Celkové výsledky BZL 2007/2008

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 2.12.6.1.2.2.12.2.10.3.
1. Petra Tvarůžková ZBM 1984 717 176190169182
2. Markéta Tesařová RBK 1994 716 182176190168160
3. Gebauerová Jana ZBM 1979 686 182166170168
4. Petra Koporová ZBM 1993 660 168164164164
5. Tereza Adámková ZBM 1986 651 167164161159
6. Jitka Tesařová RBK 1964 639 163160160156
7. Hlavová Hana ZBM 1988 570 190190190
8. Štěpánská Adéla ZBM 1988 558 200176182
9. Jindřišková Martina ZBM 1985 516 172172172
10. Denisa Jemelíková ZBN 1993 500 167170163
11. Chromá Kateřina ZBM 1994 498 164165169
12. Regina Mokrá ABM 1968 487 166159162
13. Vladislava Muselíková ABM 1970 471 162151158
14. Naďa Obrátilová ABM 1966 466 161152153
15. Kabáthová Eva ZBM 1989 400 0200200
16. Jana Jiráčková ZBM 1986 366 200166
17. Beržinská Soňa ZBM 1985 346 0176170
18. Borecká Kateřina ZBM 1988 344 172172
19. Tereza Fasurová ABM 1990 336 169167
20. Stratilová Marie ZBM 1987 334 166168
21. Zuzana Fialová TTR 1990 328 170158
22. Kateřina Chmelíková VBM 1982 323 162161
23. Slavomíra Cahlová LCE 1954 322 168154
24. Iva Jánská LBM 1957 321 165156
25. Lucie Soldánová ABM 1989 314 163151
26. Eva Chromá ZBM 1963 297 148149
27. Veronika Staňková SBK 1981 200 200
28. Janošíková Lenka nereg. 1976 182 182
29. Petra Jablonovská SVK 176 176
29. Lenka Jablonovská nereg. 1990 176 176
31. Reinerová Barbara ZBM 1984 170 170
32. Procházková Lucie ADA 1976 169 169
32. Minaříková Zuzana TBM 1991 169 169
34. Kamila Odehnalová ABM 1970 167 167
34. Lemonová Vlasta nereg. 1977 167 167
36. Zuzana Klimplová LPU 1981 166 166
37. Sluková Dagmar nereg. 1974 165 165
37. Zuzana Klusáčková ZBM 1991 165 165
37. Ivana Korpasová LBM 1973 165 165
40. Pavla Ehlová ZBM 1973 163 163
40. Tomanová Veronika LBM 1977 163 163
42. Adriana Plotzerová ZBM 1991 157 157
42. Monika Jašková TBM 1963 157 157
44. Kamila Hájková ZBM 1987 155 155
44. Alexandra Bravená VBM 1961 155 155
46. Monika Nykodýmová TBM 1968 154 154
47. Tereza Odehnalová ABM 1997 153 1530
48. Nela Gottvaldová ZBM 1986 152 152
49. Hana Odstrčilová nereg. 1975 150 150
49. Lenka Matyášová LBM 1964 150 150
51. Lenka Hájková ZBM 1962 149 149
52. Sylva Štěpánská nereg. 1962 147 1470
53. Dagmar Minaříková nereg. 1968 146 146
54. Tesařová Eva RBK 1992 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 2.12.6.1.2.2.12.2.10.3.
1. Martin Henych SJC 1986 716 176172200168164
2. Jiří Zelinka ZBM 1987 685 169190161165
3. Štěpán Hrobař ABM 1991 680 170176164170
4. Stanislav Mokrý ABM 1992 659 162163172162153
5. Richard Pátek ZBM 1976 636 161159164152
6. Michal Gross ABM 1969 633 160153166154147
6. Petr Přikryl ABM 1967 633 164162158149
8. Liš?inský Tomáš ZBM 1984 623 169148156150
9. Ondřej Mokrý ABM 1994 600 158156146140
10. Rajnošek Zden?k ZBM 1985 548 176190182
11. Palo Bukovac ZBM 1981 538 200170168
12. libor Zřídkaveselý ZBM 1972 527 170167190
13. Radim Kheil PBM 1973 491 168160163
14. Ondřej Novotný ABM 1992 482 166161155
15. Drábek Jan ZBM 1985 480 1720157151
16. Lukáš Chvátal nereg. 1983 477 168150159
17. Luboš Minařík TBM 1957 455 159152144
18. Lukáš Konig ZBM 1980 454 155156143
