Onos Cup 2014

Datum: 09.02.2014

Ročník: 7.

Místo: Brno - Žabovřesky

Mapa: Žabovřesky

Účast: 181 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:19:14 200
2. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:20:17 +00:01:03 190
3. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:20:28 +00:01:14 182
4. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:20:32 +00:01:18 176
5. Věra Müllerová 1990 VAM 00:20:59 +00:01:45 172
6. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:21:08 +00:01:54 170
7. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:21:31 +00:02:17 169
8. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:21:45 +00:02:31 168
8. Lucie Matulová 1988 ADA 00:21:45 +00:02:31 168
10. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:21:52 +00:02:38 166
11. Petra Dittrichová 1987 KON 00:21:55 +00:02:41 165
12. Denisa Jemelíková 1993 ZBM 00:22:10 +00:02:56 164
13. Iva Matulová 1984 ADA 00:22:47 +00:03:33 163
14. Maky Firešová 1999 ZBM 00:22:55 +00:03:41 162
15. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:22:56 +00:03:42 161
16. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:23:02 +00:03:48 160
17. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:23:55 +00:04:41 159
18. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:24:13 +00:04:59 158
19. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:24:16 +00:05:02 157
20. Monika Pekárková 1992 RBK 00:24:34 +00:05:20 156
21. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:24:44 +00:05:30 155
22. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:24:52 +00:05:38 154
23. Lada Jemeliková 1965 VBM 00:24:54 +00:05:40 153
24. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:25:00 +00:05:46 152
25. Lucie Staňková 1987 DOB 00:25:10 +00:05:56 151
26. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:25:16 +00:06:02 150
27. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:08 +00:06:54 149
28. Eva Tesařová 1992 nereg. 00:26:27 +00:07:13 148
29. Veronika Grycová 1998 TBM 00:27:03 +00:07:49 147
30. Katarína Papugová 1992 LCE 00:27:06 +00:07:52 146
31. Tereza Navrátilová 1997 TBM 00:27:09 +00:07:55 145
32. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:19 +00:08:05 144
33. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:27:51 +00:08:37 143
34. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:27:53 +00:08:39 142
35. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:28:05 +00:08:51 141
36. Aneta Sklenská 1997 BBM 00:28:13 +00:08:59 140
37. Marcela Čechová 1976 TBM 00:28:51 +00:09:37 139
38. Jana Sedláčková 1970 HLV 00:29:34 +00:10:20 138
39. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:29:59 +00:10:45 137
40. Loreta Stojčevski 1992 LCE 00:31:58 +00:12:44 136
41. Barbora Podhrázská 1978 nereg. 00:32:39 +00:13:25 135
42. Martina Unčovská 1971 GBM 00:32:41 +00:13:27 134
43. Iva Miková 1970 TBM 00:32:52 +00:13:38 133
44. Aneta Nedělková 1999 nereg. 00:33:34 +00:14:20 132
45. Petra Stašková 1982 ZBM 00:34:20 +00:15:06 131
46. Helena Procházková 1953 TBM 00:34:45 +00:15:31 130
47. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:34:53 +00:15:39 129
48. Ela Vedrová 2003 TBM 00:35:43 +00:16:29 128
49. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:36:07 +00:16:53 127
50. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:36:32 +00:17:18 126
51. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:37:34 +00:18:20 125
52. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:40:50 +00:21:36 124
53. Věra Salajková 1955 LBM 00:42:41 +00:23:27 123
54. Eva Chromá 1963 nereg. 00:45:45 +00:26:31 122
55. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:52:55 +00:33:41 121
Barbora Smoradová 1990 ZBM DISK 0
Zuzana Chmelíková 1993 VBM DISK 0
Barbora Hrušková 1993 ZBM DISK 0
Iva Janská 1957 LBM DISK 0
Irena Peřinková 1965 BBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:39 200
2. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:18:23 +00:00:44 190
3. Zdeněk Slezák 1989 LCE 00:18:58 +00:01:19 182
4. Pavel Ptáček-ml. 1996 BBM 00:19:14 +00:01:35 176
5. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:19:22 +00:01:43 172
6. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:19:32 +00:01:53 170
7. Michal Šrubař 1986 MBM 00:19:54 +00:02:15 169
8. Jenda Zháňal 1987 ZBM 00:19:55 +00:02:16 168
9. David Vedra 1974 TBM 00:20:00 +00:02:21 167
10. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:20:14 +00:02:35 166
11. Zdeněk Šabatka 1989 PHK 00:20:20 +00:02:41 165
12. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:20:23 +00:02:44 164
13. Jaka Piltaver 1985 LCE 00:20:28 +00:02:49 163
14. Otakar Hirš 1998 VBM 00:20:36 +00:02:57 162
15. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:45 +00:03:06 161
16. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:51 +00:03:12 160
17. Radovan Čech 1978 TBM 00:20:54 +00:03:15 159
18. Vítězslav Khýn 1983 DOB 00:21:15 +00:03:36 158
19. Ondřej Sedláček 1997 HLV 00:21:18 +00:03:39 157
20. Jiří Ehl 1977 TBM 00:21:31 +00:03:52 156
21. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:21:32 +00:03:53 155
22. Martin Janda 1980 DOB 00:21:38 +00:03:59 154
23. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:21:40 +00:04:01 153
24. Ondřej Hlaváč 1999 TBM 00:21:41 +00:04:02 152
24. Petr Přikryl 1967 ABM 00:21:41 +00:04:02 152
26. Vít Suchomel 1984 MBM 00:21:46 +00:04:07 150
27. Aleš Hamák 1985 GBM 00:21:51 +00:04:12 149
28. Radim Kheil 1973 PBM 00:22:00 +00:04:21 148
