Průběžné výsledky BZL 2022/2023

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.17.3.
1. Markéta Kaiser ZBM 1994 200 200
2. Tereza Korpasová TBM 1998 190 190
3. Markéta Mulíčková TBM 2003 182 182
4. Adéla Chromá TBM 1988 176 176
5. Anežka Fedrová RBK 2008 172 172
6. Tereza Dušková TBM 2005 170 170
7. Veronika Ptáčková TBM 1973 169 169
8. Anna Dobrovolná TBM 2007 168 168
9. Natalia Hiklova ZBM 1983 167 167
10. Kateřina Štěpánková TBM 1976 166 166
11. Lucie Matulová ADA 1988 165 165
11. Klára Kurečková TBM 2006 165 165
13. Anetka Jágrová RBK 2009 163 163
14. Anna Pavlicová KUB 1973 162 162
15. Romana Zatloukalová ZLH 1999 161 161
16. Eva Marková ZBM 2009 160 160
17. Veronika Grycová TBM 1998 159 159
18. Klára Kočová ZBM 2008 158 158
19. Veronika Rotková ZBM 2008 157 157
20. Pavla Hažmuková GBM 1976 156 156
21. Hana Fučíková VBM 1977 155 155
22. Jana Smítalová ZBM 1980 154 154
23. Marcela Fuchsová TBM 1972 153 153
24. Veronika Křístková ZBM 1983 152 152
25. Adéla Vrbková TBM 2008 151 151
26. Dana Tomíčková nereg. 1980 150 150
27. Klára Novotná ZLH 1998 149 149
28. Ivana Smětáková HLV 1981 148 148
29. Eva Hiklová ZBM 2007 147 147
30. Helena Kozmonová nereg. 1987 146 146
31. Veronika Tomanová LBM 1977 145 145
32. Hana Trtílková nereg. 1980 144 144
33. Regina Mokrá ABM 1968 143 143
34. Alžběta Sedláčková nereg. 1978 142 142
35. Hana Eliášková LBM 1980 141 141
36. Vlasta Jágrová SBK 1977 140 140
37. Jana Slováková nereg. 1980 139 139
38. Irena Mikulčíková KUB 1977 138 138
39. Šárka Beránková ZBM 1973 137 137
40. Petra Václavková ZBM 1975 136 136
41. Martina Semotamová nereg. 1989 135 135
42. Dagmar Vršková ZBM 1978 134 134
43. Zuzana Růžičková VBM 1993 133 133
44. Lucie Cicvárková ZBM 1976 132 132
45. Nataša Richterová ADA 1974 131 131
46. Martina Pomikálková nereg. 130 130
47. Barbora Horsáková nereg. 1991 129 129
48. Naďa Obrátilová ABM 1966 128 128
49. Klára Kročová ZBM 1994 127 127
50. Veronika Spáčilová nereg. 1994 126 126
51. Jana Schwarzová nereg. 1984 125 125
52. Jana Francová nereg. 1975 124 124
53. Lucie Finstrlová ZBM 2006 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.17.3.
1. Adam Zřídkaveselý PBM 2005 200 200
2. Jáchym Coufal ZBM 2002 190 190
3. Tomáš Urbánek ZBM 2006 182 182
4. Stanislav Mokrý ZBM 1992 176 176
5. Martin Kinc GBM 1999 172 172
6. Vojta Gryc TBM 2001 170 170
7. Petr Matula ADA 1982 169 169
8. Martin Melecký AOP 1990 168 168
9. Alexandr Jordanov ZBM 1995 167 167
10. Marcel Skřivánek JPV 1977 166 166
11. Vojtěch Koča ZBM 2006 165 165
12. Vojtěch Marek ZBM 2004 164 164
13. Libor Zřídkaveselý PBM 1972 163 163
14. Tomáš Verner VBM 1982 162 162
15. Radek Florian ZBM 2009 161 161
15. Petr Přikryl PBM 1967 161 161
17. Max Denemarek PBM 2008 159 159
18. Jiří Ježek PHK 1984 158 158
19. Adam Jurák ZBM 1984 157 157
20. Lukáš Kycl LBM 2003 156 156
21. Luděk Odehnal ADA 1974 155 155
22. Michal Kycl LBM 2005 154 154
23. Matěj Toman ZBM 2009 153 153