19. Mokrý Jan ABM 1966 446 0157147142
20. Jaroslav Korpas LBM 1961 445 158148139
21. Štěpán Obrátil ABM 1994 419 147140132
22. Miroslav Obrátil ABM 1965 414 146139129
23. Dlabaja Tomáš ZBM 1983 400 0200200
24. Adam Chromý ZBM 1988 372 190182
25. Daniel Hájek ONO 1989 358 182176
26. Bialožyt Michal ZBM 1987 354 190164
27. Martin Stehlík ZBM 1985 351 182169
28. Vladan Henek JPV 1980 345 182163
29. Matěj Lexa ZBM 1966 330 170160
30. Martin Fiala TTR 1988 327 167160
31. Liš?inský Zden?k TBM 1982 325 0168157
31. Zdeněk Mazal VBM 1981 325 167158
33. Jan Zháňal TTR 1987 318 163155
34. Toman Ondřej ABM 1975 314 157157
34. Prokop Petr ZBM 1979 314 154160
36. Miloš Kafka LPU 1986 311 165146
37. Urban Jan SBK 1975 310 1650145
38. Auer Jan nereg. 1979 306 154152
39. Pavel Brlica ZBM 1993 294 156138
40. Petr Hájek ZBM 1963 293 151142
41. Honza Brlica ZBM 1995 290 153137
42. Václav Štěpánský ZBM 1961 288 1550133
43. Roman Odehnal ABM 1969 284 149135
44. Aleš Chmelík VBM 1947 281 145136
45. Matula Petr RBK 1982 200 200
46. Jan Beneš SJC 1987 176 176
47. Štěpán Dlabaja TZL 1985 172 172
47. Michal Drobník SJC 1987 172 172
49. David Kabáth ZBM 1984 169 169
49. Zdráhal Robert nereg. 1957 169 169
51. Štěpán Zimmermann ONO 1991 167 167
51. Jirka Michal ZBM 1984 167 167
53. Ptáček Pavel st BBM 1965 166 166
53. Jakub Zimmermann ZBM 1989 166 166
53. Miloš Nykodým ONO 1990 166 166
56. Otrusina Jiří ZBM 1982 165 165
56. Stachoň Zdeněk ZBM 1980 165 165
58. Jirka Jakub nereg. 163 163
59. Veselý Martin ZBM 1975 162 162
59. Adam Bravený VBM 1988 162 162
61. Lukáš Barták ZBM 1983 161 161
61. Grünwald Martin nereg. 1979 161 161
63. Kalina Tomáš TBM 1985 160 160
64. Tejkal Jan nereg. 1981 159 159
65. Robotka Libor PBM 1953 158 158
66. Jiří Ehl ZBM 1977 156 156
67. Brlica Pavel st. SBK 1965 155 155
68. Jiří Urválek TBM 1961 154 154
68. Vychodil Petr nereg. 1975 154 154
70. Tejkal Pavel nereg. 1984 153 153
70. Petr Jelínek TUN 1978 153 153
72. Petr Nykodým TBM 1963 152 152
72. Jašek Otakar ZBM 1994 152 152
74. Trávníček Petr ADA 1984 151 151
75. Baďura Jan nereg. 1968 150 150
76. Ptáček Pavel ml. BBM 1996 149 149
77. Vít Bravený VBM 1991 148 148
78. Emil Bauer VBM 1944 144 144
79. Milan Jašek TBM 1962 143 143
80. Pavel Mokrý GBM 1968 141 141
80. Václav Krmaš SRK 1980 141 141
82. Jindřich Žaludek TZL 1954 134 134
83. Oto Pešek ABM 1949 131 131
84. Petr Matyáš LBM 1961 130 130
85. Novotný Jan SBK 1944 0 0
85. Humlíček Aleš ZBM 1975 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 2.12.6.1.2.2.12.2.10.3.
1. Petra Sedláková ABM 1998 800 200200200200
2. Hana Nedbálková nereg. 1997 707 182182176167
3. Jiří Procházka nereg. 1976 556 190190176
4. Klára Odehnalová nereg. 1999 360 190170
5. Lenka Koporová ZBM 1997 354 172182
6. Petr Horký nereg. 2001 345 176169
7. Markéta Firešová nereg. 1999 190 190
8. Filip Odstrčil nereg. 1999 182 182
9. Zuzana Chmelíková VBM 1993 172 172
10. Eva Malivánková ZBM 1999 170 170
11. Šárka Odstrčilová nereg. 2000 169 169
12. Dominika Malá nereg. 168 168
13. Spielman Šimon ZBM 1997 166 0166
14. Tereza Korpasová nereg. 1998 165 165

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100