Hruška Cup 2013

Datum: 13.01.2013

Ročník: 2.

Místo: Brno - Bohunice

Mapa: Bohunice - jih

Účast: 150 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:15:29 200
2. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:16:09 +00:00:40 190
3. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:16:32 +00:01:03 182
4. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:16:35 +00:01:06 176
5. Lucie Matulová 1988 ADA 00:17:13 +00:01:44 172
6. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:17:25 +00:01:56 170
7. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:17:35 +00:02:06 169
8. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:17:39 +00:02:10 168
9. Adéla Štěpánská 1988 ZBM 00:17:54 +00:02:25 167
10. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:17:57 +00:02:28 166
11. Jana Svobodová 1987 PHK 00:18:03 +00:02:34 165
12. Petra Dittrichová 1987 KON 00:18:32 +00:03:03 164
13. Zuzana Fialová 1990 TTR 00:18:48 +00:03:19 163
14. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:19:08 +00:03:39 162
15. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:19:15 +00:03:46 161
16. Petra Koporová 1993 ZBM 00:19:23 +00:03:54 160
17. Hana Fučíková 1977 VBM 00:19:50 +00:04:21 159
18. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:20:16 +00:04:47 158
19. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:20:45 +00:05:16 157
20. Lucie Staňková 1987 DOB 00:21:10 +00:05:41 156
21. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:21:11 +00:05:42 155
22. Monika Pekárková 1992 RBK 00:21:12 +00:05:43 154
23. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:32 +00:06:03 153
24. Jana Jiráčková 1986 ZBM 00:21:39 +00:06:10 152
25. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:22:05 +00:06:36 151
25. Petra Hegerová 1993 RBK 00:22:05 +00:06:36 151
27. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:22:36 +00:07:07 149
28. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:22:48 +00:07:19 148
29. Ludmila Ondrouchova 1970 nereg. 00:22:59 +00:07:30 147
30. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:23:02 +00:07:33 146
31. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:23:54 +00:08:25 145
32. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:24:10 +00:08:41 144
33. Hana Kočová 1986 ZBM 00:24:46 +00:09:17 143
34. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:24:56 +00:09:27 142
35. Kristýna Moravcová 1997 ZBM 00:25:37 +00:10:08 141
36. Nataša Richterová 1974 ADA 00:25:50 +00:10:21 140
37. Martina Poelzelbaurer 1984 AUT 00:27:32 +00:12:03 139
38. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:28:35 +00:13:06 138
39. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:29:16 +00:13:47 137
40. Anežka Hlaváčová 2001 TBM 00:29:56 +00:14:27 136
41. Jana Sítařová-st. 1964 nereg. 00:30:16 +00:14:47 135
42. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:30:30 +00:15:01 134
43. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:31:30 +00:16:01 133
44. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:31:58 +00:16:29 132
45. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:34:19 +00:18:50 131
46. Jana Sítařová-ml. 1992 nereg. 00:34:41 +00:19:12 130
47. Jana Zháňalová 1960 TTR 00:35:12 +00:19:43 129
48. Věra Müllerová 1990 VAM 00:35:59 +00:20:30 128
49. Emma Janotová 2001 TBM 00:38:29 +00:23:00 127
50. Bára Dvořáková nereg. 00:43:04 +00:27:35 126
Zuzana Klusáčková 1991 TTR DISK 0
Hana Šrubařová 1988 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:16:07 200
2. Adam Chromý 1988 ZBM 00:16:49 +00:00:42 190
3. Adam Chloupek 1993 TUR 00:17:21 +00:01:14 182
4. Roman Zbranek 1988 ASU 00:17:39 +00:01:32 176
5. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:17:50 +00:01:43 172
6. Adam Kazda 1991 ZBM 00:18:05 +00:01:58 170
7. Karel Fučík 1972 VBM 00:18:14 +00:02:07 169
8. David Vedra 1974 TBM 00:18:15 +00:02:08 168
9. Petr Matula 1982 ADA 00:18:26 +00:02:19 167
10. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:18:31 +00:02:24 166
11. Marek Prášil 1973 TTR 00:18:36 +00:02:29 165
12. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:18:54 +00:02:47 164
13. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:19:13 +00:03:06 163
14. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:19:16 +00:03:09 162
15. Petr Přikryl 1967 ABM 00:19:30 +00:03:23 161
16. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:19:31 +00:03:24 160
17. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:19:40 +00:03:33 159
