Onos Cup 2016

Datum: 13.03.2016

Ročník: 9.

Místo: Brno - Žabovřesky

Mapa: Žabovřesky

Účast: 257 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:29 200
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:19:29 200
3. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:19:53 +00:00:24 182
4. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:20:03 +00:00:34 176
5. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:20:17 +00:00:48 172
6. Vanda Hošeková 1996 ASU 00:21:55 +00:02:26 170
7. Lucie Staňková 1987 ASU 00:21:56 +00:02:27 169
8. Petra Dittrichová 1987 KON 00:22:02 +00:02:33 168
9. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:22:43 +00:03:14 167
10. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:22:47 +00:03:18 166
10. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:22:47 +00:03:18 166
10. Martina Vališová 1996 OSN 00:22:47 +00:03:18 166
13. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:23:07 +00:03:38 163
14. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:23:23 +00:03:54 162
15. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:23:28 +00:03:59 161
16. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:23:38 +00:04:09 160
17. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:23:46 +00:04:17 159
18. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:21 +00:04:52 158
19. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:24:34 +00:05:05 157
20. Lenka Koporová 1997 ZBM 00:24:46 +00:05:17 156
21. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:24:56 +00:05:27 155
22. Hana Dvořáková 1986 ZBM 00:26:08 +00:06:39 154
23. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:09 +00:06:40 153
24. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:26:41 +00:07:12 152
25. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:26:51 +00:07:22 151
26. Monika Pekárková 1992 RBK 00:26:55 +00:07:26 150
27. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:26:57 +00:07:28 149
28. Kateřina Utíkalová 1999 TBM 00:27:01 +00:07:32 148
29. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:27:16 +00:07:47 147
30. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:27:55 +00:08:26 146
31. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:28:26 +00:08:57 145
32. Monika Jašková 1963 TBM 00:28:31 +00:09:02 144
33. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:29:29 +00:10:00 143
34. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:29:39 +00:10:10 142
35. Radka Mráčková 1986 nereg. 00:29:46 +00:10:17 141
36. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:30:26 +00:10:57 140
37. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:30:43 +00:11:14 139
38. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:30:50 +00:11:21 138
39. Iva Miková 1970 TBM 00:31:03 +00:11:34 137
40. Kateřina Borecká 1988 ZBM 00:31:09 +00:11:40 136
41. Radka Hájková 1966 nereg. 00:31:24 +00:11:55 135
42. Daniela Tršová 1973 PBM 00:32:06 +00:12:37 134
43. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:32:18 +00:12:49 133
44. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:33:01 +00:13:32 132
45. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:33:07 +00:13:38 131
46. Helena Procházková 1953 TBM 00:33:10 +00:13:41 130
47. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:33:33 +00:14:04 129
48. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:33:52 +00:14:23 128
49. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:34:20 +00:14:51 127
50. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:34:53 +00:15:24 126
51. Dana Kurečková 1976 ABM 00:35:02 +00:15:33 125
52. Radana Dušková 1975 nereg. 00:35:03 +00:15:34 124
53. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:35:07 +00:15:38 123
54. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:35:38 +00:16:09 122
55. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:35:58 +00:16:29 121
56. Jolana Králová 2003 TBM 00:36:19 +00:16:50 120
57. Petra Ondrová 1988 nereg. 00:36:28 +00:16:59 119
58. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:36:40 +00:17:11 118
59. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:36:41 +00:17:12 117
60. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:37:04 +00:17:35 116
61. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:37:49 +00:18:20 115
62. Klára Kurečková 2006 ABM 00:37:58 +00:18:29 114
63. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:38:22 +00:18:53 113
64. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:38:31 +00:19:02 112
65. Tereza Dušková 2005 TBM 00:38:36 +00:19:07 111
66. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:38:40 +00:19:11 110
67. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:39:59 +00:20:30 109
68. Lenka Hájková 1962 ZBM 00:40:21 +00:20:52 108
69. Jana Tomanová 1949 LBM 00:40:23 +00:20:54 107
70. Daniela Hanousková Boučková 1972 ABM 00:40:29 +00:21:00 106
71. Eliška Drábková 2001 TTR 00:41:02 +00:21:33 105
72. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:41:43 +00:22:14 104
73. Markéta Ryšavá 1994 nereg. 00:42:31 +00:23:02 103
74. Eva Chromá 1963 nereg. 00:42:48 +00:23:19 102
75. Věra Salajkova 1955 LBM 00:44:26 +00:24:57 101
76. Dana Králová 1976 XBM 00:45:15 +00:25:46 100
77. Jolana Václavková 2002 nereg. 00:46:52 +00:27:23 99
78. Hana Bašová 1985 PHK 00:48:51 +00:29:22 98
79. Ivana Václavková ml. 2000 nereg. 00:59:39 +00:40:10 97
80. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 01:01:41 +00:42:12 96
Denisa Králová 2005 TBM DISK 0
Ivana Václavková st. 1970 nereg. DISK 0
Lucie Jurečková 1980 nereg. DISK 0
Pavla Stará 1942 BOV DISK 0
Daniela Schrottová 1999 TBM DISK 0
Andrea Firešová 1973 ZBM DISK 0
Pavlína Šulerová 1991 ZBM DISK 0
Vlasta Podešvová 1992 ADA DISK 0
Kateřina Schwabová 1973 TBM DISK 0
Markéta Firešová 1999 ZBM DISK 0
Jitka Drábková 1969 TTR DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:19:25 200
2. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:19:59 +00:00:34 190
3. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:20:00 +00:00:35 182
4. Vít Bravený 1991 ZBM 00:20:23 +00:00:58 176
5. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:25 +00:01:00 172
6. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:42 +00:01:17 170
7. Petr Matula 1982 ADA 00:20:57 +00:01:32 169
8. Adam Kazda 1991 ZBM 00:21:08 +00:01:43 168
9. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:21:41 +00:02:16 167
10. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:21:42 +00:02:17 166
11. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:21:45 +00:02:20 165
12. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:30 +00:03:05 164
13. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:22:45 +00:03:20 163
14. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:22:46 +00:03:21 162
15. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:22:56 +00:03:31 161
16. Karel Fučík 1972 VBM 00:22:59 +00:03:34 160
17. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:14 +00:03:49 159
18. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:23:21 +00:03:56 158
19. Jiří Ehl 1977 TBM 00:23:34 +00:04:09 157
20. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:24:08 +00:04:43 156
21. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:11 +00:04:46 155
22. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:24:18 +00:04:53 154
23. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:24:46 +00:05:21 153
24. Martin Kulich 1990 ZBM 00:25:00 +00:05:35 152
25. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:25:05 +00:05:40 151
26. Daniel Autrata 1990 TBM 00:25:07 +00:05:42 150
27. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:25:38 +00:06:13 149
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:25:57 +00:06:32 148
29. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:26:03 +00:06:38 147
30. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:26:16 +00:06:51 146
31. Vít Suchomel 1984 MBM 00:26:24 +00:06:59 145
32. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:26:29 +00:07:04 144
33. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:26:46 +00:07:21 143
34. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:27:02 +00:07:37 142
35. Lubomír Trš 1973 PBM 00:27:08 +00:07:43 141
36. Petr Brosch 1971 RBK 00:27:19 +00:07:54 140
37. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:27:39 +00:08:14 139
37. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:27:39 +00:08:14 139
39. Roman Vlček 1970 SKM 00:27:45 +00:08:20 137
40. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:27:48 +00:08:23 136
41. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:27:54 +00:08:29 135
42. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:28:09 +00:08:44 134
43. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:11 +00:08:46 133
44. Martin Grünwald 1979 SBK 00:28:25 +00:09:00 132
45. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:29:01 +00:09:36 131
45. Radek Musil 1976 nereg. 00:29:01 +00:09:36 131
47. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:29:21 +00:09:56 129
48. Filip Adámek 2001 ABM 00:29:25 +00:10:00 128
49. Martin Drašar 1984 nereg. 00:29:26 +00:10:01 127
50. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:29:32 +00:10:07 126
51. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:29:36 +00:10:11 125
52. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:29:53 +00:10:28 124
53. Petr Novotný 1973 nereg. 00:30:54 +00:11:29 123
54. Pavel Suk 1977 nereg. 00:31:28 +00:12:03 122
55. Milan Jašek 1962 TBM 00:32:06 +00:12:41 121
56. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:32:18 +00:12:53 120
57. Ondřej Toman 1975 LBM 00:32:29 +00:13:04 119
58. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:32:31 +00:13:06 118
59. Luboš Minařík 1957 TBM 00:32:40 +00:13:15 117
60. Michail Tkač 1988 nereg. 00:32:48 +00:13:23 116
61. Jiří Kůr 1983 ZBM 00:32:51 +00:13:26 115
62. Aleš Marek 1979 nereg. 00:33:03 +00:13:38 114
63. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:33:05 +00:13:40 113
64. Robert Kurečka 1972 ABM 00:33:53 +00:14:28 112
65. Ondra Gryc 2004 TBM 00:34:05 +00:14:40 111
66. Michal Gregor 1999 ZBM 00:34:08 +00:14:43 110
67. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:34:26 +00:15:01 109
68. Jan Charvát 1969 nereg. 00:34:55 +00:15:30 108
69. Filip Hort 1978 nereg. 00:36:01 +00:16:36 107
70. Jiří Krejčí 1989 nereg. 00:36:21 +00:16:56 106
71. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:37:19 +00:17:54 105
72. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:37:56 +00:18:31 104
73. David Nečas 1976 TBM 00:38:18 +00:18:53 103
74. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:38:25 +00:19:00 102
75. Petr Hájek 1963 ZBM 00:39:10 +00:19:45 101
76. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:39:22 +00:19:57 100
77. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:40:01 +00:20:36 99
78. Martin Baše 1984 nereg. 00:40:02 +00:20:37 98
79. Milan Důrek 1991 nereg. 00:40:03 +00:20:38 97
80. Ivo Ligurský 1990 nereg. 00:40:04 +00:20:39 96
81. Jakub Novák 1986 nereg. 00:40:14 +00:20:49 95
82. Martin Imlauf 1963 SNA 00:40:27 +00:21:02 94
83. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:40:53 +00:21:28 93
84. Jakub Kura 1991 nereg. 00:40:58 +00:21:33 92
85. Viktor Toman 1993 nereg. 00:40:59 +00:21:34 91
86. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:41:31 +00:22:06 90
87. Ladislav Mika 1968 TBM 00:42:06 +00:22:41 89
87. Dominik Barát 1993 nereg. 00:42:06 +00:22:41 89
89. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:42:08 +00:22:43 87
90. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:42:38 +00:23:13 86
91. Jakub Kacer 2000 nereg. 00:43:00 +00:23:35 85
92. Jan Procházka 1949 TBM 00:45:56 +00:26:31 84
93. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:47:04 +00:27:39 83
94. Tomáš Vostal 2004 TBM 00:48:12 +00:28:47 82
95. Stanislav Václavek 1969 nereg. 00:53:21 +00:33:56 81
96. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:54:58 +00:35:33 80
97. Matěj Baše 2005 ZBM 00:56:45 +00:37:20 79
98. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:57:59 +00:38:34 78
99. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:01:22 +00:41:57 77
100. Miroslav Novák 1954 nereg. 01:02:03 +00:42:38 76
101. Vojtěch Drábek 2001 TTR 01:09:59 +00:50:34 75
Osvald Kozák 1982 TBM DISK 0
Vladimír Kelbl 1997 ZBM DISK 0
Jan Král 1969 XBM DISK 0
Svatoš Coufal 1967 ZBM DISK 0
Petr Drábek 1967 TTR DISK 0
Adam Stoklas 2002 TTR DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Hana Doušková 2006 TBM 00:12:03 200
2. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:12:41 +00:00:38 190
3. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:14:38 +00:02:35 182
4. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:14:42 +00:02:39 176
5. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:14:52 +00:02:49 172
6. Filip Marek 2007 ZBM 00:15:33 +00:03:30 170
7. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:15:55 +00:03:52 169
8. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:16:14 +00:04:11 168
9. František Koča 2011 ZBM 00:16:21 +00:04:18 167
10. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:16:45 +00:04:42 166
11. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:17:16 +00:05:13 165
12. Anna Heczková 2006 VLI 00:18:04 +00:06:01 164
13. Klára Kočová 2008 ZBM 00:18:44 +00:06:41 163
14. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:18:49 +00:06:46 162
15. Radan Čech 2006 TBM 00:19:09 +00:07:06 161
16. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:19:13 +00:07:10 160
17. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:19:16 +00:07:13 159
18. Petr Klieštík 2006 GBM 00:19:21 +00:07:18 158
19. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:19:48 +00:07:45 157
20. Filip Schwab 2007 TBM 00:19:55 +00:07:52 156
21. Pavla Reichlová 2008 KSU 00:21:05 +00:09:02 155
22. Erik Heczko 2008 VLI 00:22:38 +00:10:35 154
23. Tereza Kazíková 2008 UBM 00:22:51 +00:10:48 153
24. Martin Bulička 2008 ZBM 00:22:54 +00:10:51 152
25. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:23:04 +00:11:01 151
26. Lukáš Zbořil 2007 nereg. 00:23:48 +00:11:45 150
27. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:24:08 +00:12:05 149
28. Jan Urválek 2007 TBM 00:24:15 +00:12:12 148
28. Lucie Reichlová 2008 KSU 00:24:15 +00:12:12 148
30. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:25:32 +00:13:29 146
31. Jakub Pařízek 2009 ZBM 00:25:43 +00:13:40 145
32. Eliška Pařízková 2011 ZBM 00:25:47 +00:13:44 144
33. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:25:56 +00:13:53 143
34. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:25:58 +00:13:55 142
35. Jitka Maliňáková 2008 nereg. 00:26:10 +00:14:07 141
36. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:26:13 +00:14:10 140
37. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:27:19 +00:15:16 139
38. Marta Vostalová 2008 nereg. 00:27:27 +00:15:24 138
39. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:27:46 +00:15:43 137
40. Johana Čechová 2008 TBM 00:28:21 +00:16:18 136
41. Matěj Toman 2009 LBM 00:28:26 +00:16:23 135
41. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:28:26 +00:16:23 135
43. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:28:56 +00:16:53 133
44. Anna Alešová 2010 ZBM 00:29:29 +00:17:26 132
45. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:29:55 +00:17:52 131
46. Tereza Matejová 2011 nereg. 00:31:58 +00:19:55 130
47. Petra Skobová 2015 nereg. 00:32:07 +00:20:04 129
48. Klára Buličková 2010 nereg. 00:33:24 +00:21:21 128
49. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:33:39 +00:21:36 127
50. Martin Grünwald 2007 nereg. 00:36:08 +00:24:05 126
51. Zuzana Zbořilová 2010 nereg. 00:37:34 +00:25:31 125
52. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:37:59 +00:25:56 124
53. Marek Fuchs 2006 TBM 00:38:12 +00:26:09 123
54. Jolana Bašeová 2010 nereg. 00:38:32 +00:26:29 122
55. Eva Marková 2009 ZBM 00:43:40 +00:31:37 121
55. Hana Maliňáková 2005 nereg. 00:43:40 +00:31:37 121
Inka Venerová 2007 RBK DISK 0
Karla Vyskočilová 2004 RBK DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

