Celkové výsledky BZL 2009/2010

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 13.12.10.1.30.1.14.2.14.3.
1. Kateřina Chromá ZBM 1994 770 190190200190
2. Markéta Tesařová ZBM 1994 716 176176182182
2. Veronika Křístková ZBM 1983 716 166182200168165
4. Andrea Moučková RBK 1992 679 160176172167164
5. Lucie Procházková ADA 1988 670 167169172162
6. Zuzka Hendrychová ZBM 1989 660 164166170160
7. Jitka Tesařová RBK 1964 627 154165158150
8. Lenka Csakvaryová SBK 1983 625 160164154147
9. Jana Gebauerová ZBM 1979 504 168170166
10. Petra Koporová ZBM 1993 500 165167168
11. Marie Stratilová ZBM 1987 498 163172163
12. Monika Jašková TBM 1963 478 165161152
13. Mokrá Regina ABM 1968 472 1570159156
14. Naďa Obrátilová ABM 1966 471 151163157
15. Lenka Hrušková YBM 1962 469 156160153
16. Dorota Drozdová nereg. 1978 448 152150146
17. Elena Tomanová YBM 1966 444 147158139
18. Hana Hlavová ZBM 1988 370 170200
19. Věra Mádlová ZBM 1989 366 190176
20. Barbora Hrušková ZBM 1993 362 172190
21. Soňa Beržinská ZBM 1985 351 182169
22. Adéla Štěpánská ZBM 1988 341 169172
23. Jiráčková Jana ZBM 1986 333 0167166
24. Veronika Staňková SBK 1981 319 170149
24. Lenka Kočová ZBM 1981 319 164155
26. Adriana Plotzerová ZBM 1991 316 162154
27. Ivana Korpasová LBM 1973 315 158157
28. Markéta Čížková ADA 1996 314 161153
29. Tereza Skládanková GBM 1989 312 164148
30. Lenka Raudenska nereg. 1981 302 162140
31. Lucie Poppová nereg. 1988 294 152142
32. Radka Šichová ABM 1980 291 148143
33. Kateřina Píchová nereg. 288 150138
34. Lenka Poklopová UOL 1989 200 200
34. Eva Kabáthová ZBM 1989 200 0200
36. Tvarůžková Petra ZBM 1984 190 190
37. Madla Svobodná DKP 1991 176 176
38. Denisa Jemelíková ZBM 1993 170 170
39. Šestáková Petra RBK 1993 169 169
39. Eliška Masopustová PGP 1986 169 169
41. Reinerová Barbara ZBM 1984 168 168
41. Marečková Michaela RBK 1992 168 168
43. Lada Jemelíková VBM 1965 167 167
44. Jalová Martina RBK 1983 166 166
45. Terka Adámková ZBM 1986 165 165
46. Blažková Kateřina RBK 1993 163 163
46. Kateřina Borecká ZBM 1988 163 163
48. Zuzka Fialová TTR 1990 162 162
49. Markéta Uhnavá nereg. 1984 161 161
49. Eva Adamová PTE 1987 161 161
51. Koporová Lenka ZBM 1997 159 159
51. Zdenča Kozáková TBM 1979 159 159
51. Podešvová Vlasta ADA 1992 159 0159
54. Jitka Kabáthová ZBM 1955 158 158
55. Nela Gottvaldová ZBM 1986 156 156
56. Jana Procházková nereg. 1984 155 155
56. Radka Hájková nereg. 1966 155 155
58. Jana Zuntychová nereg. 153 153
59. Eva Chromá ZBM 1963 151 151
59. Iva Janská LBM 1957 151 151
61. Veronika Tomanová LBM 1977 149 149
61. Helena Pacoldová nereg. 1988 149 149
63. Lucie Pospíšilová nereg. 1989 148 148
64. Daniela Habrová nereg. 147 147
65. Věra Salajková LBM 1955 146 146
65. Sylva Štěpánská nereg. 1962 146 0146
