Celkové výsledky BZL 2019/2020

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati 15km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Adam Chromý TBM 1988 200 200
2. Radovan Čech TBM 1978 190 190
3. Michal Jirásek SHK 1989 182 182
4. Stanislav Mokrý ZBM 1992 176 176
5. Jiří Ehl TBM 1977 172 172
6. Jakub Šrom TBM 1995 170 170
7. Zdeněk Mazal VBM 1981 169 169
8. Martin Janda DOB 1980 168 168
9. Petr Matula ADA 1982 167 167
10. Zdenka Kozáková TBM 1979 166 166
11. Jan Sháněl CHC 1994 165 165
12. Pavel Kořan VBM 1974 164 164
13. Ondřej Sáňka MBM 1984 163 163
14. Tomáš Baše ZBM 1974 162 162
15. Jan Fátor DOB 1979 161 161
16. Pavel Rotek ZBM 1977 160 160
17. Petr Brosch RBK 1971 159 159
18. Lucie Matulová ADA 1988 158 158
19. Jaroslav Koča ZBM 1982 157 157
20. Steve Chalk GBM 1965 156 156
21. Tomáš Redlich MAS 1982 155 155
22. Jan Charvát nereg. 1969 154 154
23. Tomáš Krampla UOL 1966 153 153
24. Tereza Korpasová TBM 1998 152 152
25. Ondřej Skoba ZBM 1977 151 151
26. Pavel Mokrý ABM 1968 150 150
27. Kamila Špringlová TBM 2000 149 149
28. Vít Auermüller ZBM 1967 148 148
29. Jiří Klieštík GBM 1980 147 147
30. Jiří Kozubík nereg. 1988 146 146
31. Jana Matušková RBK 1999 145 145
32. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 144 144
33. Miloš Dvořák BBM 1973 143 143

Výsledky na trati 2km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. František Koča ZBM 2011 200 200
2. Tereza Kramplová_ nereg 1992 190 190
3. Barbora Hyánková nereg. 2009 182 182
4. Lukáš Bulička ZBM 2014 176 176
5. Kamila Beránková ZBM 2011 172 172
6. Anežka Fedrová nereg. 2008 170 170
7. Barbora Schwabová TBM 2011 169 169
8. Tomáš Podhrázský ZBM 2011 168 168
9. Viktorie Eliášová TBM 2010 167 167
10. David Podhrázský ZBM 2013 166 166
11. Alžběta Broschová RBK 2011 165 165
12. Martin Báňa nereg. 2011 164 164
13. Patrik Báňa nereg. 2014 163 163
14. Ella Kutscherauerova Bbm 2008 162 162
15. Vilém Vaculín TBM 2013 161 161
16. Vašek Tejkal ADA 2014 160 160
17. Jolana Dosedělová nereg. 2011 159 159
18. Klára Buličková nereg. 2010 158 158
19. Eliška Tomíčková TBM 2010 157 157
20. Eliška Dohnalová nereg. 2012 156 156
21. Ludmila Špaček nereg. 2006 155 155
22. Ondřej Nekula nereg. 2016 154 154
23. Zuzana Kozáková TBM 2013 153 153
24. Kryštof Nováček nereg. 2012 152 152
25. Anika Nováčková nereg. 2016 151 151
26. Matěj Paseka nereg. 2015 150 150
27. Pavla Stará BOV 1942 149 149
28. Michaela Kozáková TBM 2015 148 148
29. Zdeněk Šrutka nereg. 2010 147 147
30. Beata Ryglová TBM 2011 146 146
31. Šimon Stehlík nereg. 2013 145 145
32. Jakub Stehlík nereg. 2016 144 144
33. Jindra Tejkal ADA 2016 143 143
34. Teodor König ZBM 2016 142 142
