský MBM 1982 109 109
68. Ivo Denemarek BBM 1979 108 108
69. Jan Škvor nereg. 1990 107 107
70. Oldřich Tomíček nereg. 1979 106 106
71. Vladimír Dušek TBM 1974 105 105
72. Radek Cícha TTR 1975 104 104
73. Martin Malý TBM 1976 103 103
74. Vladan Zelený ZBM 2004 102 102
75. Ivo Hažmuk GBM 1970 101 101
76. Jan Karlík TBM 1988 100 100
77. Jan Otoupalík TBM 1971 99 99
78. George Neagu ROU 1985 98 98
79. Václav Hadrava nereg. 1981 97 97
79. Vít Tachovský nereg. 1974 97 97
81. Kamil Babula nereg. 1985 95 95
82. Miroslav Beránek ZBM 1977 94 94
83. Jiří Kozel ABM 1981 93 93
84. Petr Sobotka PZR 1970 92 92
85. Tomáš Nekula nereg. 1979 91 91
86. Petr Novotný nereg. 1973 90 90
87. Miroslav Kycl LBM 1971 89 89
88. Miloš Dvořák BBM 1973 88 88
89. David Polách nereg. 1980 87 87
90. Petr Viktorin nereg. 1987 86 86
91. Petr Drábek TTR 1967 85 85
92. Tomáš Hruška ZBM 1964 84 84
93. Petr Vostal TBM 1974 83 83
94. Milan Nevěčný nereg. 1976 82 82
95. Ondřej Stejskal LBM 1988 81 81
96. Jiří Pošta nereg. 1974 80 80
97. Tomáš Růžička VBM 1984 79 79
98. Lukáš König ZBM 1980 0 0
98. Josef Racek ZBM 2004 0 0
98. Matěj Fousek RBK 2004 0 0
98. Jan Pavelka MBM 1985 0 0
98. David Rajnoha UBM 2000 0 0
98. Pavel Rotek ZBM 1977 0 0
98. Jakub Račanský TBM 2005 0 0
98. Pavel Matuška RBK 1970 0 0
98. Miroslav Rajnoha UBM 1971 0 0
98. Daniel Autrata TBM 1990 0 0
98. Vasyl Berezovskyi UKR 1970 0 0
98. Petr Urbánek ZBM 1973 0 0
98. Vojtěch Drábek TTR 2001 0 0
98. Marcel Cristea ROU 1975 0 0
98. Pavel Dohnal nereg. 1980 0 0
98. Tomáš Kohut nereg. 1991 0 0
98. Petr Bok nereg. 1986 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Matěj Šicha ZBM 2010 200 200
2. Barbora Schwabová TBM 2011 190 190
3. František Koča ZBM 2011 182 182
4. Mikuláš Ferenčák ZBM 2009 176 176
5. Kamila Beránková ZBM 2011 172 172
6. Jan Janík UBM 2013 170 170
7. Vít Jašek ABR 2011 169 169
8. Martin Hikl nereg. 2011 168 168
9. Hedvika Francová TBM 2010 167 167
10. Eliška Kroutilová TBM 2013 166 166
11. Tereza Kučerová ZBM 2009 165 165
12. Anna Slavíková CHA 2011 164 164
13. František Skřivanek TBM 2011 163 163
14. Martin Šilar UBM 2011 162 162
15. Tadeáš Kroutil TBM 2009 161 161
16. Ondřej Nekula nereg. 2016 160 160
17. Kryštof Kozel nereg. 2015 159 159
18. Jolana Bašeová ZBM 2010 158 158
19. Patrik Kubáň TBM 2010 157 157
20. Anna Stehlíková nereg. 2015 156 156
21. Daniela A. Šťastná nereg. 2008 155 155
22. Eliška Slámová nereg. 2012 154 154
23. Anežka Fedrová RBK 2008 153 153
24. Eliška Tomíčková TBM 2010 152 152
25. Zuzana Šichová ZBM 2011 151 151
26. Martin Slavík nereg. 2014 150 150
27. Julie Beránková ZBM 2009 149 149
28. Vilém Vaculín TMB 2013 148 148
29. Ivana Tomíčková TBM 2013 147 147
30. Ondřej Janča TBM 2013 146 146
31. Jakub Dvořák nereg. 2015 145 145
32. Eliška Dohnalová nereg. 2012 144 144
33. Ema Fučíková nereg. 2011 143 143
34. Petra Skobová nereg. 2015 142 142
35. Lucie Malá TBM 2011 141 141
36. Berenika Zelená ZBM 2012 140 140
37. Robin Burdilák nereg. 2015 139 139
38. Michaela Kozáková TBM 2015 138 138
39. Zuzana Kozáková TBM 2013 137 137
40. Vojtěch Kozák TBM 2011 136 136
41. Jindřich Pavelka MBM 2017 135 135
42. Lucie Ptáčková TBM 2013 134 134
43. Jáchym Franc TBM 2011 0 0
43. Matěj Paseka nereg. 2015 0 0

