Hruška Cup 2016

Datum: 10.01.2016

Ročník: 5.

Místo: Brno - Kohoutovice

Mapa: Kohoutovice - Aquapark

Účast: 298 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:18:58 200
2. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:19:08 +00:00:10 190
3. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:21 +00:00:23 182
4. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:19:36 +00:00:38 176
5. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:19:43 +00:00:45 172
6. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:20:13 +00:01:15 170
7. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:20:29 +00:01:31 169
8. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:20:44 +00:01:46 168
9. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:40 +00:02:42 167
10. Petra Dittrichová 1987 KON 00:21:47 +00:02:49 166
11. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:21:48 +00:02:50 165
12. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:49 +00:02:51 164
13. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:22:35 +00:03:37 163
14. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:22:53 +00:03:55 162
15. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:23:40 +00:04:42 161
16. Lucie Staňková 1987 ASU 00:23:48 +00:04:50 160
17. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:23:57 +00:04:59 159
18. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:24:05 +00:05:07 158
19. Lenka Křížová 1985 TTR 00:24:10 +00:05:12 157
20. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:24:17 +00:05:19 156
21. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:24:34 +00:05:36 155
22. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:24:37 +00:05:39 154
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:51 +00:05:53 153
24. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:24:56 +00:05:58 152
25. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:25:10 +00:06:12 151
26. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:25:47 +00:06:49 150
27. Adriana Plotzerová 1991 nereg. 00:25:53 +00:06:55 149
28. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:25:59 +00:07:01 148
29. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:26:16 +00:07:18 147
30. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:34 +00:07:36 146
31. Tereza Gregorová 1990 nereg. 00:26:52 +00:07:54 145
32. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:26:53 +00:07:55 144
33. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:05 +00:08:07 143
34. Martina Radová 1974 ABM 00:27:08 +00:08:10 142
35. Eva Tesařová 1992 RBK 00:27:09 +00:08:11 141
35. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:27:09 +00:08:11 141
37. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:27:41 +00:08:43 139
38. Michaela Jurčová 1989 MBM8989 00:28:05 +00:09:07 138
39. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:28:12 +00:09:14 137
40. Iva Matulová 1984 ADA 00:28:15 +00:09:17 136
41. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:28:16 +00:09:18 135
42. Petra Grycová 1974 TBM 00:28:23 +00:09:25 134
43. Lucie Broschová 1974 RBK 00:29:06 +00:10:08 133
44. Natália Šenková 1985 VBA 00:29:35 +00:10:37 132
45. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:29:45 +00:10:47 131
46. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:29:52 +00:10:54 130
47. Kateřina Radová 2001 ABM 00:29:59 +00:11:01 129
48. Barbora Smoradová 1990 ZBM 00:30:24 +00:11:26 128
49. Ela Vedrová 2003 TBM 00:30:35 +00:11:37 127
50. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:30:52 +00:11:54 126
51. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:31:02 +00:12:04 125
52. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:31:18 +00:12:20 124
53. Monika Jašková 1963 TBM 00:31:25 +00:12:27 123
54. Hana Justová 1985 PHK 00:31:56 +00:12:58 122
55. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:30 +00:13:32 121
56. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:32:41 +00:13:43 120
57. Radka Hájková 1966 nereg. 00:33:40 +00:14:42 119
58. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:33:53 +00:14:55 118
59. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:34:08 +00:15:10 117
60. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:34:29 +00:15:31 116
60. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:34:29 +00:15:31 116
62. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:35:23 +00:16:25 114
63. Daniela Tršová 1973 PBM 00:35:27 +00:16:29 113
64. Šárka Patermannová 1974 nereg. 00:35:41 +00:16:43 112
65. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:35:46 +00:16:48 111
66. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:35:50 +00:16:52 110
67. Lenka Miková 2004 TBM 00:36:16 +00:17:18 109
68. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:36:46 +00:17:48 108
69. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:36:55 +00:17:57 107
70. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:37:21 +00:18:23 106
71. Iva Miková 1970 TBM 00:37:52 +00:18:54 105
72. Hana Odstrčilová 1975 nereg. 00:38:24 +00:19:26 104
73. Dana Králová 1976 XBM 00:38:41 +00:19:43 103
74. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:38:54 +00:19:56 102
75. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:39:19 +00:20:21 101
76. Jolana Králová 2003 TBM 00:39:55 +00:20:57 100
77. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:40:37 +00:21:39 99
78. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:40:57 +00:21:59 98
79. Anna Piskačová 1996 nereg. 00:40:59 +00:22:01 97
80. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:41:17 +00:22:19 96
81. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:42:08 +00:23:10 95
82. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:42:25 +00:23:27 94
83. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:43:54 +00:24:56 93
84. Tereza Dušková 2005 TBM 00:47:03 +00:28:05 92
85. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:47:35 +00:28:37 91
86. Věra Salajkova 1955 LBM 00:47:51 +00:28:53 90
87. Jana Tomanová 1949 LBM 00:50:25 +00:31:27 89
88. Jana Sítařová-st. 1964 nereg. 00:50:34 +00:31:36 88
89. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:53:38 +00:34:40 87
90. Jana Königová 1986 ZBM 00:55:49 +00:36:51 86
91. Alexandra Látalová 1958 GBM 01:02:05 +00:43:07 85
92. Eliška Patermannová 2003 TBM 01:03:51 +00:44:53 84
93. Denisa Králová 2005 TBM 01:07:26 +00:48:28 83
Markéta Střítecká 2002 GBM DISK 0
Lenka Kočová 1981 ZBM DISK 0
Hana Dvořáková 1986 ZBM DISK 0
Ada Kuchařová 1958 TBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:16:32 200
2. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:16:38 +00:00:06 190
3. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:55 +00:01:23 182
4. Adam Chloupek 1993 ZBM 00:17:56 +00:01:24 176
5. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:19:19 +00:02:47 172
6. Michal Jirásek 1989 SHK 00:19:27 +00:02:55 170
7. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:19:42 +00:03:10 169
8. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:17 +00:03:45 168
9. Adam Kazda 1991 ZBM 00:20:23 +00:03:51 167
10. David Vedra 1974 TBM 00:20:24 +00:03:52 166
11. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:26 +00:03:54 165
12. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:31 +00:03:59 164
13. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:34 +00:04:02 163
14. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:20:38 +00:04:06 162
15. Petr Matula 1982 ADA 00:21:35 +00:05:03 161
16. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:22:01 +00:05:29 160
17. Matej Hraboš 1995 ASU 00:22:10 +00:05:38 159
18. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:15 +00:05:43 158
19. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:22:48 +00:06:16 157
20. Martin Kinc 1999 ZBM 00:22:54 +00:06:22 156
21. Petr Palát 1974 ABM 00:23:01 +00:06:29 155
22. Jan Dušátko 1985 PHK 00:23:10 +00:06:38 154
23. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:23:27 +00:06:55 153
24. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:23:45 +00:07:13 152
25. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:48 +00:07:16 151
26. Radim Kheil 1973 PBM 00:23:49 +00:07:17 150
27. Jan Drbal 1971 PGP 00:23:57 +00:07:25 149
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:10 +00:07:38 148
28. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:24:10 +00:07:38 148
30. Jan Král 1969 XBM 00:24:21 +00:07:49 146
31. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:24:27 +00:07:55 145
32. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:24:33 +00:08:01 144
33. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:24:41 +00:08:09 143
34. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:24:43 +00:08:11 142
35. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:46 +00:08:14 141
36. Vojta Gryc 2001 TBM 00:24:55 +00:08:23 140
37. Jiří Ježek 1984 PHK 00:25:08 +00:08:36 139
38. Michal Šrubař 1986 MBM 00:25:10 +00:08:38 138
39. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:25:15 +00:08:43 137
39. Pavel Rada 1974 ABM 00:25:15 +00:08:43 137
41. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:25:19 +00:08:47 135
42. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:25:48 +00:09:16 134
43. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:49 +00:09:17 133
44. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:25:54 +00:09:22 132