67. Kamila Holoubková nereg. 1989 145 145
67. Barbora Putnová nereg. 145 145
69. Alena Nechutová PZR 1969 144 144
69. Veronika Dlouhá nereg. 1977 144 144
71. Lucie Molková nereg. 143 143
72. Markéta Procházková nereg. 142 142
73. Ludmila Pavelková nereg. 141 141
73. Klára Pospíšilová nereg. 1995 141 141
75. Nedbálková Hana ZBM 1997 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 13.12.10.1.30.1.14.2.14.3.
1. Standa Mokrý ABM 1992 710 161190182172166
2. Libor Zřídkaveselý ZBM 1972 709 169182190168
3. Štěpán Hrobař ABM 1991 705 168169200168
4. Adam Kazda ZBM 1991 687 176190169152
5. Jiří Zelinka OMI 1987 661 162176162161
6. Petr Přikryl ABM 1967 653 159162172160155
7. Jan Drábek ZBM 1985 648 155161170158159
8. Ondra Novotný ABM 1992 644 164166165149
9. Jiří Urválek TBM 1961 639 149158168155158
10. Ondřej Mokrý ABM 1994 638 154167163154148
11. Jaroslav Brabec ZBM 1982 637 163164156154
12. Richard Pátek ZBM 1976 609 148156160145
13. Štěpán Obrátil ABM 1994 605 147159157142136
14. Jan Mokrý ABM 1966 595 137152156150133
15. Jiří Zejda ABM 1978 590 142150151147
16. Jan Pavelka nereg. 1985 587 148153149137
17. Tomáš Zahradník ZBM 1991 582 143155143141
18. Ondřej Malý TBM 1989 562 190200172
19. Luboš Minařík TBM 1957 555 139147140129
20. Pavel Mokrý nereg. 1968 539 143149131116
21. Zdeněk Liščinský TBM 1982 513 165172176
22. David Vedra TBM 1974 505 168170167
23. Zdeněk Mazal VBM 1981 498 170163165
24. Adam Bravený VBM 1988 492 163166163
25. Pavel Brlica ZBM 1993 491 160164167
26. Chvátal Lukáš ZBM 1983 480 154167159
27. Tomáš Hanžl nereg. 1980 439 151157131
28. Václav Štěpánský ZBM 1961 425 145148132
28. Lukáš Koenig ZBM 1980 425 151159115
30. Libor Robotka PBM 1953 408 138136134
31. Milan Jašek TBM 1962 407 146135126
32. Petr Hájek ZBM 1963 400 136144120
33. Petr Šimek nereg. 1967 392 140130122
34. Adam Chromý ZBM 1988 382 200182
34. Eduard Šmehlík SHK 1987 382 182200
36. Vladan Henek VBM 1980 346 170176
37. Matěj Klusáček ZBM 1989 340 176164
38. Matula Petr ADA 1982 339 149190
39. Bravený Vít VBM 1991 336 1670169
40. Martin Stehlík ZBM 1985 330 166164
41. Roman Daněk SBK 1975 325 169156
42. Zdeněk Stachoň ZBM 1980 319 153166
43. Filip Toman ABM 1993 315 150165
44. Liščinský Tomáš ZBM 1984 309 1580151
44. Jaroslav Koča ZBM 1982 309 165144
46. Jan Urban SBK 1975 306 154152
46. Jan Brlica ZBM 1995 306 146160
48. Kalina Tomáš TBM 1985 297 0151146
49. Petr Čížek ADA 1971 291 153138
50. Tomáš Buryška nereg. 1989 289 161128
51. Procházka Vojtěch nereg. 1986 288 142146
52. Jakub Hruška ABM 1995 287 0144143
53. Jan Voráč nereg. 284 146138
54. Ondřej Toman LBM 1975 280 141139
55. Jaroslav Korpas LBM 1961 279 144135
56. Jiří Mareček RBK 1959 272 145127
57. Nikolaj Jordanov VBM 1965 265 140125
57. Petr Novák nereg. 1989 265 141124
