Onos Cup 2013

Datum: 02.12.2012

Ročník: 6.

Místo: Brno - Líšeň

Mapa: Líšeň

Účast: 138 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:22:08 200
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:22:41 +00:00:33 190
3. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:23:41 +00:01:33 182
4. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:23:55 +00:01:47 176
5. Adéla Štěpánská 1988 ZBM 00:24:11 +00:02:03 172
6. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:25:15 +00:03:07 170
7. Barča Hrušková 1993 ZBM 00:25:32 +00:03:24 169
8. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:25:43 +00:03:35 168
9. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:26:05 +00:03:57 167
10. Petra Dittrichová 1987 KON 00:26:49 +00:04:41 166
11. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:27:11 +00:05:03 165
12. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:27:20 +00:05:12 164
13. Petra Koporová 1993 ZBM 00:27:51 +00:05:43 163
14. Lucie Matulová 1988 ADA 00:28:09 +00:06:01 162
15. Lenka Křížová 1985 TTR 00:28:21 +00:06:13 161
16. Veronika Grycová 1998 TBM 00:28:54 +00:06:46 160
17. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:29:50 +00:07:42 159
18. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:29:55 +00:07:47 158
19. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:30:00 +00:07:52 157
20. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:30:18 +00:08:10 156
21. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:30:41 +00:08:33 155
22. Andrea Moučková 1992 RBK 00:31:03 +00:08:55 154
23. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:31:33 +00:09:25 153
24. Kamila Mesiarkinová 1982 nereg. 00:32:00 +00:09:52 152
25. Lucie Boháčová 1987 PTE 00:32:39 +00:10:31 151
26. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:32:42 +00:10:34 150
27. Magda Krejčová 1980 nereg. 00:33:23 +00:11:15 149
28. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:33:35 +00:11:27 148
29. Regina Mokrá 1968 ABM 00:33:43 +00:11:35 147
30. Ludmila Ondrouchová 1970 nereg. 00:33:56 +00:11:48 146
31. Šárka Jašková 1977 ABR 00:34:22 +00:12:14 145
32. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:35:20 +00:13:12 144
33. Hana Vašáková nereg. 00:35:39 +00:13:31 143
34. Nataša Richterová 1974 ADA 00:37:17 +00:15:09 142
35. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:37:45 +00:15:37 141
36. Iva Janská 1957 LBM 00:38:58 +00:16:50 140
37. Lenka Dosedělová 1979 nereg. 00:41:47 +00:19:39 139
38. Helena Procházková 1953 TBM 00:44:16 +00:22:08 138
39. Elena Tomanová 1966 YBM 00:48:09 +00:26:01 137
40. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:51:11 +00:29:03 136
Šárka Hlaváčová 1972 TBM DISK 0
Jana Zháňalová 1960 TTR DISK 0
Alexandra Látalová 1958 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Roman Zbranek 1988 ASU 00:18:50 200
2. Adam Chloupek 1993 TUR 00:19:04 +00:00:14 190
3. Martin Poklop 1988 SSU 00:19:07 +00:00:17 182
4. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:19:34 +00:00:44 176
5. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:19:40 +00:00:50 172
6. David Vedra 1974 TBM 00:19:42 +00:00:52 170
7. Štěpán Hrobař 1991 ABM 00:19:45 +00:00:55 169
8. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:20:09 +00:01:19 168
9. Jenda Zháňal 1987 ZBM 00:20:24 +00:01:34 167
10. Zdeněk Liščinský 1982 TBM 00:20:32 +00:01:42 166
11. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:20:55 +00:02:05 165
12. Karel Fučík 1972 VBM 00:20:56 +00:02:06 164
13. Michal Jirka 1984 PTE 00:21:01 +00:02:11 163
14. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:21:11 +00:02:21 162
15. Adam Bravený 1988 VBM 00:21:18 +00:02:28 161
16. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:22:04 +00:03:14 160
17. Jan Drábek 1985 ZBM 00:22:14 +00:03:24 159
18. Petr Přikryl 1967 ABM 00:22:25 +00:03:35 158
19. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:22:36 +00:03:46 157
20. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:22:55 +00:04:05 156
21. Otakar Hirš 1998 VBM 00:23:00 +00:04:10 155
22. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:23:02 +00:04:12 154
23. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:23:05 +00:04:15 153
24. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:23:17 +00:04:27 152
25. Radim Kheil 1973 PBM 00:23:18 +00:04:28 151
26. Pavel Ptáček 1996 BBM 00:23:29 +00:04:39 150
27. Jan Panovec 1989 VIZ 00:23:33 +00:04:43 149
28. Jan Bořil 1997 OSN 00:23:35 +00:04:45 148
29. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:23:40 +00:04:50 147
30. David Aleš 1975 ASU 00:24:06 +00:05:16 146
31. Ludek Dolihal 1985 TBM 00:24:27 +00:05:37 145
32. Vít Kasal 1975 SBK 00:24:30 +00:05:40 144
33. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:38 +00:05:48 143
34. Ondřej Sáňka 1984 nereg. 00:25:29 +00:06:39 142
35. Ondřej Hlaváč 1999 TBM 00:25:42 +00:06:52 141
36. Michal Šrubař 1986 nereg. 00:25:49 +00:06:59 140
37. Radek Smutný 1967 ABM 00:26:11 +00:07:21 139
38. Vít Suchomel 1984 nereg. 00:26:45 +00:07:55 138
39. Libor Hirš 1960 VBM 00:26:58 +00:08:08 137
40. Richard Pátek 1976 ZBM 00:27:09 +00:08:19 136
41. Jan Pavelka 1985 nereg. 00:27:15 +00:08:25 135
42. Jan Mokrý 1966 ABM 00:27:34 +00:08:44 134
43. Tomáš Rosenmayer 1978 nereg. 00:27:51 +00:09:01 133
44. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:27:57 +00:09:07 132
45. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:28:09 +00:09:19 131
46. Silvester Dulák nereg. 00:28:11 +00:09:21 130
47. Mirek Rajnoha 1971 UBM 00:28:42 +00:09:52 129
48. Ondřej Toman 1975 LBM 00:28:46 +00:09:56 128
49. Zbyšek Podhrázský 1982 nereg. 00:28:47 +00:09:57 127
50. Jan Charvát 1969 nereg. 00:28:49 +00:09:59 126
51. Aleš Hamák 1985 GBM 00:28:58 +00:10:08 125
52. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:29:24 +00:10:34 124
53. Jirka Rosenmayer 1976 nereg. 00:29:40 +00:10:50 123
54. Svatoš Coufal 1967 nereg. 00:30:22 +00:11:32 122
55. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:30:30 +00:11:40 121
56. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:04 +00:12:14 120
57. Petr Doseděl 1976 nereg. 00:31:49 +00:12:59 119
58. Jakub Trávníček nereg. 00:32:38 +00:13:48 118
59. Jiří Mareček 1959 ADA 00:32:46 +00:13:56 117
60. Jirka Pekarek nereg. 00:32:50 +00:14:00 116
61. Jiří Gawel 1957 SVT 00:33:02 +00:14:12 115
62. Zdeněk Cidlík 1967 nereg. 00:34:07 +00:15:17 114
63. Jan Krátký nereg. 00:34:19 +00:15:29 113
64. Ivo Cicvárek 1975 nereg. 00:35:01 +00:16:11 112
65. Petr Matyáš 1961 LBM 00:35:22 +00:16:32 111
66. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:35:50 +00:17:00 110
67. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:36:07 +00:17:17 109
68. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:36:35 +00:17:45 108
69. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:38:33 +00:19:43 107
70. David Rajnoha 2000 UBM 00:38:39 +00:19:49 106
71. Petr Šimek 1967 nereg. 00:39:52 +00:21:02 105
72. Petr Horký 2001 UBM 00:39:55 +00:21:05 104
73. Jan Procházka 1949 TBM 00:40:49 +00:21:59 103
74. Dan Šimek 1997 nereg. 00:40:58 +00:22:08 102
75. Miroslav Látal 1960 nereg. 00:44:26 +00:25:36 101
76. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:49:42 +00:30:52 100
Pavel Mišove nereg. DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:18:15 200
2. Rudolf Richter 2006 nereg. 00:21:33 +00:03:18 190
3. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:24:54 +00:06:39 182
4. Tomáš Charvát 2005 nereg. 00:24:57 +00:06:42 176
5. Kateřina Horká 2008 UBM 00:25:54 +00:07:39 172
6. Ela Vedrová 2003 TBM 00:26:47 +00:08:32 170
7. Martin Ondrouch 2005 nereg. 00:32:09 +00:13:54 169
8. Luboš Doseděl 2008 nereg. 00:32:37 +00:14:22 168
9. Matěj Toman 2009 LBM 00:34:35 +00:16:20 167
10. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:35:10 +00:16:55 166
11. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:41:42 +00:23:27 165
12. Martin Cicvárek 2008 nereg. 00:42:42 +00:24:27 164
13. Radim Cicvárek 2006 nereg. 00:42:45 +00:24:30 163
14. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:44:49 +00:26:34 162
15. Adriana Jašková 2009 nereg. 00:45:15 +00:27:00 161
16. Jáchym Coufal 2002 nereg. 00:45:21 +00:27:06 160
17. Klára Kočová 2008 nereg. 00:57:59 +00:39:44 159
18. Vojtěch Koča 2006 nereg. 00:58:02 +00:39:47 158