18. Otakar Hirš 1998 VBM 00:19:44 +00:03:37 158
19. Pavel Ptáček-ml. 1996 BBM 00:20:01 +00:03:54 157
20. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:20:39 +00:04:32 156
21. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:59 +00:04:52 155
22. Michal Šrubař 1986 MBM 00:21:10 +00:05:03 154
23. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:21:19 +00:05:12 153
24. Ondřej Hlaváč 1999 TBM 00:21:36 +00:05:29 152
25. Pavel Ptáček-st. 1965 BBM 00:21:58 +00:05:51 151
26. Jan Pavelka 1985 MBM 00:22:13 +00:06:06 150
27. David Aleš 1975 ASU 00:22:35 +00:06:28 149
28. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:22:46 +00:06:39 148
29. Vít Kasal 1975 SBK 00:22:58 +00:06:51 147
30. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:23:08 +00:07:01 146
31. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:23:17 +00:07:10 145
32. Matěj Suchý 1989 ASU 00:23:53 +00:07:46 144
33. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:24:04 +00:07:57 143
34. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:24 +00:08:17 142
35. Michael Poelzelbaurer 1970 AUT 00:24:31 +00:08:24 141
36. Jiří Mareček 1959 ADA 00:24:33 +00:08:26 140
37. Aleš Finstrle 1976 ZBM 00:24:56 +00:08:49 139
38. Tomáš Rosenmayer 1978 nereg. 00:25:04 +00:08:57 138
39. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:25:18 +00:09:11 137
40. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:25:33 +00:09:26 136
41. Richard Pátek 1976 ZBM 00:25:39 +00:09:32 135
42. Michal Drozd 1997 BBM 00:25:55 +00:09:48 134
42. Tomáš Gryc 1969 TBM 00:25:55 +00:09:48 134
44. Martin Kulich 1990 nereg. 00:25:57 +00:09:50 132
45. Lukáš König 1980 ZBM 00:26:02 +00:09:55 131
46. René Humlíček 1971 UBM 00:26:20 +00:10:13 130
47. Luboš Minařík 1957 TBM 00:26:51 +00:10:44 129
48. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:59 +00:10:52 128
49. Petr Dvořák 1983 nereg. 00:27:57 +00:11:50 127
50. Zbyšek Podhrázský 1982 nereg. 00:28:10 +00:12:03 126
51. Pavel Pulec 1962 VBM 00:28:13 +00:12:06 125
52. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:28:19 +00:12:12 124
53. Svatoš Coufal 1967 nereg. 00:29:08 +00:13:01 123
54. Vašek Němčík 1980 nereg. 00:29:44 +00:13:37 122
55. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:29:50 +00:13:43 121
56. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:31:05 +00:14:58 120
57. Jan Sobotka 1997 BBM 00:31:16 +00:15:09 119
58. Petr Šimek 1967 nereg. 00:32:27 +00:16:20 118
59. Radek Musil 1976 nereg. 00:33:18 +00:17:11 117
60. Hájek Petr 1963 ZBM 00:36:12 +00:20:05 116
61. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:36:25 +00:20:18 115
62. Petr Horký 2001 UBM 00:36:56 +00:20:49 114
63. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:38:49 +00:22:42 113
64. Dva Otrusinovi nereg. 00:39:37 +00:23:30 112
65. Pavel Kříž 1948 PZR 00:40:57 +00:24:50 111
66. Ladislav Ptáček 1953 BBM 00:43:10 +00:27:03 110
67. Obrátil Miroslav 1965 ABM 00:44:33 +00:28:26 109
68. Jáchym Coufal 2002 nereg. 00:58:44 +00:42:37 108
69. Jaromír Dvořák nereg. 01:12:21 +00:56:14 107
Vít Bravený 1991 ZBM DISK 0
Zdeněk Mazal 1981 VBM DISK 0
Jakub Šrom 1995 nereg. DISK 0
Adam Auermuller nereg. DISK 0
Martin Dvořák 1984 ZBM DISK 0
Luděk Dolíhal 1985 TBM DISK 0
Nikolaj Jordanov 1965 VBM DISK 0
Vojta Gryc 2001 TBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Tomáš Prášil 2005 TTR 00:10:31 200
2. Julie Richterová 2003 ADA 00:10:45 +00:00:14 190
3. Rudolf Richter 2006 nereg. 00:11:12 +00:00:41 182
4. Martin Ondrouch 2005 nereg. 00:11:22 +00:00:51 176
5. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:11:28 +00:00:57 172
6. Sára Stašková 2007 nereg. 00:11:38 +00:01:07 170
7. Filip Finstrle 2007 nereg. 00:11:44 +00:01:13 169
8. Natálie Nimrichterová 2005 nereg. 00:11:49 +00:01:18 168
9. Lucie Finstrlová 2006 nereg. 00:12:15 +00:01:44 167
10. Denisa Finstrlová 2009 nereg. 00:13:45 +00:03:14 166
11. Šimon Prášil 2009 TTR 00:14:41 +00:04:10 165
12. Luboš Doseděl 2008 nereg. 00:14:45 +00:04:14 164
13. Kateřina Horká 2008 UBM 00:15:03 +00:04:32 163
14. Ela Vedrová 2003 TBM 00:16:51 +00:06:20 162
15. Radan Janota 2004 nereg. 00:17:11 +00:06:40 161
16. Lucka Hlaváčová 2006 TBM 00:18:24 +00:07:53 160
17. Tomáš Charvát 2005 nereg. 00:19:11 +00:08:40 159
18. Jakub Horký 2002 UBM 00:19:35 +00:09:04 158
19. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:24:56 +00:14:25 157
20. Petr Kozubík 2005 nereg. 00:25:19 +00:14:48 156
Radka Čelechovská 2004 UBM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200