59. Obrátil Miroslav ABM 1965 259 139120
59. Alexandr Jordanov ZBM 1995 259 135124
61. Ivo Kačmařík nereg. 256 126130
62. Zimmermann Jára ZBM 1989 200 200
63. Hájek Daniel ZBM 1989 190 0190
64. Osin Kozák TBM 1982 172 172
65. Marek Cahel LCE 1988 170 170
66. Jalový Milan RBK 1983 162 162
66. Petr Jašek STE 1976 162 162
68. Veselý Martin ZBM 1975 161 161
69. Petr Hrouda VBM 1969 160 160
70. Tihon Jakub RBK 1990 158 158
71. Štěpán Zimmermann ZBM 1991 157 157
71. Jan Fiala BBM 1972 157 157
71. Daniel Novák DOK 1987 157 157
74. Antonín Šindelka RBK 1972 156 156
75. Pekárek Michal RBK 2005 155 155
76. Jan Štábl nereg. 153 153
76. Radim Kheil PBM 1973 153 153
78. Grünwald Martin SBK 1979 152 152
78. Aleš Humlíček ZBM 1975 152 152
80. Jiří Ehl ZBM 1977 150 150
80. Jalový Jaroslav RBK 1981 150 150
82. Musil Milan RBK 1995 148 148
83. Brodecký Radek RBK 1980 147 147
83. Josef Zvoníček SKM 1968 147 147
85. Ota Jašek ZBM 1994 142 142
86. Vít Kasal SBK 1975 141 141
87. Jiří Kavan SKM 1994 140 140
88. Dolihal Luděk TBM 1985 139 0139
89. Petr Vozdecký nereg. 1973 137 137
90. Pavel Záděra BBM 1995 134 134
90. Ladislav Bažant nereg. 1989 134 134
92. Patrik Ptáček BBM 1998 133 133
92. Jakub Jirásek TTR 1986 133 133
94. Pavel-Ml. Ptáček BBM 1996 132 132
94. Vladimír Hynek nereg. 1983 132 132
96. Bedřich Said ABM 1992 129 129
97. Kos Jiří nereg. 1966 128 0128
98. Petr Mendlík nereg. 1978 127 127
99. Ondřej Putna nereg. 125 125
100. Miroslav Chmelka nereg. 123 123
100. David Nechuta PZR 1997 123 123
102. Martin Horský nereg. 1989 122 122
103. Toufar Jiří nereg. 1966 121 0121
103. Milan Nechuta PZR 1970 121 121
105. Ondřej Charvát nereg. 119 119
105. Luboš Kavan SKM 1963 119 119
107. Martin Pospíšil nereg. 2008 118 118
108. Tomáš Hruška YBM 1964 117 117
109. Lacina Jaroslav RBK 1990 0 0
109. Pavel-St. Ptáček BBM 1965 0 0
109. Jenda Zháňal ZBM 1987 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 13.12.10.1.30.1.14.2.14.3.
1. Marek Soška ZBM 1998 590 200200190
2. Petr Soška ZBM 2002 507 172168167
3. Tereza Korpasová LBM 1998 382 182200
4. Horký Petr UBM 2002 372 182190
5. Petr Horký UBM 2001 359 190169
6. Lucie Korpasová LBM 2001 352 170182
7. Nela Gazdová UBM 2006 348 172176
8. Eva Malivánková ZBM 1999 345 176169
9. Čížková Eliška ADA 2000 342 170172
10. Jakub Hrouda VBM 2001 337 167170
11. Lenka Koporová ZBM 1997 200 200
12. Tomáš Humlíček ZBM 2001 190 190
13. Matěj Čelechovský UBM 2002 182 182
14. Petra Hájková nereg. 176 176
14. Markéta Firešová ZBM 1999 176 176
16. Jakub Ševčík UBM 1999 172 172
17. Radka Čelechovská UBM 2004 170 170
18. Eliška Tomanová LBM 2006 169 169
18. Spielmann Šimon ZBM 1997 169 169
20. Ela Vedrová TBM 2003 168 168

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100