Hruška Cup 2015

Datum: 11.01.2015

Ročník: 4.

Místo: Brno - Masarykova čtvrť

Mapa: Kraví hora

Účast: 294 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:17:18 200
2. Jana Knapová 1990 LPU 00:17:22 +00:00:04 190
3. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:17:40 +00:00:22 182
4. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:17:48 +00:00:30 176
5. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:18:02 +00:00:44 172
6. Věra Müllerová 1990 VAM 00:18:17 +00:00:59 170
7. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:18:35 +00:01:17 169
8. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:18:40 +00:01:22 168
9. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:18:45 +00:01:27 167
10. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:19:28 +00:02:10 166
11. Petra Dittrichová 1987 KON 00:19:45 +00:02:27 165
12. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:19:48 +00:02:30 164
13. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:19:55 +00:02:37 163
14. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:20:14 +00:02:56 162
14. Lucie Galatíková 1995 SBR 00:20:14 +00:02:56 162
16. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:20:22 +00:03:04 160
17. Martina Opálková 2000 BBM 00:20:43 +00:03:25 159
18. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:20:56 +00:03:38 158
19. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:20:58 +00:03:40 157
20. Lenka Chroustová 1994 ZBM 00:21:04 +00:03:46 156
21. Petra Palasová 1986 ZBM 00:21:05 +00:03:47 155
22. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:21:40 +00:04:22 154
23. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:48 +00:04:30 153
24. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:21:56 +00:04:38 152
25. Zuzana Klusáčková 1991 TTR 00:21:59 +00:04:41 151
26. Lucie Matulová 1988 ADA 00:22:01 +00:04:43 150
27. Eva Adamová 1987 VBM 00:22:06 +00:04:48 149
27. Lucie Staňková 1987 ASU 00:22:06 +00:04:48 149
29. Jana Königová 1986 ZBM 00:22:09 +00:04:51 147
30. Pavlína Šulerová 1991 TBM 00:22:11 +00:04:53 146
31. Natália Tyszová 1988 LDC 00:22:28 +00:05:10 145
32. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:22:41 +00:05:23 144
33. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:22:56 +00:05:38 143
34. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:23:00 +00:05:42 142
35. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:23:15 +00:05:57 141
36. Petra Grycová 1974 TBM 00:23:29 +00:06:11 140
37. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:23:53 +00:06:35 139
38. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:24:04 +00:06:46 138
39. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:24:30 +00:07:12 137
40. Květa Mrštíková 1987 LPU 00:24:32 +00:07:14 136
41. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:24:36 +00:07:18 135
42. Michaela Jurčová 1989 nereg. 00:24:37 +00:07:19 134
43. Petra Chroustová 1966 VBM 00:24:46 +00:07:28 133
44. Veronika Grycová 1998 TBM 00:25:07 +00:07:49 132
45. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:25:25 +00:08:07 131
46. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:25:30 +00:08:12 130
47. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:25:31 +00:08:13 129
48. Lucie Broschová 1974 RBK 00:25:33 +00:08:15 128
49. Monika Jašková 1963 TBM 00:25:44 +00:08:26 127
50. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:25:53 +00:08:35 126
51. Johana Gombíková 2000 ZBM 00:26:05 +00:08:47 125
52. Jana Sedláčková 1970 HLV 00:26:19 +00:09:01 124
53. Silvie Komárková 1997 TBM 00:26:22 +00:09:04 123
54. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:26:28 +00:09:10 122
55. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:26:42 +00:09:24 121
56. Tereza Navrátilová 1997 TBM 00:26:56 +00:09:38 120
57. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:26:57 +00:09:39 119
58. Daniela Tršová 1973 PBM 00:27:03 +00:09:45 118
59. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:27:41 +00:10:23 117
60. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:28:05 +00:10:47 116
61. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:28:22 +00:11:04 115
62. Radka Hájková 1984 ZBM 00:29:02 +00:11:44 114
63. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:29:04 +00:11:46 113
64. Kateřina Utíkalová 1999 TBM 00:29:24 +00:12:06 112
65. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:29:29 +00:12:11 111
66. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:29:49 +00:12:31 110
67. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:29:51 +00:12:33 109
68. Irena Peřinková 1965 BBM 00:29:59 +00:12:41 108
69. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:30:03 +00:12:45 107
70. Mirka Prášilová 1974 TTR 00:30:59 +00:13:41 106
71. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:31:07 +00:13:49 105
72. Klára Doušková 1977 TBM 00:31:32 +00:14:14 104
73. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:37 +00:15:19 103
74. Barbora Podhrázská 1978 nereg. 00:32:48 +00:15:30 102
75. Klára Kročová 1994 ZBM 00:33:12 +00:15:54 101
76. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:33:47 +00:16:29 100
77. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:34:20 +00:17:02 99
78. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:34:41 +00:17:23 98
79. Lenka Urbánková 1975 nereg. 00:35:00 +00:17:42 97
80. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:36:28 +00:19:10 96
81. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:37:03 +00:19:45 95
82. Jana Zháňalová 1960 TTR 00:37:06 +00:19:48 94
83. Hana Justová 1985 PHK 00:37:26 +00:20:08 93
84. Nataša Richterová 1974 ADA 00:37:56 +00:20:38 92
85. Jolana Králová 2003 TBM 00:40:11 +00:22:53 91
86. Lenka Hájková 1962 ZBM 00:41:31 +00:24:13 90
87. Jana Tomanová 1949 LBM 00:42:46 +00:25:28 89
88. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:43:15 +00:25:57 88
89. Vladimíra Jurčová 1968 nereg. 00:48:37 +00:31:19 87
90. Anna Ondrová 2005 ZBM 00:50:43 +00:33:25 86
91. Eva Chromá 1963 nereg. 00:52:23 +00:35:05 85
92. Sylva Štěpánská 1962 nereg. 01:00:14 +00:42:56 84
Dana Králová 1976 XBM DISK 0
Kristýna Vojtíšková 1986 nereg. DISK 0
Kamila Mesiarkinová 1982 MBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:16:41 200
2. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:16:43 +00:00:02 190
3. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:16:53 +00:00:12 182
4. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:06 +00:00:25 176
5. Vít Bravený 1991 ZBM 00:17:37 +00:00:56 172
6. David Vedra 1974 TBM 00:17:43 +00:01:02 170
7. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:17:54 +00:01:13 169
8. Matěj Klusáček 1989 TTR 00:17:55 +00:01:14 168
9. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:18:11 +00:01:30 167
10. Osvald Kozák 1982 TBM 00:18:12 +00:01:31 166
11. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:18:20 +00:01:39 165
12. Karel Fučík 1972 VBM 00:18:34 +00:01:53 164
13. Štěpán Hrobař 1991 ASU 00:18:37 +00:01:56 163
14. Matěj Mašata 1996 PHK 00:18:42 +00:02:01 162
15. Marek Prášil 1973 TTR 00:18:43 +00:02:02 161
16. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:18:49 +00:02:08 160
17. Vladan Henek 1980 VBM 00:18:59 +00:02:18 159
18. Jan Palas 1985 ZBM 00:19:09 +00:02:28 158
19. Jan Hübner 1979 CTB 00:19:16 +00:02:35 157
20. Martin Sklenář 1995 SBR 00:19:40 +00:02:59 156
21. Ondřej Sedláček 1997 HLV 00:19:41 +00:03:00 155
22. Petr Palát 1974 ABM 00:19:45 +00:03:04 154
23. Jiří Ehl 1977 TBM 00:19:56 +00:03:15 153
24. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:15 +00:03:34 152
25. Michal Šrubař 1986 MBM 00:20:19 +00:03:38 151
26. Tomáš Zelenka 1990 PHK 00:20:21 +00:03:40 150
27. Vít Suchomel 1984 MBM 00:20:22 +00:03:41 149
28. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:20:26 +00:03:45 148
29. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:31 +00:03:50 147
30. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:20:42 +00:04:01 146
31. Vojtěch Dvorský 1994 SKM 00:20:50 +00:04:09 145
32. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:20:54 +00:04:13 144
33. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:21:05 +00:04:24 143
34. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:21:10 +00:04:29 142
35. Jakub Šesták 1990 RBK 00:21:34 +00:04:53 141
36. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:21:40 +00:04:59 140
37. Radim Kheil 1973 PBM 00:21:41 +00:05:00 139
38. Jiří Ježek 1984 PHK 00:22:04 +00:05:23 138
39. Daniel Autrata 1990 TBM 00:22:13 +00:05:32 137
40. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:22:32 +00:05:51 136
41. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:22:40 +00:05:59 135
42. Jan Pavelka 1985 MBM 00:22:41 +00:06:00 134
43. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:22:43 +00:06:02 133
44. Jiří Urválek 1961 TBM 00:22:46 +00:06:05 132
45. Martin Kulich 1990 nereg. 00:22:49 +00:06:08 131
45. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:22:49 +00:06:08 131
