Celkové výsledky BZL 2006/2007

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.7.1.3.2.25.2.11.3.
1. Kabáthová Eva ZBM 1989 780 190200169190200
2. Gebauerová Jana ZBM 1979 726 182190182172
3. Jindřišková Martina ZBM 1985 703 182169176176
4. Marie Stratilová ZBM 1987 680 1701681760166
5. Borecká Kateřina ZBM 1988 670 176166160168
6. Jemelíková Denisa VBM 1993 649 159162165163
7. Plotzerová Adriana ZBM 1991 638 156156168158
8. Štěpánská Adéla ZBM 1988 549 200167182
9. Beržinská Soňa ZBM 1985 508 166170172
10. Pavlína Šulerová ZBM 1991 506 172164170
11. Staňková Veronika SBK 1981 491 166170155
11. Jana Jiráčková ZBM 1986 491 164163164
11. Koporová Petra ZBM 1993 491 169166156
14. Janská Iva LBM 1957 481 167161153
15. Matyášová Lenka LBM 1964 462 154159149
16. Tvarůžková Petra ZBM 1984 376 176200
17. Zatloukalová Lenka nereg. 1985 355 165190
18. Procházková Lucie ADA 1976 326 159167
19. Muselíková Vladislava ABM 1991 325 164161
19. Korpasová Ivana LBM 1973 325 164161
21. Adámková Tereza ZBM 1986 322 160162
22. Fasurová Tereza ABM 1990 321 158163
23. Regina Mokrá ABM 1968 318 162156
24. Tomanová Jana LBM 1949 316 161155
24. Kateřina Chromá ZBM 1994 316 159157
24. Jašková Monika TBM 1963 316 157159
27. Obrátilová Naďa ABM 1966 310 152158
28. Odstrčilová Hana nereg. 1975 308 160148
28. Bravená Alexandra VBM 1961 308 157151
30. Eva Chromá ZBM 1963 306 153153
31. Zuzana Stehlíková ZBM 1983 305 154151
32. Tomanová Veronika LBM 1977 300 155145
33. Salajková Věra LBM 1955 297 153144
34. Petra Škodová LPU 1983 200 200
35. Palátová Petra ZBM 1986 190 190
36. Horčičková Vendula UOL 1993 182 182
37. Cigošová Kateřina nereg. 1979 172 172
37. Klusáčková Zuzana TTR 1991 172 172
39. Ehlová Pavla ZBM 1973 170 170
40. Bravená Martina VBM 1987 169 169
40. Veronika Křístková ZBM 1983 169 169
42. Odehnalová Kamila ABM 1970 168 168
42. Cigošová Eva nereg. 1980 168 168
44. Holfeld Diana nereg. 167 167
44. Michaela Marečková GBM 1992 167 167
46. Fialová Zuzana TTR 1990 166 166
47. Vozdová Aneta KSU 1993 165 165
47. Hojsáková Martina nereg. 1991 165 165
49. Šmídová Eva nereg. 1981 163 163
49. Kyslická Hana nereg. 1992 163 163
51. Vozdová Klára ASU 1989 162 162
51. Kroutilová Eva ZBM 1978 162 162
53. Spáčilová Petra nereg. 161 161
54. Křečková Lenka nereg. 1992 160 160
54. Dokoupilová Zuzana nereg. 1957 160 160
56. Muselíková Vladislava st. ABM 1970 158 158
56. Kundratová Jana nereg. 1973 158 158
58. Janečková Adriana nereg. 1991 157 157
58. Sluková Dagmar nereg. 1974 157 157
60. Kuthanová Dominika nereg. 155 155
61. Renata Sošková LBM 1966 154 154
61. Janů Hana nereg. 1993 154 154
63. Hnilicová Šárka nereg. 1994 152 152
63. Karolína Vlková LBM 1992 152 152
65. Dana Vlková LBM 1959 150 150
65. Fujáková Petra nereg. 150 150
67. Kočová Lenka ZBM 1981 147 147
68. Kabáthová Jitka ZBM 1955 146 146
