Onos Cup 2017

Datum: 11.12.2016

Ročník: 10.

Místo: Brno - Bystrc

Mapa: Bystrc

Účast: 303 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:14:44 200
2. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:15:08 +00:00:24 190
3. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:15:09 +00:00:25 182
4. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:15:34 +00:00:50 176
5. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:16:48 +00:02:04 172
6. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:17:11 +00:02:27 170
7. Veronika Grycová 1998 TBM 00:17:31 +00:02:47 169
8. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:17:43 +00:02:59 168
8. Vanda Hošeková 1996 ASU 00:17:43 +00:02:59 168
10. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:17:49 +00:03:05 166
11. Petra Dittrichová 1987 KON 00:17:50 +00:03:06 165
12. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:18:14 +00:03:30 164
13. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:18:18 +00:03:34 163
14. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:19:03 +00:04:19 162
15. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:19:06 +00:04:22 161
16. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:19:50 +00:05:06 160
17. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:19:53 +00:05:09 159
18. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:20:19 +00:05:35 158
18. Petra Palasová 1986 ZBM 00:20:19 +00:05:35 158
20. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:20:20 +00:05:36 156
21. Marcela Čechová 1976 TBM 00:20:36 +00:05:52 155
22. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:20:45 +00:06:01 154
23. Monika Pekárková 1992 RBK 00:21:01 +00:06:17 153
24. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:21:18 +00:06:34 152
25. Adriana Plotzerová 1991 nereg. 00:21:37 +00:06:53 151
26. Dana Matulová 1976 nereg. 00:21:54 +00:07:10 150
27. Hana Dvořáková 1986 ZBM 00:22:48 +00:08:04 149
28. Alena Finstrlová 1975 ZBM 00:23:07 +00:08:23 148
29. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:23:42 +00:08:58 147
30. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:23:47 +00:09:03 146
31. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:23:50 +00:09:06 145
32. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:24:01 +00:09:17 144
33. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:24:05 +00:09:21 143
34. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:24:25 +00:09:41 142
35. Monika Jašková 1963 TBM 00:24:38 +00:09:54 141
36. Pavla Chudíková 1978 BFM 00:24:58 +00:10:14 140
37. Radka Hájková 1966 nereg. 00:25:02 +00:10:18 139
38. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:25:16 +00:10:32 138
39. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:25:38 +00:10:54 137
40. Tereza Skládanková 1989 RBK 00:25:59 +00:11:15 136
41. Iva Miková 1970 TBM 00:26:12 +00:11:28 135
42. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:26:27 +00:11:43 134
43. Daniela Tršová 1973 PBM 00:26:41 +00:11:57 133
44. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:26:42 +00:11:58 132
45. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:26:59 +00:12:15 131
46. Petra Ondrová 1988 nereg. 00:27:25 +00:12:41 130
47. Iva Janská 1957 LBM 00:27:36 +00:12:52 129
48. Nikola Portová 1988 nereg. 00:27:50 +00:13:06 128
49. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:27:51 +00:13:07 127
50. Dana Králová 1976 XBM 00:28:08 +00:13:24 126
51. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:28:35 +00:13:51 125
52. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:28:47 +00:14:03 124
53. Kateřina Vítková 1985 nereg. 00:28:55 +00:14:11 123
54. Hana Bašová 1985 PHK 00:28:56 +00:14:12 122
55. Pavlína Cíchová 1974 TTR 00:29:41 +00:14:57 121
56. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:29:46 +00:15:02 120
57. Jana Francová 1975 nereg. 00:29:48 +00:15:04 119
58. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:30:24 +00:15:40 118
59. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:31:03 +00:16:19 117
60. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:31:24 +00:16:40 116
61. Lenka Urbánková 1975 nereg. 00:31:28 +00:16:44 115
62. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:31:36 +00:16:52 114
63. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:31:53 +00:17:09 113
64. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:32:57 +00:18:13 112
65. Irena Peřinková 1965 BBM 00:35:21 +00:20:37 111
66. Leona Fousková 1974 RBK 00:37:58 +00:23:14 110
67. Klára Kročová 1994 ZBM 00:38:32 +00:23:48 109
68. Iva Gregorová 2002 nereg. 00:42:37 +00:27:53 108
69. Jitka Kyclová 1974 LBM 00:43:15 +00:28:31 107
70. Jana Sítařová-st. 1964 nereg. 00:47:41 +00:32:57 106
71. Jana Sítařová-ml. 1992 nereg. 00:48:37 +00:33:53 105
Marcela Hiršová 1970 VBM DISK 0
Lenka Hrušková 1962 ZBM DISK 0
Radka Kalmusová 1986 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:13:49 200