47. Jan Král 1969 XBM 00:23:00 +00:06:19 129
48. Vojta Gryc 2001 TBM 00:23:01 +00:06:20 128
49. Pavel Kuban 1975 TBM 00:23:14 +00:06:33 127
50. Ivo Krajcar 1995 SKM 00:23:18 +00:06:37 126
51. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:23:27 +00:06:46 125
52. Roman Vlček 1970 SKM 00:23:34 +00:06:53 124
53. Adam Kožoušek 1985 nereg. 00:23:43 +00:07:02 123
54. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:23:45 +00:07:04 122
55. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:23:51 +00:07:10 121
56. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:24:03 +00:07:22 120
57. Robert Doušek 1979 TBM 00:24:06 +00:07:25 119
58. Jan Cahlík 1992 ZBM 00:24:18 +00:07:37 118
59. Radek Burdilák 1985 MBM 00:24:21 +00:07:40 117
60. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:24:33 +00:07:52 116
61. Lukáš Kohút 1985 nereg. 00:24:41 +00:08:00 115
62. Petr Sedlář 1973 TBM 00:24:42 +00:08:01 114
63. Jan Vlček 1989 nereg. 00:24:53 +00:08:12 113
64. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:24:56 +00:08:15 112
65. Vít Unčovský 2000 GBM 00:25:03 +00:08:22 111
66. Jakub Novák 1986 nereg. 00:25:04 +00:08:23 110
67. Petr Burian ml. 1996 nereg. 00:25:06 +00:08:25 109
68. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:25:07 +00:08:26 108
69. Michal Drozd 1997 BBM 00:25:13 +00:08:32 107
69. Ondřej Chaloupka 1983 nereg. 00:25:13 +00:08:32 107
71. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:16 +00:08:35 105
72. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:25:31 +00:08:50 104
73. Jan Charvát 1969 nereg. 00:25:39 +00:08:58 103
74. Jiří Kůr 1983 nereg. 00:25:40 +00:08:59 102
75. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:25:47 +00:09:06 101
76. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:26:05 +00:09:24 100
77. Jiří Mareček 1959 ADA 00:26:08 +00:09:27 99
78. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:26:13 +00:09:32 98
79. Petr Novotný 1973 nereg. 00:26:17 +00:09:36 97
80. David Aleš 1975 ASU 00:26:18 +00:09:37 96
81. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:26:20 +00:09:39 95
82. Tomáš Gryc 1969 TBM 00:26:24 +00:09:43 94
83. Luboš Minařík 1957 TBM 00:26:28 +00:09:47 93
84. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:26:29 +00:09:48 92
84. David Rajnoha 2000 UBM 00:26:29 +00:09:48 92
86. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:26:36 +00:09:55 90
87. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:26:46 +00:10:05 89
88. Jakub Macošek 1990 nereg. 00:26:53 +00:10:12 88
89. Radek Musil 1976 nereg. 00:27:11 +00:10:30 87
90. Lukáš König 1980 ZBM 00:27:12 +00:10:31 86
91. Jan Sedlář 2000 TBM 00:27:21 +00:10:40 85
92. Ondra Gryc 2004 TBM 00:27:23 +00:10:42 84
93. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:28:12 +00:11:31 83
94. Milan Jašek 1962 TBM 00:28:17 +00:11:36 82
95. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:28:19 +00:11:38 81
96. Jan Koutnik 1989 nereg. 00:28:48 +00:12:07 80
97. Bohuslav Máša 1986 nereg. 00:29:28 +00:12:47 79
98. Marek Unčovský 1971 GBM 00:29:29 +00:12:48 78
99. Martin Baše 1984 nereg. 00:29:44 +00:13:03 77
100. Libor Hirš 1960 VBM 00:30:05 +00:13:24 76
101. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:30:16 +00:13:35 75
102. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:30:25 +00:13:44 74
103. Libor Robotka 1953 PBM 00:30:26 +00:13:45 73
104. Vít Tachovský 1974 nereg. 00:30:28 +00:13:47 72
105. Jiří Kos 1966 nereg. 00:30:30 +00:13:49 71
106. Ondřej Němec 2001 nereg. 00:31:16 +00:14:35 70
107. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:31:48 +00:15:07 69
108. Michal Gregor 1999 nereg. 00:31:54 +00:15:13 68
109. David Nečas 1976 TBM 00:31:58 +00:15:17 67
110. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:32:10 +00:15:29 66
111. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:32:14 +00:15:33 65
112. Petr Hájek 1963 ZBM 00:32:39 +00:15:58 64
113. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:33:22 +00:16:41 63
114. Petr Šimek 1967 nereg. 00:33:43 +00:17:02 62
115. Jonáš Burian 1999 nereg. 00:34:06 +00:17:25 61
116. Jiří Gawel 1957 BBM 00:34:39 +00:17:58 60
117. Vítězslav Žurek 1982 nereg. 00:35:02 +00:18:21 59
118. Dan Šimek 1997 nereg. 00:35:43 +00:19:02 58
119. Vladimír Dušek 1974 nereg. 00:35:58 +00:19:17 57
119. Jan Procházka 1949 TBM 00:35:58 +00:19:17 57
121. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:36:38 +00:19:57 55
122. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:37:12 +00:20:31 54