69. Procházková Jana nereg. 143 143
70. Ptáčková Nikol nereg. 1978 0 0
70. Ptáčková Michaela nereg. 1977 0 0
70. Pavlíková Barbora nereg. 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.7.1.3.2.25.2.11.3.
1. Kabáth David ZBM 1984 714 200162182170
2. Brabec Jaroslav ZBM 1982 692 182167163176167
3. Jiří Otrusina ZBM 1982 667 166167166168
4. Lexa Matěj ZBM 1966 654 164156164162164
5. Drábek Jan ZBM 1985 645 1621590165159
6. stanislav Mokrý ABM 1992 639 163158152166
7. Pátek Richard ZBM 1976 637 162154159158158
8. König Lukáš ZBM 1980 628 157154161156
9. Mlynárik Peter ZBM 1965 626 158155164149
10. Gross Michal ZBM 1969 624 154161156153
11. Toman Ondřej ABM 1975 606 150149151154151
12. Otakar Jašek ZBM 1994 593 157142142152
13. Minařík Luboš TBM 1957 591 158148148137
13. Jan Mokrý ABM 1966 591 149151144147
15. Zelinka Jiří ZBM 1987 523 190163170
16. Daniel Hájek ZBM 1989 513 182155176
17. Urban Jan SBK 1975 483 156167160
18. Ptáček Pavel st. BBM 1965 473 136165172
19. Šuler Josef TBM 1960 444 155157132
20. Prokop Petr ZBM 1979 441 152154135
21. Pavel Brlica ZBM 1993 436 145150141
22. Jan Brlica ZBM 1995 420 142141137
23. Milan Jašek TBM 1962 417 143139135
24. Mokrý Ondřej ABM 1994 413 139140134
25. Matyáš Petr LBM 1961 408 144134130
26. Palo Bukovac ZBM 1981 400 200200
26. Zdeněk Rajnošek ZBM 1985 400 200200
28. Zřídkaveselý Libor ZBM 1972 364 182182
29. Zimmermann Jakub ZBM 1989 362 190172
30. Miloš Nykodým ZBM 1990 359 169190
31. Chromý Adam ZBM 1988 338 166172
32. Mazúr Martin ZBM 1987 334 172162
33. Zdeněk Liščinský TBM 1982 330 170160
34. Petr Matula RBK 1982 327 164163
35. Martin Stehlík ZBM 1985 324 165159
36. Filip Dědic ZBM 1988 323 170153
37. Bialožyt Michal ZBM 1987 321 159162
38. Sedláček Tomáš nereg. 1986 317 152165
39. Eliáš Jan nereg. 299 146153
39. Koča Jaroslav ZBM 1982 299 155144
41. Štěpánský Václav ZBM 1961 294 147147
42. Pulec Pavel VBM 1962 292 143149
43. Liščinský Tomáš ZBM 1984 291 153138
44. Hájek Petr ZBM 1963 290 145145
45. Štěpán Obrátil ABM 1994 271 138133
46. Dlabaja Tomáš ZBM 1983 190 190
46. Hovorka Jan LPU 1979 190 190
48. Dávidik Marian SLK 1977 182 182
49. Bravený Adam VBM 1988 176 176
49. Barták Lukáš ZBM 1983 176 176
51. Bravený Vít ZBM 1991 172 172
52. Pijak Ondrej nereg. 1982 170 170
53. Klusáček Matěj ZBM 1989 169 169
53. Fiala Jan BBM 1972 169 169
53. Přikryl Petr PBM 1967 169 169
53. Henych Martin SJC 1986 169 1690
53. Zimmermann Štěpán ZBM 1991 169 169
58. Zdráhal Tomáš nereg. 1953 168 168
58. Humlíček Aleš ZBM 1975 168 168
58. Radoslav Jonáš nereg. 1969 168 168
61. Kheil Radim PBM 1973 167 167
62. Hrouda Petr DKP 1969 166 166
63. Jašek Jindřich TBM 1991 165 165
64. Vozda Vojtěch ASU 1990 163 163
65. Jeřábek Luboš nereg. 1961 162 162
66. Fiala Martin TTR 1988 161 161
66. Perknovský Radim nereg. 1982 161 161
68. Schmid Vladimír ADA 1987 160 160
