Onos Cup 2014

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 09.02.2014

Ročník: 7.

Místo: Brno - Žabovřesky

Mapa: Žabovřesky

Účast: 181 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:19:14
2. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:20:17 +00:01:03
3. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:20:28 +00:01:14
4. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:20:32 +00:01:18
5. Věra Müllerová 1990 VAM 00:20:59 +00:01:45
6. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:21:08 +00:01:54
7. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:21:31 +00:02:17
8. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:21:45 +00:02:31
8. Lucie Matulová 1988 ADA 00:21:45 +00:02:31
10. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:21:52 +00:02:38
11. Petra Dittrichová 1987 KON 00:21:55 +00:02:41
12. Denisa Jemelíková 1993 ZBM 00:22:10 +00:02:56
13. Iva Matulová 1984 ADA 00:22:47 +00:03:33
14. Maky Firešová 1999 ZBM 00:22:55 +00:03:41
15. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:22:56 +00:03:42
16. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:23:02 +00:03:48
17. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:23:55 +00:04:41
18. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:24:13 +00:04:59
19. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:24:16 +00:05:02
20. Monika Pekárková 1992 RBK 00:24:34 +00:05:20
21. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:24:44 +00:05:30
22. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:24:52 +00:05:38
23. Lada Jemeliková 1965 VBM 00:24:54 +00:05:40
24. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:25:00 +00:05:46
25. Lucie Staňková 1987 DOB 00:25:10 +00:05:56
26. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:25:16 +00:06:02
27. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:08 +00:06:54
28. Eva Tesařová 1992 nereg. 00:26:27 +00:07:13
29. Veronika Grycová 1998 TBM 00:27:03 +00:07:49
30. Katarína Papugová 1992 LCE 00:27:06 +00:07:52
31. Tereza Navrátilová 1997 TBM 00:27:09 +00:07:55
32. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:19 +00:08:05
33. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:27:51 +00:08:37
34. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:27:53 +00:08:39
35. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:28:05 +00:08:51
36. Aneta Sklenská 1997 BBM 00:28:13 +00:08:59
37. Marcela Čechová 1976 TBM 00:28:51 +00:09:37
38. Jana Sedláčková 1970 HLV 00:29:34 +00:10:20
39. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:29:59 +00:10:45
40. Loreta Stojčevski 1992 LCE 00:31:58 +00:12:44
41. Barbora Podhrázská 1978 nereg. 00:32:39 +00:13:25
42. Martina Unčovská 1971 GBM 00:32:41 +00:13:27
43. Iva Miková 1970 TBM 00:32:52 +00:13:38
44. Aneta Nedělková 1999 nereg. 00:33:34 +00:14:20
45. Petra Stašková 1982 ZBM 00:34:20 +00:15:06
46. Helena Procházková 1953 TBM 00:34:45 +00:15:31
47. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:34:53 +00:15:39
48. Ela Vedrová 2003 TBM 00:35:43 +00:16:29
49. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:36:07 +00:16:53
50. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:36:32 +00:17:18
51. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:37:34 +00:18:20
52. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:40:50 +00:21:36
53. Věra Salajková 1955 LBM 00:42:41 +00:23:27
54. Eva Chromá 1963 nereg. 00:45:45 +00:26:31
55. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:52:55 +00:33:41
Barbora Smoradová 1990 ZBM DISK
Zuzana Chmelíková 1993 VBM DISK
Barbora Hrušková 1993 ZBM DISK
Iva Janská 1957 LBM DISK
Irena Peřinková 1965 BBM DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:39
2. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:18:23 +00:00:44
3. Zdeněk Slezák 1989 LCE 00:18:58 +00:01:19
4. Pavel Ptáček-ml. 1996 BBM 00:19:14 +00:01:35
5. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:19:22 +00:01:43
6. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:19:32 +00:01:53
7. Michal Šrubař 1986 MBM 00:19:54 +00:02:15
8. Jenda Zháňal 1987 ZBM 00:19:55 +00:02:16
9. David Vedra 1974 TBM 00:20:00 +00:02:21
10. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:20:14 +00:02:35
11. Zdeněk Šabatka 1989 PHK 00:20:20 +00:02:41
12. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:20:23 +00:02:44
13. Jaka Piltaver 1985 LCE 00:20:28 +00:02:49
14. Otakar Hirš 1998 VBM 00:20:36 +00:02:57
15. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:45 +00:03:06
16. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:51 +00:03:12
17. Radovan Čech 1978 TBM 00:20:54 +00:03:15
18. Vítězslav Khýn 1983 DOB 00:21:15 +00:03:36
19. Ondřej Sedláček 1997 HLV 00:21:18 +00:03:39
20. Jiří Ehl 1977 TBM 00:21:31 +00:03:52
21. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:21:32 +00:03:53
22. Martin Janda 1980 DOB 00:21:38 +00:03:59
23. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:21:40 +00:04:01
24. Ondřej Hlaváč 1999 TBM 00:21:41 +00:04:02
24. Petr Přikryl 1967 ABM 00:21:41 +00:04:02
26. Vít Suchomel 1984 MBM 00:21:46 +00:04:07
27. Aleš Hamák 1985 GBM 00:21:51 +00:04:12
28. Radim Kheil 1973 PBM 00:22:00 +00:04:21