44. Pavel Kořan 1974 VBM 00:25:54 +00:09:22 132
46. David Aleš 1975 ASU 00:25:56 +00:09:24 130
47. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:07 +00:09:35 129
48. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:26:13 +00:09:41 128
49. Lukáš König 1980 ZBM 00:26:41 +00:10:09 127
50. Radek Musil 1976 nereg. 00:26:59 +00:10:27 126
51. Libor Hirš 1960 VBM 00:27:07 +00:10:35 125
52. Jan Fiala 1972 BBM 00:27:09 +00:10:37 124
53. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:27:19 +00:10:47 123
54. Roman Vlček 1970 SKM 00:27:59 +00:11:27 122
55. Petr Sedlář 1973 TBM 00:28:05 +00:11:33 121
56. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:28:17 +00:11:45 120
57. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:28:22 +00:11:50 119
58. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:28:33 +00:12:01 118
59. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:36 +00:12:04 117
60. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:28:40 +00:12:08 116
61. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:28:53 +00:12:21 115
62. Luboš Minařík 1957 TBM 00:29:04 +00:12:32 114
63. Vít Unčovský 2000 GBM 00:29:12 +00:12:40 113
64. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:29:27 +00:12:55 112
65. Petr Šenk 1980 VBA 00:29:43 +00:13:11 111
66. Ivo Denemarek 1979 BBM 00:29:46 +00:13:14 110
67. Jan Sedlář 2000 TBM 00:29:52 +00:13:20 109
68. Ondřej Toman 1975 LBM 00:30:00 +00:13:28 108
69. Jiří Kůr 1983 ZBM 00:30:07 +00:13:35 107
70. Petr Brosch 1971 RBK 00:30:15 +00:13:43 106
71. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:30:17 +00:13:45 105
72. Pavel Pulec 1962 VBM 00:30:36 +00:14:04 104
73. Jakub Novák 1986 nereg. 00:31:05 +00:14:33 103
74. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:26 +00:14:54 102
75. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:31:35 +00:15:03 101
76. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:31:54 +00:15:22 100
77. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:31:57 +00:15:25 99
78. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:31:58 +00:15:26 98
79. Martin Drašar 1984 nereg. 00:32:16 +00:15:44 97
80. Tomáš Látal 1993 GBM 00:32:24 +00:15:52 96
81. Michal Gregor 1999 ZBM 00:33:21 +00:16:49 95
82. Jiří Mareček 1959 ADA 00:33:52 +00:17:20 94
83. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:34:17 +00:17:45 93
84. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:34:18 +00:17:46 92
85. Daniel Světlík 1986 nereg. 00:34:22 +00:17:50 91
86. Radek Burdilák 1985 MBM 00:34:30 +00:17:58 90
87. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:35:06 +00:18:34 89
88. Marek Palát 1970 ABM 00:35:33 +00:19:01 88
89. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:35:45 +00:19:13 87
90. Marek Unčovský 1971 GBM 00:36:07 +00:19:35 86
91. Miroslav Látal 1960 GBM 00:36:20 +00:19:48 85
92. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:37:06 +00:20:34 84
93. David Nečas 1976 TBM 00:37:15 +00:20:43 83
94. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:37:35 +00:21:03 82
95. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:37:37 +00:21:05 81
96. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:37:45 +00:21:13 80
97. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:37:49 +00:21:17 79
98. Ladislav Mika 1968 TBM 00:38:03 +00:21:31 78
99. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:39:11 +00:22:39 77
100. Libor Robotka 1953 PBM 00:39:17 +00:22:45 76
101. Tomáš Palát 2003 ABM 00:39:42 +00:23:10 75
102. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:39:59 +00:23:27 74
103. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:40:20 +00:23:48 73
104. Štěpán Rada 2004 ABM 00:40:43 +00:24:11 72
105. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:41:12 +00:24:40 71
106. Martin Prudík 1987 nereg. 00:41:29 +00:24:57 70
107. Petr Novotný 1973 nereg. 00:42:28 +00:25:56 69
108. Radek Vykydal 1976 nereg. 00:42:33 +00:26:01 68
109. Jakub Kura 1991 nereg. 00:43:34 +00:27:02 67
110. Pavel Kříž 1948 PZR 00:43:50 +00:27:18 66
111. Martin Baše 1984 nereg. 00:44:23 +00:27:51 65
112. Ondřej Horyna 1995 nereg. 00:44:39 +00:28:07 64
113. Jan Charvát 1969 nereg. 00:44:47 +00:28:15 63
114. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:49:29 +00:32:57 62
115. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:50:47 +00:34:15 61
116. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:51:06 +00:34:34 60
117. Matěj Baše 2005 ZBM 00:55:00 +00:38:28 59
118. Tobiáš Dvořák 2004 nereg. 00:55:05 +00:38:33 58
119. Jan Procházka 1949 TBM 00:55:29 +00:38:57 57
120. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:56:19 +00:39:47 56
121. Dominik Barát 1993 nereg. 00:57:35 +00:41:03 55