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

11.12.2016 18:18
Děkujeme všem závodníkům za nový účastnický rekord ONOS CUPu! Doufáme, že se vám jubilejní 10.ročník líbil a těšíme se na viděnou zase za rok!

11.12.2016 18:18
Ztráty a nálezy! Při úklidu školy jsme našli následující věci: buzola (palcová na pravou ruku) značky Moscow, lehkou šedou bundu Craft (vel. M), jednu černou a jednu modrou pletenou rukavici, černé dětské kalhoty Kalenji, mikinu Hannah (vel. L) a hnědou bundu McKinley (vel.S). Pokud vám nějaká z těchto věcí chybí, můžete volat na č. 608 509 229 (Pavel Brlica).

11.12.2016 17:17
Zveřejněny mezičasy.

11.12.2016 17:17
Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:17
Zveřejněny výsledky.

11.12.2016 16:16
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

09.12.2016 10:10
Startovní listiny jsou hotové!

08.12.2016 18:18
!ZMĚNA! Posunujeme start na 13:45 pro kategorie H a D, z důvodu velkého počtu přihlašených závodníků v kategorii H a brzkého západu slunce. Kategorie ZV a HDD startují od času 15 (tj. 14:00). !ZMĚNA!

06.12.2016 22:22
Parametry tratí jsou na webu, můžete se tedy podívat na to, co vás čeká.

05.12.2016 15:15
Ukázky mapy jsou na webu, můžete se tedy podívat na malou uchutnávku z nové mapy. Parametry tratí očekávejte během zítřejšího dne.

Starší novinky >>

200