Hruška Cup 2013

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 13.01.2013

Ročník: 2.

Místo: Brno - Bohunice

Mapa: Bohunice - jih

Účast: 150 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:15:29
2. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:16:09 +00:00:40
3. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:16:32 +00:01:03
4. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:16:35 +00:01:06
5. Lucie Matulová 1988 ADA 00:17:13 +00:01:44
6. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:17:25 +00:01:56
7. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:17:35 +00:02:06
8. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:17:39 +00:02:10
9. Adéla Štěpánská 1988 ZBM 00:17:54 +00:02:25
10. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:17:57 +00:02:28
11. Jana Svobodová 1987 PHK 00:18:03 +00:02:34
12. Petra Dittrichová 1987 KON 00:18:32 +00:03:03
13. Zuzana Fialová 1990 TTR 00:18:48 +00:03:19
14. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:19:08 +00:03:39
15. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:19:15 +00:03:46
16. Petra Koporová 1993 ZBM 00:19:23 +00:03:54
17. Hana Fučíková 1977 VBM 00:19:50 +00:04:21
18. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:20:16 +00:04:47
19. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:20:45 +00:05:16
20. Lucie Staňková 1987 DOB 00:21:10 +00:05:41
21. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:21:11 +00:05:42
22. Monika Pekárková 1992 RBK 00:21:12 +00:05:43
23. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:32 +00:06:03
24. Jana Jiráčková 1986 ZBM 00:21:39 +00:06:10
25. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:22:05 +00:06:36
25. Petra Hegerová 1993 RBK 00:22:05 +00:06:36
27. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:22:36 +00:07:07
28. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:22:48 +00:07:19
29. Ludmila Ondrouchova 1970 nereg. 00:22:59 +00:07:30
30. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:23:02 +00:07:33
31. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:23:54 +00:08:25
32. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:24:10 +00:08:41
33. Hana Kočová 1986 ZBM 00:24:46 +00:09:17
34. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:24:56 +00:09:27
35. Kristýna Moravcová 1997 ZBM 00:25:37 +00:10:08
36. Nataša Richterová 1974 ADA 00:25:50 +00:10:21
37. Martina Poelzelbaurer 1984 AUT 00:27:32 +00:12:03
38. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:28:35 +00:13:06
39. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:29:16 +00:13:47
40. Anežka Hlaváčová 2001 TBM 00:29:56 +00:14:27
41. Jana Sítařová-st. 1964 nereg. 00:30:16 +00:14:47
42. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:30:30 +00:15:01
43. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:31:30 +00:16:01
44. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:31:58 +00:16:29
45. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:34:19 +00:18:50
46. Jana Sítařová-ml. 1992 nereg. 00:34:41 +00:19:12
47. Jana Zháňalová 1960 TTR 00:35:12 +00:19:43
48. Věra Müllerová 1990 VAM 00:35:59 +00:20:30
49. Emma Janotová 2001 TBM 00:38:29 +00:23:00
50. Bára Dvořáková nereg. 00:43:04 +00:27:35
Zuzana Klusáčková 1991 TTR DISK
Hana Šrubařová 1988 nereg. DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:16:07
2. Adam Chromý 1988 ZBM 00:16:49 +00:00:42
3. Adam Chloupek 1993 TUR 00:17:21 +00:01:14
4. Roman Zbranek 1988 ASU 00:17:39 +00:01:32
5. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:17:50 +00:01:43
6. Adam Kazda 1991 ZBM 00:18:05 +00:01:58
7. Karel Fučík 1972 VBM 00:18:14 +00:02:07
8. David Vedra 1974 TBM 00:18:15 +00:02:08
9. Petr Matula 1982 ADA 00:18:26 +00:02:19
10. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:18:31 +00:02:24
11. Marek Prášil 1973 TTR 00:18:36 +00:02:29
12. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:18:54 +00:02:47
13. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:19:13 +00:03:06
14. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:19:16 +00:03:09
15. Petr Přikryl 1967 ABM 00:19:30 +00:03:23
16. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:19:31 +00:03:24
17. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:19:40 +00:03:33