29. Jan Drbal 1971 PGP 00:22:29 +00:04:50
30. Vladimír Schmid 1987 ADA 00:22:32 +00:04:53
31. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:49 +00:05:10
32. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:22:54 +00:05:15
33. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:22:57 +00:05:18
34. Michal Pekárek 1990 RBK 00:22:59 +00:05:20
35. Ondřej Sáňka 1984 nereg. 00:23:10 +00:05:31
36. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:23:15 +00:05:36
37. Jan Král 1969 XBM 00:23:44 +00:06:05
38. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:23:50 +00:06:11
39. Roman Vlček 1970 SKM 00:23:53 +00:06:14
40. Aleš Finstrle 1976 ZBM 00:24:05 +00:06:26
41. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:24:08 +00:06:29
42. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:24:15 +00:06:36
43. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:24:17 +00:06:38
44. David Aleš 1975 ASU 00:24:26 +00:06:47
45. Luděk Finstrle 1979 nereg. 00:24:29 +00:06:50
46. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:24:38 +00:06:59
46. Jaroslav Sedláček 1964 HLV 00:24:38 +00:06:59
48. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:44 +00:07:05
49. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:45 +00:07:06
50. Radek Burdilák 1985 MBM 00:24:56 +00:07:17
51. Vít Kasal 1975 nereg. 00:25:09 +00:07:30
52. Pavel Ptáček-st. 1965 BBM 00:25:31 +00:07:52
53. Michal Vašíček 1989 ABM 00:25:32 +00:07:53
54. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:25:51 +00:08:12
55. Petr Doseděl 1976 ZBM 00:26:43 +00:09:04
56. Petr Patočka 1963 BBM 00:26:53 +00:09:14
57. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:27:05 +00:09:26
57. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:27:05 +00:09:26
59. Radek Musil 1976 nereg. 00:27:14 +00:09:35
60. Lukáš Kohút 1985 nereg. 00:27:20 +00:09:41
61. Martin Šňupárek 1971 XBM 00:27:46 +00:10:07
62. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:28:21 +00:10:42
63. Pavel Pulec 1962 VBM 00:28:33 +00:10:54
64. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:28:45 +00:11:06
65. Adam Kožoušek 1985 nereg. 00:29:02 +00:11:23
66. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:29:20 +00:11:41
67. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:29:31 +00:11:52
68. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:29:34 +00:11:55
69. Vít Unčovský 2000 GBM 00:29:48 +00:12:09
69. Petr Novotný 1973 nereg. 00:29:48 +00:12:09
71. Luboš Minařík 1957 TBM 00:29:56 +00:12:17
72. Marek Unčovský 1971 GBM 00:30:19 +00:12:40
73. Jiří Gawel 1957 BBM 00:32:46 +00:15:07
74. Lukáš Pecka 1977 HLV 00:33:54 +00:16:15
75. Aleš Marek 1979 nereg. 00:34:24 +00:16:45
76. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:34:57 +00:17:18
77. Jan Procházka 1949 TBM 00:35:05 +00:17:26
78. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:35:23 +00:17:44
79. David Záhončík 1990 nereg. 00:37:09 +00:19:30
80. László Iván nereg. 00:37:32 +00:19:53
81. Petr Matyáš 1961 LBM 00:38:27 +00:20:48
82. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:39:13 +00:21:34
83. Pavel Kříž 1948 PZR 00:39:30 +00:21:51
84. Michal Gregor 1999 nereg. 00:39:31 +00:21:52
85. Ondřej Stejskal 1988 nereg. 00:51:06 +00:33:27
David Rajnoha 2000 UBM DISK
Nikolaj Jordanov 1965 VBM DISK
Lukáš Chvátal 1983 ZBM DISK
Adam Kazda 1991 ZBM DISK
Zdeněk Novák nereg. DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:15:52
2. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:16:45 +00:00:53
3. Jolana Králová 2003 TBM 00:17:25 +00:01:33
4. Tomáš Doušek 2004 nereg. 00:18:19 +00:02:27
5. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:19:09 +00:03:17
6. Marek Fuchs 2006 nereg. 00:19:40 +00:03:48
7. Adam Lička 2003 nereg. 00:19:55 +00:04:03
8. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:20:02 +00:04:10
9. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:20:24 +00:04:32
10. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:20:34 +00:04:42
11. Lenka Miková 2004 TBM 00:21:23 +00:05:31
12. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:22:06 +00:06:14
13. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:22:54 +00:07:02
14. Denisa Králová 2005 TBM 00:23:38 +00:07:46
15. Klára Kočová 2008 nereg. 00:24:48 +00:08:56
16. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:26:32 +00:10:40
17. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:28:03 +00:12:11
18. Luboš Doseděl 2008 ZBM 00:29:34 +00:13:42
19. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:30:33 +00:14:41
20. Martin Ondrouch 2005 GBM 00:31:02 +00:15:10
21. Filip Marek 2007 nereg. 00:32:56 +00:17:04
22. Jan Ondrouch 2008 nereg. 00:33:06 +00:17:14
23. Matěj Sedláček 2010 HLV 00:33:14 +00:17:22
24. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:33:56 +00:18:04
25. Iva Gregorova 2002 nereg. 00:37:31 +00:21:39
26. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:47:39 +00:31:47
27. Anna Lajcmanová 2006 nereg. 01:16:29 +01:00:37
Jakub Unčovský 2004 GBM DISK
Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM DISK
Jáchym Hažmuk 2004 GBM DISK
Barbora Vondráková 2004 nereg. DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