Výsledky na trati ZV

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.1.12.
1. Tomáš Urbánek ZBM 2006 200 200
2. Vojtěch Koča ZBM 2006 190 190
3. Ondřej Brosch RBK 2006 182 182
4. Jan Urválek TBM 2007 176 176
5. Jiří Urválek TBM 1961 172 172
6. Hana Doušková TBM 2006 170 170
7. Filip Marek ZBM 2007 169 169
8. Kristýna Finstrlová ZBM 2007 168 168
9. Martin Bulička ZBM 2008 167 167
10. Jan Lasota ZBM 2006 166 166
11. Lucie Hlaváčová TBM 2006 165 165
12. Magda Barnatová ZBM 2006 164 164
13. Eliška Tomanová LBM 2006 163 163
14. Andrii Podgaietskyi UKR 1975 162 162
15. Nikolaj Jordanov VBM 1965 161 161
16. Martin Grünwald nereg. 2007 160 160
17. Milan Jašek TBM 1962 159 159
18. Klára Kurečková ABM 2006 158 158
19. Jiří Račanský TBM 2007 157 157
20. Igor Bončina SLO 1968 156 156
21. Matěj Baše ZBM 2005 155 155
22. Jakub Komenda nereg. 2007 154 154
23. Jaromír Pospíšil PZR 1944 153 153
24. Ondřej Kycl LBM 2005 152 152
25. Anna Janíková UBM 2008 151 151
26. Jarmila Hažmuková GBM 2006 150 150
27. Miroslav Hlava KON 1965 149 149
28. Jitka Tesařová RBK 1964 148 148
29. Jean Noël Debehogne BEL 1959 147 147
30. Jiří Kos nereg. 1966 146 146
31. Kryštof Franc TBM 2008 145 145
32. Zdeněk Cidlík nereg. 1967 144 144
33. Pavel Zabloudil TBM 1950 143 143
34. Jošt Kroutil TBM 2007 142 142
34. Pavla Stará BOV 1942 142 142
36. Antonín Karásek nereg. 1960 140 140
37. Petr Šimek nereg. 1967 139 139
38. Zdeněk Buráň nereg. 1958 138 138
39. Klára Kočová ZBM 2008 137 137
40. Monika Jašková TBM 1963 136 136
41. Anna Skřivánková nereg. 2008 135 135
42. Michal Kycl LBM 2005 134 134
43. Pavel Fráňa GBM 1959 133 133
44. Julie Pražanová ABM 2005 132 132
45. Jiří Toufar nereg. 1966 131 131
46. Jakub Lasota nereg. 2008 130 130
47. Alexandra Bravená VBM 1961 129 129
48. František Dohnal ZBM0811 2009 128 128
49. Veronika Rotková ZBM 2008 127 127
50. Michaela Mudráková nereg. 1975 126 126
51. Lucie Dvořáková BBM 2007 125 125
52. Jakub Dvořák BBM 2005 124 124
53. Vladimír Hrůza nereg. 1960 123 123
54. Jan Vřešťál nereg. 1939 122 122
55. Rudolf Richter ADA 2006 121 121
56. Jiří Gawel BBM 1957 120 120
57. Klára Janíková UBM 2010 119 119
58. Mikuláš Dojiva nereg. 2007 118 118
59. Tereza Odehnalová ADA 2008 117 117
60. Charlotte Peňázová ZBM 2008 0 0
60. Matyáš Malý TBM 2009 0 0
60. Josef Šuler TBM 1960 0 0
60. Aleš Chmelík VBM 1947 0 0
60. Tomáš Kučera ZBM 2006 0 0
60. Pavel Kříž PZR 1948 0 0
60. Julie Ptáčková TBM 2009 0 0
60. Eva Hiklová nereg. 2007 0 0

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100