123. Jindřich Kopeček 2004 nereg. 00:40:54 +00:24:13 53
124. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:43:58 +00:27:17 52
125. Tomáš Palát 2003 ABM 00:44:45 +00:28:04 51
126. Štěpán Musil 2003 VBM 00:46:09 +00:29:28 50
127. Albert Chmelík 2004 GBM 00:46:57 +00:30:16 49
128. Patrik Kvita 2004 nereg. 00:47:06 +00:30:25 48
129. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:48:37 +00:31:56 47
130. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:48:51 +00:32:10 46
131. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:57:21 +00:40:40 45
132. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 01:02:07 +00:45:26 44
Petr Viktorin 1987 nereg. DISK 0
Rudolf Richter 1951 ADA DISK 0
Emil Bauer 1944 VBM DISK 0
Adam Lička 2003 VBM DISK 0
Petr Burian st. 1965 nereg. DISK 0
Lukáš Chvátal 1983 ZBM DISK 0
Vít Kasal 1975 ZBM DISK 0
Jiří Thiemel 1989 ASU DISK 0
Oldřich Denemarek 1951 BBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Tomáš Prášil 2005 TTR 00:10:07 200
2. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:10:48 +00:00:41 190
3. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:11:04 +00:00:57 182
4. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:11:41 +00:01:34 176
5. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:12:06 +00:01:59 172
6. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:12:53 +00:02:46 170
6. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:12:53 +00:02:46 170
6. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:12:53 +00:02:46 170
9. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:13:05 +00:02:58 167
10. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:14:10 +00:04:03 166
11. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:14:26 +00:04:19 165
12. Filip Schwab 2007 TBM 00:14:33 +00:04:26 164
13. Tadeáš Kroutil 2009 ZBM 00:14:45 +00:04:38 163
14. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:15:29 +00:05:22 162
15. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:15:54 +00:05:47 161
16. Eva Janková 1991 nereg. 00:15:55 +00:05:48 160
17. Šimon Prášil 2009 TTR 00:16:28 +00:06:21 159
18. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:16:39 +00:06:32 158
19. Martina Ehlová 2006 TBM 00:17:02 +00:06:55 157
20. František Kvita 2009 nereg. 00:18:28 +00:08:21 156
21. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:18:48 +00:08:41 155
22. Vincent Kvita 2006 nereg. 00:18:50 +00:08:43 154
23. Rudolf Richter 2006 ADA 00:19:48 +00:09:41 153
24. Klára Kočová 2008 ZBM 00:20:20 +00:10:13 152
24. Simon Palas 2008 nereg. 00:20:20 +00:10:13 152
26. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:20:22 +00:10:15 150
27. Lucie Palasova 2005 nereg. 00:20:41 +00:10:34 149
28. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:21:07 +00:11:00 148
29. František Koča 2011 ZBM 00:21:14 +00:11:07 147
30. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:21:54 +00:11:47 146
31. Tereza Dušková 2005 TBM 00:22:24 +00:12:17 145
32. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:22:25 +00:12:18 144
33. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:22:30 +00:12:23 143
33. Anna Žižková 2006 nereg. 00:22:30 +00:12:23 143
35. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:22:39 +00:12:32 141
36. Hana Doušková 2006 TBM 00:22:49 +00:12:42 140
37. Filip Marek 2007 nereg. 00:23:03 +00:12:56 139
38. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:24:04 +00:13:57 138
39. Mikuláš Aleš 2010 ASU 00:24:14 +00:14:07 137
40. Anna Alešová 2010 ASU 00:24:16 +00:14:09 136
41. Jan Ondrouch 2008 nereg. 00:24:57 +00:14:50 135
42. Jošt Kroutil 2007 ZBM 00:26:43 +00:16:36 134
43. Vilém Doušek 2009 TBM 00:27:05 +00:16:58 133
44. Renáta Palátová 2006 ABM 00:28:16 +00:18:09 132
45. Denisa Králová 2005 TBM 00:28:17 +00:18:10 131
46. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:28:22 +00:18:15 130
47. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:28:23 +00:18:16 129
48. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:28:27 +00:18:20 128
49. Julie Burianová 2005 nereg. 00:28:35 +00:18:28 127
50. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:29:38 +00:19:31 126
51. Natálie Havlová 2005 nereg. 00:32:32 +00:22:25 125
52. Adam Hubacz 3005 nereg. 00:33:15 +00:23:08 124
53. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:33:22 +00:23:15 123
Jáchym Tachovský 2005 ZBM DISK 0
Denisa Finstrlová 2009 ZBM DISK 0
Klára Žižková 2009 nereg. DISK 0
Jan Urválek 2007 TBM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200