29. Jan Drbal 1971 PGP 00:22:29 +00:04:50 147
30. Vladimír Schmid 1987 ADA 00:22:32 +00:04:53 146
31. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:49 +00:05:10 145
32. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:22:54 +00:05:15 144
33. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:22:57 +00:05:18 143
34. Michal Pekárek 1990 RBK 00:22:59 +00:05:20 142
35. Ondřej Sáňka 1984 nereg. 00:23:10 +00:05:31 141
36. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:23:15 +00:05:36 140
37. Jan Král 1969 XBM 00:23:44 +00:06:05 139
38. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:23:50 +00:06:11 138
39. Roman Vlček 1970 SKM 00:23:53 +00:06:14 137
40. Aleš Finstrle 1976 ZBM 00:24:05 +00:06:26 136
41. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:24:08 +00:06:29 135
42. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:24:15 +00:06:36 134
43. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:24:17 +00:06:38 133
44. David Aleš 1975 ASU 00:24:26 +00:06:47 132
45. Luděk Finstrle 1979 nereg. 00:24:29 +00:06:50 131
46. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:24:38 +00:06:59 130
46. Jaroslav Sedláček 1964 HLV 00:24:38 +00:06:59 130
48. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:44 +00:07:05 128
49. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:45 +00:07:06 127
50. Radek Burdilák 1985 MBM 00:24:56 +00:07:17 126
51. Vít Kasal 1975 nereg. 00:25:09 +00:07:30 125
52. Pavel Ptáček-st. 1965 BBM 00:25:31 +00:07:52 124
53. Michal Vašíček 1989 ABM 00:25:32 +00:07:53 123
54. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:25:51 +00:08:12 122
55. Petr Doseděl 1976 ZBM 00:26:43 +00:09:04 121
56. Petr Patočka 1963 BBM 00:26:53 +00:09:14 120
57. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:27:05 +00:09:26 119
57. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:27:05 +00:09:26 119
59. Radek Musil 1976 nereg. 00:27:14 +00:09:35 117
60. Lukáš Kohút 1985 nereg. 00:27:20 +00:09:41 116
61. Martin Šňupárek 1971 XBM 00:27:46 +00:10:07 115
62. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:28:21 +00:10:42 114
63. Pavel Pulec 1962 VBM 00:28:33 +00:10:54 113
64. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:28:45 +00:11:06 112
65. Adam Kožoušek 1985 nereg. 00:29:02 +00:11:23 111
66. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:29:20 +00:11:41 110
67. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:29:31 +00:11:52 109
68. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:29:34 +00:11:55 108
69. Vít Unčovský 2000 GBM 00:29:48 +00:12:09 107
69. Petr Novotný 1973 nereg. 00:29:48 +00:12:09 107
71. Luboš Minařík 1957 TBM 00:29:56 +00:12:17 105
72. Marek Unčovský 1971 GBM 00:30:19 +00:12:40 104
73. Jiří Gawel 1957 BBM 00:32:46 +00:15:07 103
74. Lukáš Pecka 1977 HLV 00:33:54 +00:16:15 102
75. Aleš Marek 1979 nereg. 00:34:24 +00:16:45 101
76. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:34:57 +00:17:18 100
77. Jan Procházka 1949 TBM 00:35:05 +00:17:26 99
78. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:35:23 +00:17:44 98
79. David Záhončík 1990 nereg. 00:37:09 +00:19:30 97
80. László Iván nereg. 00:37:32 +00:19:53 96
81. Petr Matyáš 1961 LBM 00:38:27 +00:20:48 95
82. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:39:13 +00:21:34 94
83. Pavel Kříž 1948 PZR 00:39:30 +00:21:51 93
84. Michal Gregor 1999 nereg. 00:39:31 +00:21:52 92
85. Ondřej Stejskal 1988 nereg. 00:51:06 +00:33:27 91
David Rajnoha 2000 UBM DISK 0
Nikolaj Jordanov 1965 VBM DISK 0
Lukáš Chvátal 1983 ZBM DISK 0
Adam Kazda 1991 ZBM DISK 0
Zdeněk Novák nereg. DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:15:52 200
2. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:16:45 +00:00:53 190
3. Jolana Králová 2003 TBM 00:17:25 +00:01:33 182
4. Tomáš Doušek 2004 nereg. 00:18:19 +00:02:27 176
5. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:19:09 +00:03:17 172
6. Marek Fuchs 2006 nereg. 00:19:40 +00:03:48 170
7. Adam Lička 2003 nereg. 00:19:55 +00:04:03 169
8. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:20:02 +00:04:10 168
9. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:20:24 +00:04:32 167
10. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:20:34 +00:04:42 166
11. Lenka Miková 2004 TBM 00:21:23 +00:05:31 165
12. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:22:06 +00:06:14 164
13. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:22:54 +00:07:02 163
14. Denisa Králová 2005 TBM 00:23:38 +00:07:46 162
15. Klára Kočová 2008 nereg. 00:24:48 +00:08:56 161
16. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:26:32 +00:10:40 160
17. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:28:03 +00:12:11 159
18. Luboš Doseděl 2008 ZBM 00:29:34 +00:13:42 158
19. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:30:33 +00:14:41 157
20. Martin Ondrouch 2005 GBM 00:31:02 +00:15:10 156
21. Filip Marek 2007 nereg. 00:32:56 +00:17:04 155
22. Jan Ondrouch 2008 nereg. 00:33:06 +00:17:14 154
23. Matěj Sedláček 2010 HLV 00:33:14 +00:17:22 153
24. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:33:56 +00:18:04 152
25. Iva Gregorova 2002 nereg. 00:37:31 +00:21:39 151
26. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:47:39 +00:31:47 150
27. Anna Lajcmanová 2006 nereg. 01:16:29 +01:00:37 149
Jakub Unčovský 2004 GBM DISK 0
Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM DISK 0
Jáchym Hažmuk 2004 GBM DISK 0
Barbora Vondráková 2004 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