2. Jiří Valenta 1992 LCE 00:14:04 +00:00:15 190
3. Tomáš Kubelka 1993 LPU 00:14:09 +00:00:20 182
4. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:14:11 +00:00:22 176
5. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:14:17 +00:00:28 172
6. Marek Minář 1994 ASU 00:14:18 +00:00:29 170
7. Otakar Hirš 1998 ZBM 00:14:39 +00:00:50 169
8. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:14:59 +00:01:10 168
9. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:15:13 +00:01:24 167
9. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:15:13 +00:01:24 167
11. David Vedra 1974 TBM 00:15:25 +00:01:36 165
12. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:15:32 +00:01:43 164
13. Vít Bravený 1991 ZBM 00:15:37 +00:01:48 163
14. Petr Palát 1974 ABM 00:15:42 +00:01:53 162
15. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:15:50 +00:02:01 161
16. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:15:53 +00:02:04 160
17. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:16:02 +00:02:13 159
18. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:16:09 +00:02:20 158
19. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:16:11 +00:02:22 157
20. Jan Drábek 1985 ZBM 00:16:19 +00:02:30 156
21. Michal Jirka 1984 PTE 00:16:20 +00:02:31 155
22. Filip Adámek 2001 ABM 00:16:22 +00:02:33 154
23. Michal Šrubař 1986 MBM 00:16:25 +00:02:36 153
24. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:16:37 +00:02:48 152
25. Vojtěch Dvorský 1994 SKM 00:16:41 +00:02:52 151
26. Jan Palas 1985 ZBM 00:16:46 +00:02:57 150
27. Jiří Ježek 1984 PHK 00:16:51 +00:03:02 149
28. Marcel Skřivánek 1977 JPV 00:16:58 +00:03:09 148
29. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:17:03 +00:03:14 147
30. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:17:20 +00:03:31 146
31. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:17:24 +00:03:35 145
32. Jan Perůtka 1988 LCE 00:17:26 +00:03:37 144
33. Vojta Gryc 2001 TBM 00:17:31 +00:03:42 143
33. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:17:31 +00:03:42 143
35. Jan Dušátko 1985 PHK 00:17:37 +00:03:48 141
35. Jiří Ehl 1977 TBM 00:17:37 +00:03:48 141
37. Aleš Hamák 1985 GBM 00:17:43 +00:03:54 139
38. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:17:46 +00:03:57 138
39. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:17:59 +00:04:10 137
40. Jan Sháněl 1994 CHC 00:18:11 +00:04:22 136
41. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:18:28 +00:04:39 135
42. Aleš Buchtík 1982 XBM 00:18:29 +00:04:40 134
43. Lubomír Trš 1973 PBM 00:18:38 +00:04:49 133
44. Vít Suchomel 1984 MBM 00:18:43 +00:04:54 132
45. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:18:56 +00:05:07 131
46. Jiří Urválek 1961 TBM 00:18:57 +00:05:08 130
47. Pavel Kubáň 1975 TBM 00:18:59 +00:05:10 129
48. David Aleš 1975 ASU 00:19:02 +00:05:13 128
49. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:19:08 +00:05:19 127
50. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:19:15 +00:05:26 126
51. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:19:18 +00:05:29 125
52. Adam Lička 2003 TBM 00:19:20 +00:05:31 124
53. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:19:24 +00:05:35 123
54. Radim Kheil 1973 PBM 00:19:34 +00:05:45 122
55. Matej Hraboš 1995 ASU 00:19:37 +00:05:48 121
56. Pavel Kořan 1974 VBM 00:19:51 +00:06:02 120
57. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:20:00 +00:06:11 119
58. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:20:26 +00:06:37 118
58. Jan Král 1969 XBM 00:20:26 +00:06:37 118
60. Richard Pátek 1976 ZBM 00:20:30 +00:06:41 116
61. Radek Cícha 1975 TTR 00:20:31 +00:06:42 115
62. Jan Pavelka 1985 MBM 00:20:42 +00:06:53 114
63. Vojtěch Vizner 1994 TBM 00:20:47 +00:06:58 113
64. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:20:50 +00:07:01 112
65. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:20:59 +00:07:10 111
66. Michal Drozd 1997 BBM 00:21:00 +00:07:11 110
67. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:21:03 +00:07:14 109
68. Matěj Cícha 2001 TTR 00:21:08 +00:07:19 108
69. Jiří Mareček 1959 ADA 00:21:12 +00:07:23 107
70. Jan Kalmus 1987 nereg 00:21:33 +00:07:44 106
71. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:21:36 +00:07:47 105
72. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:21:38 +00:07:49 104
73. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:21:45 +00:07:56 103
74. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:21:47 +00:07:58 102
75. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:21:49 +00:08:00 101
76. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:21:56 +00:08:07 100
77. Ondřej Toman 1975 LBM 00:22:02 +00:08:13 99
78. Ondra Gryc 2004 TBM 00:22:08 +00:08:19 98
79. Peter Vričan 1989 nereg. 00:22:21 +00:08:32 97
80. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:22:27 +00:08:38 96