35. Vilém Doseděl nereg. 2014 141 141
36. Filip Chromý TBM 2016 140 140
37. Vít Kouřil nereg. 1982 0 0
37. Jakub Dvořák nereg. 2015 0 0

Výsledky na trati 4km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Tomáš Urbánek ZBM 2006 200 200
2. Ondřej Brosch RBK 2006 190 190
3. Vojtěch Koča ZBM 2006 182 182
4. Tomáš Kučera ZBM 2006 176 176
5. Martin Bulička ZBM 2008 172 172
6. Jan Urválek TBM 2007 170 170
7. Johana Čechová TBM 2008 169 169
8. Ondřej Štěpánek TBM 2008 168 168
9. Filip Marek ZBM 2007 167 167
10. Anna Dobrovolná TBM 2007 166 166
11. Filip Schwab TBM 2007 165 165
12. Jan Otoupalík TBM 1971 164 164
13. Klára Kočová ZBM 2008 163 163
14. Šimon Hrouda UBM 2005 162 162
15. Nikolaj Jordanov VBM 1965 161 161
16. Kateřina Schwabová TBM 1973 160 160
17. Alžbeta Stehlíková nereg. 1987 159 159
18. Radek Cícha TTR 1975 158 158
19. Jitka Tesařová RBK 1964 157 157
20. Lucie Broschová RBK 1974 156 156
21. Jitka Kabáthová ZBM 1955 155 155
22. Luboš Minařík TBM 1957 154 154
23. Jana Königová ZBM 1986 153 153
24. Marcela Fuchsová nereg. 1972 152 152
25. Monika Mazalová RBK 1992 151 151
26. Tereza Kramplová nereg. 1992 150 150
27. Vilém Doušek TBM 2009 149 149
28. Regina Mokrá ABM 1968 148 148
29. Šárka Klieštíková GBM 2004 147 147
30. Jarmila Hažmuková GBM 2006 146 146
30. Lukáš König ZBM 1980 146 146
32. Vilém Obrátil nereg. 1992 144 144
33. Kateřina Jégrová nereg. 1990 143 143
34. Veronika Rotková ZBM 2008 142 142
35. Monika Jašková TBM 1963 141 141
36. Eliška Kleiberová nereg. 1999 140 140
37. Michael Dvořák ABM 2004 139 139
38. Martina Unčovská GBM 1971 138 138
39. Naďa Obrátilová ABM 1966 137 137
40. Charlotte Peňázová ZBM 2008 136 136
41. Eva Marková ZBM 2009 135 135
42. Sylva Oranyová SJI 2007 134 134
43. Jana Košíková nereg. 1983 133 133
44. Jiří Kos nereg. 1966 132 132
45. Petr Drábek TTR 1967 131 131
46. Daniela Tršová PBM 1973 130 130
47. Iva Janská LBM 1957 129 129
48. Jiří Toufar nereg. 1966 128 128
49. Jan Vaishar nereg. 1983 127 127
50. Mia Folprecht TBM 2008 126 126
51. Eliška Drábková TTR 2001 125 125
52. Ladislav Jadviščok UOL 1951 124 124
53. Lukáš Venhoda SJI 2008 123 123
54. Denisa Spáčilová nereg. 2003 122 122
55. Slavomír Med nereg. 2000 121 121
56. Petr Šimek nereg. 1967 120 120
57. Zdeněk Buráň nereg. 1958 119 119
58. Hana Buráňová nereg. 1970 118 118
59. Marcela Konečná nereg. 1977 117 117
60. Pavlína Cíchová TTR 1974 116 116
61. Tomáš Rudolf nereg. 1984 115 115
62. Šárka Beránková ZBM 1973 114 114
63. Zora Čelechovská UBM 1974 113 113
64. Pavel Fráňa GBM 1959 112 112
65. Jan Fuchs nereg. 1971 111 111
66. Lukáš Konečný nereg. 2008 110 110
67. David Dvořák ABM 2007 109 109