11.12.2016 18:18
Děkujeme všem závodníkům za nový účastnický rekord ONOS CUPu! Doufáme, že se vám jubilejní 10.ročník líbil a těšíme se na viděnou zase za rok!

11.12.2016 18:18
Ztráty a nálezy! Při úklidu školy jsme našli následující věci: buzola (palcová na pravou ruku) značky Moscow, lehkou šedou bundu Craft (vel. M), jednu černou a jednu modrou pletenou rukavici, černé dětské kalhoty Kalenji, mikinu Hannah (vel. L) a hnědou bundu McKinley (vel.S). Pokud vám nějaká z těchto věcí chybí, můžete volat na č. 608 509 229 (Pavel Brlica).

11.12.2016 17:17
Zveřejněny mezičasy.

11.12.2016 17:17
Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:17
Zveřejněny výsledky.

11.12.2016 16:16
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

09.12.2016 10:10
Startovní listiny jsou hotové!

08.12.2016 18:18
!ZMĚNA! Posunujeme start na 13:45 pro kategorie H a D, z důvodu velkého počtu přihlašených závodníků v kategorii H a brzkého západu slunce. Kategorie ZV a HDD startují od času 15 (tj. 14:00). !ZMĚNA!

06.12.2016 22:22
Parametry tratí jsou na webu, můžete se tedy podívat na to, co vás čeká.

05.12.2016 15:15
Ukázky mapy jsou na webu, můžete se tedy podívat na malou uchutnávku z nové mapy. Parametry tratí očekávejte během zítřejšího dne.

Starší novinky >>

200