81. Vít Unčovský 2000 GBM 00:22:43 +00:08:54 95
82. Michal Gregor 1999 ZBM 00:22:45 +00:08:56 94
83. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:22:52 +00:09:03 93
84. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:22:53 +00:09:04 92
84. Jiří Kůr 1983 ZBM 00:22:53 +00:09:04 92
86. Aleš Marek 1979 nereg. 00:23:03 +00:09:14 90
87. Jakub Novák 1986 nereg. 00:23:19 +00:09:30 89
88. Filip Hort 1978 nereg. 00:23:26 +00:09:37 88
89. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:23:34 +00:09:45 87
90. Michal Karásek 1979 ZPV 00:23:41 +00:09:52 86
90. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:23:41 +00:09:52 86
92. Libor Hirš 1960 VBM 00:23:57 +00:10:08 84
93. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:24:11 +00:10:22 83
94. Petr Novotný 1973 nereg. 00:24:36 +00:10:47 82
95. Milan Jašek 1962 TBM 00:24:39 +00:10:50 81
96. Vojtěch Procházka 1986 nereg. 00:24:44 +00:10:55 80
97. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:24:51 +00:11:02 79
98. Martin Baše 1984 nereg. 00:25:02 +00:11:13 78
99. Martin Fousek 1978 RBK 00:25:04 +00:11:15 77
100. Libor Robotka 1953 PBM 00:25:26 +00:11:37 76
101. Tomáš Horký 1967 TBM 00:25:29 +00:11:40 75
102. Marek Unčovský 1971 GBM 00:25:45 +00:11:56 74
103. Aleš Kresta 1975 nereg. 00:25:59 +00:12:10 73
104. Michal Hanák 1977 BBM 00:26:15 +00:12:26 72
105. Jan Charvát 1969 nereg. 00:26:28 +00:12:39 71
106. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:26:32 +00:12:43 70
107. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:27:23 +00:13:34 69
108. Vojtěch Drábek 2001 TTR 00:28:03 +00:14:14 68
109. Petr Drábek 1967 TTR 00:28:06 +00:14:17 67
110. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:28:29 +00:14:40 66
111. Miroslav Kycl 1971 LBM 00:29:02 +00:15:13 65
112. Martin Letocha 1977 nereg. 00:29:16 +00:15:27 64
113. Martin Drašar 1984 nereg. 00:30:16 +00:16:27 63
114. Ondřej Vizner 1996 nereg. 00:31:02 +00:17:13 62
115. Míra Beránek 1977 ZBM 00:31:53 +00:18:04 61
116. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:32:35 +00:18:46 60
117. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:33:08 +00:19:19 59
118. David Gregor 1975 nereg. 00:35:59 +00:22:10 58
119. David Nečas 1976 TBM 00:41:01 +00:27:12 57
120. Pavel Šimeček 1982 MBM 00:42:07 +00:28:18 56
121. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:54:39 +00:40:50 55
Jiří Štěpánek 1954 LBM DISK 0
Michal Svoboda 1983 nereg. DISK 0
Jiří Gawel 1957 BBM DISK 0
Petr Urbánek 1973 ZBM DISK 0
Steve Chalk 1965 GBM DISK 0
Ivo Cicvárek 1975 ZBM DISK 0
Jan Kovář 1983 nereg. DISK 0
Pavel Rotek 1977 ZBM DISK 0
Matěj Halouska 1990 nereg. DISK 0
Zdeněk Mazal 1981 VBM DISK 0
Petr Matula 1982 ADA DISK 0
Adam Kožoušek 1985 ZBM DISK 0
Petr Bok 1986 nereg. DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:10:47 200
2. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:11:32 +00:00:45 190
3. Filip Schwab 2007 TBM 00:13:13 +00:02:26 182
4. Klára Kočová 2008 ZBM 00:14:09 +00:03:22 176
5. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:14:30 +00:03:43 172
6. Max Denemarek 2008 BBM 00:15:29 +00:04:42 170
7. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:15:53 +00:05:06 169
8. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:17:30 +00:06:43 168
9. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:17:57 +00:07:10 167
10. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:18:57 +00:08:10 166
11. Matěj Toman 2009 LBM 00:20:03 +00:09:16 165
12. Magdalena Chudíková 2010 BFM 00:20:56 +00:10:09 164
13. Šimon Palas 2008 nereg. 00:21:18 +00:10:31 163
14. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:21:33 +00:10:46 162
15. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:21:49 +00:11:02 161
16. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:22:23 +00:11:36 160
17. Lucie Palasova 2005 nereg. 00:22:24 +00:11:37 159
18. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:22:35 +00:11:48 158
19. Julie Beránková 2009 ZBM 00:22:37 +00:11:50 157
20. Filip Marek 2007 ZBM 00:23:48 +00:13:01 156
21. Johana Čechová 2008 TBM 00:23:52 +00:13:05 155
22. Jolana Bašeová 2010 nereg. 00:24:42 +00:13:55 154
23. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:25:57 +00:15:10 153
24. Barbora Schwabová 2011 TBM 00:26:04 +00:15:17 152
25. František Koča 2011 ZBM 00:26:19 +00:15:32 151
26. Nikola Zeman 2007 nereg. 00:26:24 +00:15:37 150
27. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:26:36 +00:15:49 149
28. Zbyšek Hažmuk 2012 GBM 00:26:54 +00:16:07 148
29. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:29:15 +00:18:28 147
30. Klára Buličková 2010 nereg. 00:30:29 +00:19:42 146
31. Anna Skřivánková 2008 nereg. 00:31:41 +00:20:54 145
32. Tomáš Kresta 2009 nereg. 00:32:12 +00:21:25 144
33. Anežka Havlíčková 2010 nereg. 00:36:28 +00:25:41 143
Jiří Račanský 2007 TBM DISK 0
Veronika Mazálková 2009 nereg. DISK 0