11.12.2016 18:18
Děkujeme všem závodníkům za nový účastnický rekord ONOS CUPu! Doufáme, že se vám jubilejní 10.ročník líbil a těšíme se na viděnou zase za rok!

11.12.2016 18:18
Ztráty a nálezy! Při úklidu školy jsme našli následující věci: buzola (palcová na pravou ruku) značky Moscow, lehkou šedou bundu Craft (vel. M), jednu černou a jednu modrou pletenou rukavici, černé dětské kalhoty Kalenji, mikinu Hannah (vel. L) a hnědou bundu McKinley (vel.S). Pokud vám nějaká z těchto věcí chybí, můžete volat na č. 608 509 229 (Pavel Brlica).

11.12.2016 17:17
Zveřejněny mezičasy.

11.12.2016 17:17
Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:17
Zveřejněny výsledky.

11.12.2016 16:16
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

09.12.2016 10:10
Startovní listiny jsou hotové!

08.12.2016 18:18
!ZMĚNA! Posunujeme start na 13:45 pro kategorie H a D, z důvodu velkého počtu přihlašených závodníků v kategorii H a brzkého západu slunce. Kategorie ZV a HDD startují od času 15 (tj. 14:00). !ZMĚNA!

06.12.2016 22:22
Parametry tratí jsou na webu, můžete se tedy podívat na to, co vás čeká.

05.12.2016 15:15
Ukázky mapy jsou na webu, můžete se tedy podívat na malou uchutnávku z nové mapy. Parametry tratí očekávejte během zítřejšího dne.

Starší novinky >>

200