Hruška Cup 2015

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 11.01.2015

Ročník: 4.

Místo: Brno - Masarykova čtvrť

Mapa: Kraví hora

Účast: 294 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:17:18
2. Jana Knapová 1990 LPU 00:17:22 +00:00:04
3. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:17:40 +00:00:22
4. Lenka Poklopová 1989 UOL 00:17:48 +00:00:30
5. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:18:02 +00:00:44
6. Věra Müllerová 1990 VAM 00:18:17 +00:00:59
7. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:18:35 +00:01:17
8. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:18:40 +00:01:22
9. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:18:45 +00:01:27
10. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:19:28 +00:02:10
11. Petra Dittrichová 1987 KON 00:19:45 +00:02:27
12. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:19:48 +00:02:30
13. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:19:55 +00:02:37
14. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:20:14 +00:02:56
14. Lucie Galatíková 1995 SBR 00:20:14 +00:02:56
16. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:20:22 +00:03:04
17. Martina Opálková 2000 BBM 00:20:43 +00:03:25
18. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:20:56 +00:03:38
19. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:20:58 +00:03:40
20. Lenka Chroustová 1994 ZBM 00:21:04 +00:03:46
21. Petra Palasová 1986 ZBM 00:21:05 +00:03:47
22. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:21:40 +00:04:22
23. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:48 +00:04:30
24. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:21:56 +00:04:38
25. Zuzana Klusáčková 1991 TTR 00:21:59 +00:04:41
26. Lucie Matulová 1988 ADA 00:22:01 +00:04:43
27. Eva Adamová 1987 VBM 00:22:06 +00:04:48
27. Lucie Staňková 1987 ASU 00:22:06 +00:04:48
29. Jana Königová 1986 ZBM 00:22:09 +00:04:51
30. Pavlína Šulerová 1991 TBM 00:22:11 +00:04:53
31. Natália Tyszová 1988 LDC 00:22:28 +00:05:10
32. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:22:41 +00:05:23
33. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:22:56 +00:05:38
34. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:23:00 +00:05:42
35. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:23:15 +00:05:57
36. Petra Grycová 1974 TBM 00:23:29 +00:06:11
37. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:23:53 +00:06:35
38. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:24:04 +00:06:46
39. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:24:30 +00:07:12
40. Květa Mrštíková 1987 LPU 00:24:32 +00:07:14
41. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:24:36 +00:07:18
42. Michaela Jurčová 1989 nereg. 00:24:37 +00:07:19
43. Petra Chroustová 1966 VBM 00:24:46 +00:07:28
44. Veronika Grycová 1998 TBM 00:25:07 +00:07:49
45. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:25:25 +00:08:07
46. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:25:30 +00:08:12
47. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:25:31 +00:08:13
48. Lucie Broschová 1974 RBK 00:25:33 +00:08:15
49. Monika Jašková 1963 TBM 00:25:44 +00:08:26
50. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:25:53 +00:08:35
51. Johana Gombíková 2000 ZBM 00:26:05 +00:08:47
52. Jana Sedláčková 1970 HLV 00:26:19 +00:09:01
53. Silvie Komárková 1997 TBM 00:26:22 +00:09:04
54. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:26:28 +00:09:10
55. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:26:42 +00:09:24
56. Tereza Navrátilová 1997 TBM 00:26:56 +00:09:38
57. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:26:57 +00:09:39
58. Daniela Tršová 1973 PBM 00:27:03 +00:09:45
59. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:27:41 +00:10:23
60. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:28:05 +00:10:47
61. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:28:22 +00:11:04
62. Radka Hájková 1984 ZBM 00:29:02 +00:11:44
63. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:29:04 +00:11:46
64. Kateřina Utíkalová 1999 TBM 00:29:24 +00:12:06
65. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:29:29 +00:12:11
66. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:29:49 +00:12:31
67. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:29:51 +00:12:33
68. Irena Peřinková 1965 BBM 00:29:59 +00:12:41
69. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:30:03 +00:12:45
70. Mirka Prášilová 1974 TTR 00:30:59 +00:13:41
71. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:31:07 +00:13:49
72. Klára Doušková 1977 TBM 00:31:32 +00:14:14
73. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:37 +00:15:19
74. Barbora Podhrázská 1978 nereg. 00:32:48 +00:15:30
75. Klára Kročová 1994 ZBM 00:33:12 +00:15:54
76. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:33:47 +00:16:29
77. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:34:20 +00:17:02
78. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:34:41 +00:17:23
79. Lenka Urbánková 1975 nereg. 00:35:00 +00:17:42
80. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:36:28 +00:19:10
81. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:37:03 +00:19:45
82. Jana Zháňalová 1960 TTR 00:37:06 +00:19:48
83. Hana Justová 1985 PHK 00:37:26 +00:20:08
84. Nataša Richterová 1974 ADA 00:37:56 +00:20:38
85. Jolana Králová 2003 TBM 00:40:11 +00:22:53
86. Lenka Hájková 1962 ZBM 00:41:31 +00:24:13
87. Jana Tomanová 1949 LBM 00:42:46 +00:25:28
88. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:43:15 +00:25:57
89. Vladimíra Jurčová 1968 nereg. 00:48:37 +00:31:19
90. Anna Ondrová 2005 ZBM 00:50:43 +00:33:25
91. Eva Chromá 1963 nereg. 00:52:23 +00:35:05
92. Sylva Štěpánská 1962 nereg. 01:00:14 +00:42:56
Dana Králová 1976 XBM DISK
Kristýna Vojtíšková 1986 nereg. DISK
Kamila Mesiarkinová 1982 MBM DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:16:41
2. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:16:43 +00:00:02
3. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:16:53 +00:00:12
4. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:06 +00:00:25
5. Vít Bravený 1991 ZBM 00:17:37 +00:00:56
6. David Vedra 1974 TBM 00:17:43 +00:01:02
7. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:17:54 +00:01:13
8. Matěj Klusáček 1989 TTR 00:17:55 +00:01:14
9. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:18:11 +00:01:30
10. Osvald Kozák 1982 TBM 00:18:12 +00:01:31
11. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:18:20 +00:01:39
12. Karel Fučík 1972 VBM 00:18:34 +00:01:53
13. Štěpán Hrobař 1991 ASU 00:18:37 +00:01:56
14. Matěj Mašata 1996 PHK 00:18:42 +00:02:01
15. Marek Prášil 1973 TTR 00:18:43 +00:02:02
16. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:18:49 +00:02:08
17. Vladan Henek 1980 VBM 00:18:59 +00:02:18
18. Jan Palas 1985 ZBM 00:19:09 +00:02:28
19. Jan Hübner 1979 CTB 00:19:16 +00:02:35
20. Martin Sklenář 1995 SBR 00:19:40 +00:02:59
21. Ondřej Sedláček 1997 HLV 00:19:41 +00:03:00
22. Petr Palát 1974 ABM 00:19:45 +00:03:04
23. Jiří Ehl 1977 TBM 00:19:56 +00:03:15
24. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:15 +00:03:34
25. Michal Šrubař 1986 MBM 00:20:19 +00:03:38
26. Tomáš Zelenka 1990 PHK 00:20:21 +00:03:40
27. Vít Suchomel 1984 MBM 00:20:22 +00:03:41
28. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:20:26 +00:03:45
29. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:31 +00:03:50
30. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:20:42 +00:04:01
31. Vojtěch Dvorský 1994 SKM 00:20:50 +00:04:09
32. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:20:54 +00:04:13
33. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:21:05 +00:04:24
34. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:21:10 +00:04:29
35. Jakub Šesták 1990 RBK 00:21:34 +00:04:53
36. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:21:40 +00:04:59
37. Radim Kheil 1973 PBM 00:21:41 +00:05:00
38. Jiří Ježek 1984 PHK 00:22:04 +00:05:23
39. Daniel Autrata 1990 TBM 00:22:13 +00:05:32
40. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:22:32 +00:05:51
41. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:22:40 +00:05:59
42. Jan Pavelka 1985 MBM 00:22:41 +00:06:00
43. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:22:43 +00:06:02
44. Jiří Urválek 1961 TBM 00:22:46 +00:06:05
45. Martin Kulich 1990 nereg. 00:22:49 +00:06:08
45. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:22:49 +00:06:08
47. Jan Král 1969 XBM 00:23:00 +00:06:19
48. Vojta Gryc 2001 TBM 00:23:01 +00:06:20
49. Pavel Kuban 1975 TBM 00:23:14 +00:06:33
50. Ivo Krajcar 1995 SKM 00:23:18 +00:06:37
51. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:23:27 +00:06:46
52. Roman Vlček 1970 SKM 00:23:34 +00:06:53
53. Adam Kožoušek 1985 nereg. 00:23:43 +00:07:02
54. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:23:45 +00:07:04
55. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:23:51 +00:07:10
56. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:24:03 +00:07:22
57. Robert Doušek 1979 TBM 00:24:06 +00:07:25
58. Jan Cahlík 1992 ZBM 00:24:18 +00:07:37
59. Radek Burdilák 1985 MBM 00:24:21 +00:07:40
60. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:24:33 +00:07:52
61. Lukáš Kohút 1985 nereg. 00:24:41 +00:08:00
62. Petr Sedlář 1973 TBM 00:24:42 +00:08:01
63. Jan Vlček 1989 nereg. 00:24:53 +00:08:12
64. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:24:56 +00:08:15
65. Vít Unčovský 2000 GBM 00:25:03 +00:08:22
66. Jakub Novák 1986 nereg. 00:25:04 +00:08:23
67. Petr Burian ml. 1996 nereg. 00:25:06 +00:08:25
68. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:25:07 +00:08:26
69. Michal Drozd 1997 BBM 00:25:13 +00:08:32
69. Ondřej Chaloupka 1983 nereg. 00:25:13 +00:08:32
71. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:16 +00:08:35
72. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:25:31 +00:08:50
73. Jan Charvát 1969 nereg. 00:25:39 +00:08:58
74. Jiří Kůr 1983 nereg. 00:25:40 +00:08:59
75. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:25:47 +00:09:06
76. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:26:05 +00:09:24
77. Jiří Mareček 1959 ADA 00:26:08 +00:09:27
78. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:26:13 +00:09:32
79. Petr Novotný 1973 nereg. 00:26:17 +00:09:36
80. David Aleš 1975 ASU 00:26:18 +00:09:37
81. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:26:20 +00:09:39
82. Tomáš Gryc 1969 TBM 00:26:24 +00:09:43
83. Luboš Minařík 1957 TBM 00:26:28 +00:09:47
84. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:26:29 +00:09:48
84. David Rajnoha 2000 UBM 00:26:29 +00:09:48
86. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:26:36 +00:09:55
87. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:26:46 +00:10:05
88. Jakub Macošek 1990 nereg. 00:26:53 +00:10:12
89. Radek Musil 1976 nereg. 00:27:11 +00:10:30
90. Lukáš König 1980 ZBM 00:27:12 +00:10:31
91. Jan Sedlář 2000 TBM 00:27:21 +00:10:40
92. Ondra Gryc 2004 TBM 00:27:23 +00:10:42
93. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:28:12 +00:11:31
94. Milan Jašek 1962 TBM 00:28:17 +00:11:36
95. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:28:19 +00:11:38
96. Jan Koutnik 1989 nereg. 00:28:48 +00:12:07
97. Bohuslav Máša 1986 nereg. 00:29:28 +00:12:47
98. Marek Unčovský 1971 GBM 00:29:29 +00:12:48
99. Martin Baše 1984 nereg. 00:29:44 +00:13:03
100. Libor Hirš 1960 VBM 00:30:05 +00:13:24
101. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:30:16 +00:13:35
102. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:30:25 +00:13:44
103. Libor Robotka 1953 PBM 00:30:26 +00:13:45
104. Vít Tachovský 1974 nereg. 00:30:28 +00:13:47
105. Jiří Kos 1966 nereg. 00:30:30 +00:13:49
106. Ondřej Němec 2001 nereg. 00:31:16 +00:14:35
107. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:31:48 +00:15:07
108. Michal Gregor 1999 nereg. 00:31:54 +00:15:13
109. David Nečas 1976 TBM 00:31:58 +00:15:17
110. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:32:10 +00:15:29
111. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:32:14 +00:15:33
112. Petr Hájek 1963 ZBM 00:32:39 +00:15:58
113. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:33:22 +00:16:41
114. Petr Šimek 1967 nereg. 00:33:43 +00:17:02
115. Jonáš Burian 1999 nereg. 00:34:06 +00:17:25
116. Jiří Gawel 1957 BBM 00:34:39 +00:17:58
117. Vítězslav Žurek 1982 nereg. 00:35:02 +00:18:21
118. Dan Šimek 1997 nereg. 00:35:43 +00:19:02
119. Vladimír Dušek 1974 nereg. 00:35:58 +00:19:17
119. Jan Procházka 1949 TBM 00:35:58 +00:19:17
121. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:36:38 +00:19:57
122. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:37:12 +00:20:31
123. Jindřich Kopeček 2004 nereg. 00:40:54 +00:24:13
124. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:43:58 +00:27:17
125. Tomáš Palát 2003 ABM 00:44:45 +00:28:04
126. Štěpán Musil 2003 VBM 00:46:09 +00:29:28
127. Albert Chmelík 2004 GBM 00:46:57 +00:30:16
128. Patrik Kvita 2004 nereg. 00:47:06 +00:30:25
129. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:48:37 +00:31:56
130. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:48:51 +00:32:10
131. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:57:21 +00:40:40
132. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 01:02:07 +00:45:26
Petr Viktorin 1987 nereg. DISK
Rudolf Richter 1951 ADA DISK
Emil Bauer 1944 VBM DISK
Adam Lička 2003 VBM DISK
Petr Burian st. 1965 nereg. DISK
Lukáš Chvátal 1983 ZBM DISK