18. Otakar Hirš 1998 VBM 00:19:44 +00:03:37
19. Pavel Ptáček-ml. 1996 BBM 00:20:01 +00:03:54
20. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:20:39 +00:04:32
21. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:59 +00:04:52
22. Michal Šrubař 1986 MBM 00:21:10 +00:05:03
23. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:21:19 +00:05:12
24. Ondřej Hlaváč 1999 TBM 00:21:36 +00:05:29
25. Pavel Ptáček-st. 1965 BBM 00:21:58 +00:05:51
26. Jan Pavelka 1985 MBM 00:22:13 +00:06:06
27. David Aleš 1975 ASU 00:22:35 +00:06:28
28. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:22:46 +00:06:39
29. Vít Kasal 1975 SBK 00:22:58 +00:06:51
30. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:23:08 +00:07:01
31. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:23:17 +00:07:10
32. Matěj Suchý 1989 ASU 00:23:53 +00:07:46
33. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:24:04 +00:07:57
34. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:24 +00:08:17
35. Michael Poelzelbaurer 1970 AUT 00:24:31 +00:08:24
36. Jiří Mareček 1959 ADA 00:24:33 +00:08:26
37. Aleš Finstrle 1976 ZBM 00:24:56 +00:08:49
38. Tomáš Rosenmayer 1978 nereg. 00:25:04 +00:08:57
39. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:25:18 +00:09:11
40. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:25:33 +00:09:26
41. Richard Pátek 1976 ZBM 00:25:39 +00:09:32
42. Michal Drozd 1997 BBM 00:25:55 +00:09:48
42. Tomáš Gryc 1969 TBM 00:25:55 +00:09:48
44. Martin Kulich 1990 nereg. 00:25:57 +00:09:50
45. Lukáš König 1980 ZBM 00:26:02 +00:09:55
46. René Humlíček 1971 UBM 00:26:20 +00:10:13
47. Luboš Minařík 1957 TBM 00:26:51 +00:10:44
48. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:59 +00:10:52
49. Petr Dvořák 1983 nereg. 00:27:57 +00:11:50
50. Zbyšek Podhrázský 1982 nereg. 00:28:10 +00:12:03
51. Pavel Pulec 1962 VBM 00:28:13 +00:12:06
52. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:28:19 +00:12:12
53. Svatoš Coufal 1967 nereg. 00:29:08 +00:13:01
54. Vašek Němčík 1980 nereg. 00:29:44 +00:13:37
55. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:29:50 +00:13:43
56. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:31:05 +00:14:58
57. Jan Sobotka 1997 BBM 00:31:16 +00:15:09
58. Petr Šimek 1967 nereg. 00:32:27 +00:16:20
59. Radek Musil 1976 nereg. 00:33:18 +00:17:11
60. Hájek Petr 1963 ZBM 00:36:12 +00:20:05
61. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:36:25 +00:20:18
62. Petr Horký 2001 UBM 00:36:56 +00:20:49
63. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:38:49 +00:22:42
64. Dva Otrusinovi nereg. 00:39:37 +00:23:30
65. Pavel Kříž 1948 PZR 00:40:57 +00:24:50
66. Ladislav Ptáček 1953 BBM 00:43:10 +00:27:03
67. Obrátil Miroslav 1965 ABM 00:44:33 +00:28:26
68. Jáchym Coufal 2002 nereg. 00:58:44 +00:42:37
69. Jaromír Dvořák nereg. 01:12:21 +00:56:14
Vít Bravený 1991 ZBM DISK
Zdeněk Mazal 1981 VBM DISK
Jakub Šrom 1995 nereg. DISK
Adam Auermuller nereg. DISK
Martin Dvořák 1984 ZBM DISK
Luděk Dolíhal 1985 TBM DISK
Nikolaj Jordanov 1965 VBM DISK
Vojta Gryc 2001 TBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tomáš Prášil 2005 TTR 00:10:31
2. Julie Richterová 2003 ADA 00:10:45 +00:00:14
3. Rudolf Richter 2006 nereg. 00:11:12 +00:00:41
4. Martin Ondrouch 2005 nereg. 00:11:22 +00:00:51
5. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:11:28 +00:00:57
6. Sára Stašková 2007 nereg. 00:11:38 +00:01:07
7. Filip Finstrle 2007 nereg. 00:11:44 +00:01:13
8. Natálie Nimrichterová 2005 nereg. 00:11:49 +00:01:18
9. Lucie Finstrlová 2006 nereg. 00:12:15 +00:01:44
10. Denisa Finstrlová 2009 nereg. 00:13:45 +00:03:14
11. Šimon Prášil 2009 TTR 00:14:41 +00:04:10
12. Luboš Doseděl 2008 nereg. 00:14:45 +00:04:14
13. Kateřina Horká 2008 UBM 00:15:03 +00:04:32
14. Ela Vedrová 2003 TBM 00:16:51 +00:06:20
15. Radan Janota 2004 nereg. 00:17:11 +00:06:40
16. Lucka Hlaváčová 2006 TBM 00:18:24 +00:07:53
17. Tomáš Charvát 2005 nereg. 00:19:11 +00:08:40
18. Jakub Horký 2002 UBM 00:19:35 +00:09:04
19. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:24:56 +00:14:25
20. Petr Kozubík 2005 nereg. 00:25:19 +00:14:48
Radka Čelechovská 2004 UBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200