24. Oldřich Tomíček TBM 1979 152 152
25. Jáchym Hažmuk GBM 2004 151 151
26. Rostislav Smítal ZBM 1979 150 150
27. Pavel Rotek ZBM 1977 149 149
28. Petr Dvořáček TBM 1970 148 148
29. Pavel Mudrák TBM 1969 147 147
30. Jan Drbal PGP 1971 146 146
31. Karel Pauschek PBM 1985 145 145
32. Tomáš Hikl ZBM 1981 144 144
33. Boleslav Žemlík nereg. 1991 143 143
34. Ladislav Bažant nereg. 1988 142 142
35. Robert Kurečka ABM 1972 141 141
36. Tomáš Sychra VBM 1983 140 140
37. Ladislav Bárta RBK 1978 139 139
38. Radek Pelánek nereg. 1980 138 138
39. Jan Dressler SBK 1979 137 137
40. Václav Obrtlík nereg. 1990 136 136
41. Jan Mokrý ABM 1966 135 135
42. Miroslav Rajnoha UBM 1971 134 134
43. Petr Václavek ZBM 2009 133 133
44. Radek Šilar UBM 1972 132 132
45. Petr Hrouda VBM 1969 131 131
45. Tomáš Kavan TBM 1986 131 131
47. Michal Salajka LBM 2007 129 129
48. Pavel Suk nereg. 1977 128 128
49. Pavel Ptáček ml. BBM 1996 127 127
50. Patrik Eliášek ZBM 2008 126 126
51. Ivo Denemarek BBM 1979 125 125
52. László Iván ner 1998 124 124
53. Miroslav Kycl LBM 1971 123 123
54. Ondřej Kycl LBM 2005 122 122
55. Martin Ráb nereg. 1983 121 121
56. Roman Hrabec nereg. 1982 120 120
57. Vít Suchomel MBM 1984 119 119
58. Jiří Pavlica 750 1975 118 118
59. Ondřej Toman LBM 1975 117 117
60. Radek Smutný ABM 1967 116 116
61. Jan Karlík TBM 1988 115 115
62. Jaroslav Jágr SBK 1975 114 114
63. Miroslav Beránek ZBM 1977 113 113
64. Jan Liška ZBM 1984 112 112
65. Tomáš Rosenmayer nereg. 1978 111 111
66. Petr Novotný nereg. 1973 110 110
67. Radim Holáň ZBM 1975 109 109
68. David Valnoha ZBM 2005 108 108
69. Andrej Bružeňák TBM 2003 107 107
70. František Trtílek nereg. 1981 106 106
71. Zbyňek Semotam nereg. 1983 105 105
72. Ondřej Podškubka nereg. 1979 104 104
73. Bedřich Pavlica nereg. 2007 103 103
74. Jiří Kozel ABM 1981 102 102
75. Jiří Mareček ADA 1959 101 101
76. Ivo Hažmuk GBM 1970 100 100
77. Milan Vrtílek nereg. 1986 99 99
78. Tomáš Nekula nereg. 1979 98 98
79. Ladislav Jadviščok UOL 1977 97 97
80. Jan Novotný nereg. 1983 96 96
81. Kamil Babula nereg. 1985 95 95
82. David Polách ZBM 1980 94 94
83. Jan Václavek SK 2006 93 93
84. Jan Fuchs TBM 1971 0 0
84. Jaroslav Koča ZBM 1982 0 0
84. Vítězslav Čvestka KUB 1973 0 0
84. Tomáš Kyncl ZBM 1972 0 0
84. Ondřej Stejskal UBM 1988 0 0
84. Lukáš Chvátal ZBM 1983 0 0
84. Martin Bulička ZBM 2008 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.17.3.
1. Kryštof Janda ZBM 2013 200 200
2. Filip Chromý TBM 2016 190 190
3. Lukáš Cicvárek ZBM 2013 182 182
4. Jasmína Kalinová nereg. 2018 176 176
5. Jan Liška ZBM 2013 172 172
6. Ondřej Šedivý VBM 2015 170 170
7. Ondřej Kheil PBM 2015 169 169
8. Adéla Matulová nereg. 2017 168 168
9. Sára Kozmonová PBM 2015 167 167
10. Markéta Matulová ADA 2015 166 166
11. Radim Podškubka nereg. 2013 165 165
12. Josefína Kalmusová nereg. 2017 164 164
13. Josef Trš PBM 2015 163 163
14. Alexander Eskarous nereg. 2014 162 162
15. Hana Sychrová VBM 2013 161 161