11.12.2016 18:18
Děkujeme všem závodníkům za nový účastnický rekord ONOS CUPu! Doufáme, že se vám jubilejní 10.ročník líbil a těšíme se na viděnou zase za rok!

11.12.2016 18:18
Ztráty a nálezy! Při úklidu školy jsme našli následující věci: buzola (palcová na pravou ruku) značky Moscow, lehkou šedou bundu Craft (vel. M), jednu černou a jednu modrou pletenou rukavici, černé dětské kalhoty Kalenji, mikinu Hannah (vel. L) a hnědou bundu McKinley (vel.S). Pokud vám nějaká z těchto věcí chybí, můžete volat na č. 608 509 229 (Pavel Brlica).

11.12.2016 17:17
Zveřejněny mezičasy.

11.12.2016 17:17
Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:17
Zveřejněny výsledky.

11.12.2016 16:16
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

09.12.2016 10:10
Startovní listiny jsou hotové!

08.12.2016 18:18
!ZMĚNA! Posunujeme start na 13:45 pro kategorie H a D, z důvodu velkého počtu přihlašených závodníků v kategorii H a brzkého západu slunce. Kategorie ZV a HDD startují od času 15 (tj. 14:00). !ZMĚNA!

06.12.2016 22:22
Parametry tratí jsou na webu, můžete se tedy podívat na to, co vás čeká.

05.12.2016 15:15
Ukázky mapy jsou na webu, můžete se tedy podívat na malou uchutnávku z nové mapy. Parametry tratí očekávejte během zítřejšího dne.

Starší novinky >>

200