122. Viktor Toman 1993 nereg. 01:00:59 +00:44:27 54
123. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:10:55 +00:54:23 53
Ondra Gryc 2004 TBM DISK 0
Milan Jašek 1962 TBM DISK 0
Jiří Šafek 1976 ZBM DISK 0
Miloš Dvořák 1973 BBM DISK 0
Pepa Štěrbák 2004 nereg. DISK 0
Jakub Dvořák 2005 BBM DISK 0
Jan Dufek 1942 TBM DISK 0
Petr Patočka 1963 BBM DISK 0
Jan Komenda 1999 ZBM DISK 0
David Rajnoha 2000 UBM DISK 0
Martin Janda 1980 DOB DISK 0
Jiří Ehl 1977 TBM DISK 0
Karel Fučík 1972 VBM DISK 0
Matěj Klusáček 1989 TTR DISK 0
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK 0
Ondřej Novotný 1992 ABM DISK 0
Matyáš Tachovský 2002 ZBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:10:30 200
2. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:10:33 +00:00:03 190
3. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:11:59 +00:01:29 182
4. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:12:50 +00:02:20 176
5. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:12:51 +00:02:21 172
6. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:12:54 +00:02:24 170
7. Hana Doušková 2006 TBM 00:13:05 +00:02:35 169
8. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:13:30 +00:03:00 168
9. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:13:35 +00:03:05 167
10. Filip Schwab 2007 TBM 00:13:50 +00:03:20 166
11. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:13:55 +00:03:25 165
12. Sophie Polická 2006 TBM 00:14:16 +00:03:46 164
13. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:14:34 +00:04:04 163
14. Klára Kočová 2008 ZBM 00:14:40 +00:04:10 162
15. Martina Ehlová 2006 TBM 00:14:48 +00:04:18 161
16. Marek Fuchs 2006 TBM 00:14:55 +00:04:25 160
17. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:15:16 +00:04:46 159
17. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:15:16 +00:04:46 159
19. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:15:20 +00:04:50 157
20. Filip Marek 2007 nereg. 00:15:37 +00:05:07 156
21. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:15:49 +00:05:19 155
22. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:16:03 +00:05:33 154
23. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:16:19 +00:05:49 153
24. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:16:28 +00:05:58 152
25. Jan Urválek 2007 TBM 00:17:34 +00:07:04 151
26. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:17:38 +00:07:08 150
27. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:18:13 +00:07:43 149
28. Petr Klieštík 2006 GBM 00:19:26 +00:08:56 148
29. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:19:27 +00:08:57 147
30. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:19:43 +00:09:13 146
31. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:19:46 +00:09:16 145
32. Max Denemarek 2008 BBM 00:20:18 +00:09:48 144
33. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:20:55 +00:10:25 143
34. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:21:18 +00:10:48 142
35. Denisa Finstrlová 2009 ZBM 00:21:31 +00:11:01 141
36. František Koča 2011 ZBM 00:21:38 +00:11:08 140
37. Eva Marková 2009 ZBM 00:22:17 +00:11:47 139
38. Hana Maliňáková 2005 nereg. 00:22:20 +00:11:50 138
39. Eda Štěrbák 2004 nereg. 00:22:34 +00:12:04 137
40. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:22:55 +00:12:25 136
41. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:23:51 +00:13:21 135
42. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:23:59 +00:13:29 134
43. Matěj Toman 2009 LBM 00:24:56 +00:14:26 133
44. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:25:09 +00:14:39 132
45. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:26:12 +00:15:42 131
46. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:26:23 +00:15:53 130
47. Jolana Bašeová 2010 nereg. 00:27:37 +00:17:07 129
48. Veronika Hanousková 2007 nereg. 00:29:01 +00:18:31 128
49. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:29:38 +00:19:08 127
50. Tereza Robotková 2011 PBM 00:31:18 +00:20:48 126
51. Petra Skobová 2015 nereg. 00:32:51 +00:22:21 125
52. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:33:00 +00:22:30 124
53. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:33:05 +00:22:35 123
54. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:34:45 +00:24:15 122
55. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:35:20 +00:24:50 121
56. Marie Patermannová 2006 TBM 00:35:47 +00:25:17 120
57. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:37:07 +00:26:37 119
58. Zbyšek Hažmuk 2012 nereg. 00:39:14 +00:28:44 118
59. Tereza Matejová 2011 nereg. 00:42:12 +00:31:42 117
60. Klára Otrusinová 2014 Nereg 01:07:09 +00:56:39 116
Renáta Palátová 2006 ABM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200