Vít Kasal 1975 ZBM DISK
Jiří Thiemel 1989 ASU DISK
Oldřich Denemarek 1951 BBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tomáš Prášil 2005 TTR 00:10:07
2. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:10:48 +00:00:41
3. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:11:04 +00:00:57
4. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:11:41 +00:01:34
5. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:12:06 +00:01:59
6. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:12:53 +00:02:46
6. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:12:53 +00:02:46
6. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:12:53 +00:02:46
9. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:13:05 +00:02:58
10. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:14:10 +00:04:03
11. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:14:26 +00:04:19
12. Filip Schwab 2007 TBM 00:14:33 +00:04:26
13. Tadeáš Kroutil 2009 ZBM 00:14:45 +00:04:38
14. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:15:29 +00:05:22
15. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:15:54 +00:05:47
16. Eva Janková 1991 nereg. 00:15:55 +00:05:48
17. Šimon Prášil 2009 TTR 00:16:28 +00:06:21
18. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:16:39 +00:06:32
19. Martina Ehlová 2006 TBM 00:17:02 +00:06:55
20. František Kvita 2009 nereg. 00:18:28 +00:08:21
21. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:18:48 +00:08:41
22. Vincent Kvita 2006 nereg. 00:18:50 +00:08:43
23. Rudolf Richter 2006 ADA 00:19:48 +00:09:41
24. Klára Kočová 2008 ZBM 00:20:20 +00:10:13
24. Simon Palas 2008 nereg. 00:20:20 +00:10:13
26. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:20:22 +00:10:15
27. Lucie Palasova 2005 nereg. 00:20:41 +00:10:34
28. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:21:07 +00:11:00
29. František Koča 2011 ZBM 00:21:14 +00:11:07
30. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:21:54 +00:11:47
31. Tereza Dušková 2005 TBM 00:22:24 +00:12:17
32. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:22:25 +00:12:18
33. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:22:30 +00:12:23
33. Anna Žižková 2006 nereg. 00:22:30 +00:12:23
35. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:22:39 +00:12:32
36. Hana Doušková 2006 TBM 00:22:49 +00:12:42
37. Filip Marek 2007 nereg. 00:23:03 +00:12:56
38. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:24:04 +00:13:57
39. Mikuláš Aleš 2010 ASU 00:24:14 +00:14:07
40. Anna Alešová 2010 ASU 00:24:16 +00:14:09
41. Jan Ondrouch 2008 nereg. 00:24:57 +00:14:50
42. Jošt Kroutil 2007 ZBM 00:26:43 +00:16:36
43. Vilém Doušek 2009 TBM 00:27:05 +00:16:58
44. Renáta Palátová 2006 ABM 00:28:16 +00:18:09
45. Denisa Králová 2005 TBM 00:28:17 +00:18:10
46. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:28:22 +00:18:15
47. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:28:23 +00:18:16
48. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:28:27 +00:18:20
49. Julie Burianová 2005 nereg. 00:28:35 +00:18:28
50. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:29:38 +00:19:31
51. Natálie Havlová 2005 nereg. 00:32:32 +00:22:25
52. Adam Hubacz 3005 nereg. 00:33:15 +00:23:08
53. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:33:22 +00:23:15
Jáchym Tachovský 2005 ZBM DISK
Denisa Finstrlová 2009 ZBM DISK
Klára Žižková 2009 nereg. DISK
Jan Urválek 2007 TBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

8.1.2017 20:17
Ztráty a nálezy: růžová běhací podprsenka, tmavě modré pletené rukavice, jedna červená pletená rukavice a tmavě hnědé kožené rukavice.

8.1.2017 18:11
Zveřejnili jsme mezičasy.

8.1.2017 18:02
Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

8.1.2017 17:56
Zveřejnili jsme výsledky dnešního závodu. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi.

6.1.2017 13:00
Startovky jsou připraveny!

4.1.2017 20:00
Budete-li chtít, můžete si na startu nechat věci na převlečení - cesta z cíle povevede okolo.

4.1.2017 19:50
Tratě z dílny české reprezentatky Báry Hruškové jsou hotové, můžete se podívat na jejich parametry.

10.12.2016 19:30
Můžete nahlédnout mapařům pod pokličku - v sekci ukázky mapy.

17.11.2016 21:30
Zveřejnili jsme základní informace o závodě a spustili přihláškový systém.
====================

10.1.2016 21:00
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a teší se na shledanou na příštích závodech BZL i Hruška cupu v příštím roce.

Starší novinky >>

200