16. Martin Skoba nereg. 2017 160 160
17. Sára Kalmusová nereg. 2020 159 159
18. Fabián Kalina nereg. 2020 158 158
19. Vít Semotam nereg. 2018 157 157
20. Martin Fučík VBM 2015 156 156
21. Radim Zelinka nereg. 2020 155 155
22. Klára Chromá TBM 2019 154 154
23. Antonín Semotam nereg. 2017 153 153
24. Tímea Kaiser nereg. 2019 152 152
25. Tadeáš Růžička VBM 2019 151 151
26. Markéta Sychrová VBM 2012 150 150
26. Aneta Růžičková nereg. 2020 150 150
28. Jakub Sychra VBM 2016 148 148
29. Eliška Babulová nereg. 2017 147 147
30. Filip Gašpar nereg. 2018 146 146
31. Barbora Sedláková nereg. 2017 145 145
32. Severín Šenk nereg. 2017 144 144
33. Kristýna Pomikálková nereg. 2013 143 143
34. Hanžlová Klára nereg. 2014 142 142
35. Markéta Trtílková nereg. 2011 141 141
36. Viktorie Trtílková nereg. 2013 140 140
37. Meda Smítalová ZBM 2013 0 0
37. Radek Hanžl nereg. 2017 0 0

Výsledky na trati ZV

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.12.17.3.
1. Radim Kheil PBM 1973 200 200
2. František Koča ZBM 2011 190 190
3. Ladislav Bárta RBK 2011 182 182
4. Martin Sedláček TBM 2012 176 176
5. Vendelín Smítal ZBM 2012 172 172
6. Kateřina Schwabová TBM 1973 170 170
7. František Kopáč ZBM 2011 169 169
8. Kamila Beránková ZBM 2011 168 168
9. Petr Sedláček nereg. 1972 167 167
10. Zuzana Jágrová RBK 2010 166 166
11. Milan Jašek TBM 1962 165 165
12. Vendula Šťastná TBM 2013 164 164
13. Jan Otoupalík TBM 1971 163 163
14. Nikolaj Jordanov VBM 1965 162 162
15. Petr Janda ZBM 1975 161 161
16. Ema Fučíková nereg. 2011 160 160
17. Ada Kuchařová TBM 1958 159 159
18. Lukáš Kozmon PBM 2013 158 158
19. Ivana Tomíčková TBM 2013 157 157
20. Zdeněk Buráň nereg. 1958 156 156
21. Jolana Kadlecová 478 2010 155 155
22. Milan Nechuta PZR 1970 154 154
23. Jolana Bašeová ZBM 2010 153 153
24. Lucie Ptáčková TBM 2013 152 152
25. Kristýna Šedivá VBM 2012 151 151
26. Alena Nechutová PZR 1969 150 150
27. Helena Procházková TBM 1953 149 149
28. Jiří Kos nereg. 1966 148 148
29. Magdalena Bašeová ner 1973 147 147
30. Jitka Tesařová RBK 1964 146 146
31. Petr Šimek nereg. 1967 145 145
32. Jana Eremiášová TBM 1954 144 144
33. Zuzana Kurečková TBM 2013 143 143
34. Hana Buráňová nereg. 1970 142 142
35. Jakub Široký BBM 2010 141 141
36. Jasmína Sedláková nereg. 2010 140 140
37. Ladislav Jadviščok UOL 1951 139 139
38. Klára Chaloupková nereg. 2012 138 138
39. Petra Tonová nereg. 1980 137 137
40. Martin Šilar UBM 2011 136 136
41. Roman Široký nereg. 1975 135 135
42. Zbyšek Hažmuk GBM 2012 134 134
43. Gabriela Kadlecová 212 1976 133 133
44. Kateřina Strnadová nereg. 2005 132 132
45. Michal Vymazal ZBM 1957 131 131
46. Ilona Ježková TBM 1972 130 130
47. Vladimír Hrůza nereg. 1960 129 129
48. Petr Stejskal nereg. 1961 128 128
49. Jiří Toufar nereg. 1966 0 0
49. Martin Hikl ZBM 2011 0 0
49. Steve Chalk GBM 1965 0 0
49. Věra Salajkova LBM 1955 0 0
49. Jakub Eliášek LBM 2011 0 0

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>