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:13:45 200
2. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:14:14 +00:00:29 190
3. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:14:43 +00:00:58 182
4. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:14:55 +00:01:10 176
5. Hana Doušková 2006 TBM 00:15:11 +00:01:26 172
6. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:16:08 +00:02:23 170
7. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:16:26 +00:02:41 169
8. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:16:32 +00:02:47 168
9. Matěj Fousek 2004 RBK 00:17:02 +00:03:17 167
10. Tobiáš Dvořák 2004 nereg. 00:17:03 +00:03:18 166
11. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:17:33 +00:03:48 165
12. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:17:40 +00:03:55 164
12. Jolana Králová 2003 TBM 00:17:40 +00:03:55 164
14. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:17:58 +00:04:13 162
15. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:18:24 +00:04:39 161
16. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:18:34 +00:04:49 160
17. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:18:38 +00:04:53 159
18. Lenka Miková 2004 TBM 00:18:41 +00:04:56 158
19. Zdeněk Cidlík 1967 nereg. 00:19:07 +00:05:22 157
20. Petr Šimek 1967 nereg. 00:19:09 +00:05:24 156
21. Pavel Kříž 1948 PZR 00:19:11 +00:05:26 155
22. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:19:43 +00:05:58 154
22. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:19:43 +00:05:58 154
24. Jakub Lička 2005 nereg. 00:19:44 +00:05:59 152
25. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:20:24 +00:06:39 151
26. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:21:17 +00:07:32 150
27. Jiří Kos 1966 nereg. 00:21:36 +00:07:51 149
28. Tereza Dušková 2005 TBM 00:21:52 +00:08:07 148
28. Renáta Palátová 2006 ABM 00:21:52 +00:08:07 148
30. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:22:14 +00:08:29 146
31. Helena Procházková 1953 TBM 00:22:17 +00:08:32 145
32. Martin Chudík 2006 BFM 00:22:27 +00:08:42 144
33. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:22:44 +00:08:59 143
34. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:23:20 +00:09:35 142
35. Radan Čech 2006 TBM 00:23:29 +00:09:44 141
36. Věra Salajkova 1955 LBM 00:24:11 +00:10:26 140
37. Lukáš Kycl 2003 LBM 00:24:25 +00:10:40 139
38. Magda Barnatová 2006 ZBM 00:24:38 +00:10:53 138
39. Jana Tomanová 1949 LBM 00:24:48 +00:11:03 137
40. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:25:17 +00:11:32 136
41. Martin Bulička 2008 ZBM 00:25:32 +00:11:47 135
42. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:25:34 +00:11:49 134
43. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:25:39 +00:11:54 133
44. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:26:02 +00:12:17 132
45. Andrej Bružeňák 2003 TBM 00:26:03 +00:12:18 131
46. Matěj Baše 2005 ZBM 00:26:25 +00:12:40 130
47. Jan Procházka 1949 TBM 00:27:52 +00:14:07 129
48. Denisa Králová 2005 TBM 00:30:28 +00:16:43 128
49. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:32:10 +00:18:25 127
50. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:32:20 +00:18:35 126
51. Petr Klieštík 2006 GBM 00:33:40 +00:19:55 125
52. Matěj Račanský 2004 TBM 00:33:50 +00:20:05 124
53. Ondřej Kycl 2005 LBM 00:34:17 +00:20:32 123
54. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:42:36 +00:28:51 122
55. Eva Chromá 1963 nereg. 00:58:58 +00:45:13 121
Tomáš Palát 2003 ABM DISK 0
Dobra Janotová 1956 ZBM DISK 0
Klára Barnatová 2003 ZBM DISK 0
Martin Kříž 1978 PZR DISK 0
Michal Kycl 2005 LBM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