68. Jirka Michal ZBM 1984 160 160
70. Kolbaba Tomáš ZBM 1982 158 158
71. Ehl Jiří ZBM 1977 157 157
71. Chmelař Martin JPV 1995 157 157
73. Strečko Marek nereg. 1991 155 155
74. Janů Zdeněk nereg. 1957 154 154
75. Korpas Stanislav nereg. 152 152
76. Robotka Libor PBM 1953 151 151
76. Pavel Zabloudil TBM 1950 151 151
78. Chmelař Miroslav nereg. 1962 150 150
78. Brlica Pavel st. SBK 1965 150 150
78. Jiří Mareček RBK 1959 150 150
81. Sluka Miroslav SBK 1972 149 149
82. Zdráhal Robert nereg. 1957 148 148
82. Seitler Milan nereg. 1990 148 148
82. Odehnal Roman ABM 1969 148 148
85. Jaroslav Korpas LBM 1961 147 147
86. Holinka Matouš ZPV 1992 146 146
86. Bauer Emil VBM 1944 146 146
86. Miroslav Slezák nereg. 146 146
89. Skyva Petr ml. nereg. 1993 145 145
90. Zháňal Jan ZBM 1987 144 144
91. Jiří Gawel BBM 1957 143 143
91. Skyva Petr nereg. 1965 143 143
93. Chmelík Aleš VBM 1947 142 142
94. Dokoupil Vladimír nereg. 1948 141 141
94. Pavlík Ondřej nereg. 141 141
96. Jordanov Nikolaj VBM 1965 140 140
96. Humlíček René UBM 1971 140 140
96. Šeda Martin nereg. 140 140
99. Doležel Ondřej nereg. 1992 139 139
99. Tomáš Král nereg. 1991 139 139
101. Lexa Alan nereg. 1998 138 138
101. Pavel-ml. Ptáček BBM 1996 138 138
103. Křeček Jan JPV 1991 137 137
103. Obrátil Miroslav ABM 1965 137 137
103. Jordanov Saša ZBM 1995 137 137
106. Horký Petr UBM 2001 136 136
106. Pavel Záděra BBM 1995 136 136
108. Ptáček Patrik BBM 1998 135 135
109. Odstrčil Filip nereg. 1999 134 134
110. Nemét Kryštof nereg. 1993 133 133
111. Jiří Štěpánek nereg. 1954 132 132
112. Hnilica Přemek nereg. 1991 131 131
113. Javůrek Tomáš nereg. 1987 129 129
114. Přibyl Josef nereg. 128 128
115. Josef Walner BBA 1968 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.7.1.3.2.25.2.11.3.
1. Malá Dominika nereg. 541 169190182
2. Nedbálková Hana ZBM 1997 524 172170182
3. Zemanová Lenka nereg. 1997 520 182172166
4. Korpasová Tereza LBM 1998 509 167170172
5. Korpasová Lucie LBM 2001 497 165169163
6. Odehnalová Tereza ABM 2008 390 190200
7. Sedláková Petra ABM 1998 370 200170
8. Procházka Jiří ZBM 1976 368 200168
9. Koporová Lenka ZBM 1997 342 176166
10. Horký Petr UBM 2001 341 172169
11. Hrouda Jakub VBM 2001 332 166166
12. Jašková Monika TBM 1963 200 200
13. Darmopil Ondřej nereg. 190 190
13. Marek Soška YBM 1998 190 190
15. Martin Jonáš nereg. 1996 182 182
15. Šplíchal Marek ZBM 1997 182 182
17. Adam Jonáš nereg. 1998 176 176
17. Koča Vojtěch ZBM 2006 176 176
19. Humlíček Tomáš ZBM 2001 170 170
20. Muselíková Michaela ABM 1998 169 169
20. Hajnová Bára nereg. 169 169
22. Krumlová Ivana nereg. 168 1680
23. Nekut Tomáš nereg. 1997 167 167
23. Humlíček Petr UBM 1997 167 167
25. Odstrčil Filip nereg. 1999 164 164
26. Dobošovičová Tereza nereg. 162 162
27. Krumlová Olga nereg. 161 161

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100