11.12.2016 18:18
Děkujeme všem závodníkům za nový účastnický rekord ONOS CUPu! Doufáme, že se vám jubilejní 10.ročník líbil a těšíme se na viděnou zase za rok!

11.12.2016 18:18
Ztráty a nálezy! Při úklidu školy jsme našli následující věci: buzola (palcová na pravou ruku) značky Moscow, lehkou šedou bundu Craft (vel. M), jednu černou a jednu modrou pletenou rukavici, černé dětské kalhoty Kalenji, mikinu Hannah (vel. L) a hnědou bundu McKinley (vel.S). Pokud vám nějaká z těchto věcí chybí, můžete volat na č. 608 509 229 (Pavel Brlica).

11.12.2016 17:17
Zveřejněny mezičasy.

11.12.2016 17:17
Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:17
Zveřejněny výsledky.

11.12.2016 16:16
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

09.12.2016 10:10
Startovní listiny jsou hotové!

08.12.2016 18:18
!ZMĚNA! Posunujeme start na 13:45 pro kategorie H a D, z důvodu velkého počtu přihlašených závodníků v kategorii H a brzkého západu slunce. Kategorie ZV a HDD startují od času 15 (tj. 14:00). !ZMĚNA!

06.12.2016 22:22
Parametry tratí jsou na webu, můžete se tedy podívat na to, co vás čeká.

05.12.2016 15:15
Ukázky mapy jsou na webu, můžete se tedy podívat na malou uchutnávku z nové mapy. Parametry tratí očekávejte během zítřejšího dne.

Starší novinky >>

200