68. Ondřej Stejskal LBM 1988 108 108
69. Hana Vaculínová TBM 1983 107 107
70. Tereza Hyánková nereg. 2007 106 106
71. Marek Fuchs TBM 2006 105 105
72. Martina Dvořáková ABM 104 104
73. Daniela Hanousková Boučková TBM 1972 103 103
74. Hana Vítková SJI 2007 102 102
75. Adéla Ryglová TBM 2008 101 101
76. Jan Dufek TBM 1942 100 100
77. Lucie Dvořáková BBM 2007 99 99
78. Luboš Kavan SKM 1963 98 98
79. Věra Salajkova LBM 1955 97 97
80. Miroslav Obrátil ABM 1965 96 96
81. Jiří Chromý nereg. 1958 95 95
82. David Král nereg. 2008 94 94
83. Jakub Dvořák BBM 2005 93 93
84. Dita Dvorakova nereg. 2011 92 92

Výsledky na trati 8km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Vladan Henek VBM 1980 200 200
2. Ondřej Mokrý ABM 1994 190 190
3. Matěj Cícha TTR 2001 182 182
4. Ondra Gryc TBM 2004 176 176
5. Vojtěch Orany SJI 2004 172 172
6. Adam Kožoušek ZBM 1985 170 170
7. Vojtěch Marek ZBM 2004 169 169
8. Jan Škvařil nereg. 1973 168 168
8. Tomáš Novotný TTR 2003 168 168
10. Jakub Račanský TBM 2005 166 166
11. Vojtěch Novotný TTR 2002 165 165
12. Milan Venhoda SJI 1971 164 164
12. Tomáš Doušek TBM 2004 164 164
14. Jakub Vlažný LCE 1991 162 162
15. Pavel Ptáček ml. BBM 1996 161 161
16. Matěj Venhoda SJI 2003 160 160
17. Miroslav Rajnoha UBM 1971 159 159
18. Tomáš Paseka nereg. 1982 158 158
19. Petra Bauerová nereg. 1983 157 157
20. Petr Dvořáček TBM 1970 156 156
21. Matěj Vítek SJI 2005 155 155
22. Tomáš Orany SJI 1973 154 154
23. Jan Štěpánek TBM 2006 153 153
24. Jiří Račanský TBM 2007 152 152
25. Markéta Rotková ZBM 2004 151 151
26. Lubomír Trš PBM 1973 150 150
27. Matěj Lexa ZBM 1966 149 149
28. Daniela Botiková LCE 1991 148 148
29. Petr Svoboda ABM 1971 147 147
30. Jirka Hrazdil ZBM 1984 146 146
30. Radek Burdilák MBM 1985 146 146
32. Hana La-Carbonara TBM 1976 144 144
33. Michal Krampla UOL 2003 143 143
34. Jan Mokrý ABM 1966 142 142
35. Kateřina Štěpánková TBM 1976 141 141
36. Lucie Hlaváčová TBM 2006 140 140
37. Martin Dvořák ZBM 1984 139 139
38. Jiří Urválek TBM 1961 138 138
39. Ondřej Ženka ner 1982 137 137
40. Aneta Nechutova SJI 1999 136 136
41. Lenka Kočová ZBM 1981 135 135
42. Adéla Chromá TBM 1988 134 134
43. Radan Čech TBM 2006 133 133
44. Oldřich Tomíček nereg. 1979 132 132
45. Jaroslav Rygl TBM 1970 131 131
46. Vlastimil Hanzl VBM 1953 130 130
47. Jakub Unčovský GBM 2004 129 129
48. Martin Šňupárek TBM 1971 128 128
48. Tomáš Kavan TBM 1986 128 128
50. Zuzana Drábková TBM 1984 126 126
51. Jaroslav Korpas LBM 1961 125 125
52. Alice Malá TBM 1510 124 124
53. Milan Nevěčný nereg. 1976 123 123
54. Petr Novotný nereg. 1973 122 122
55. Miroslav Beránek ZBM 1977 121 121
55. Tereza Dušková TBM 2005 121 121
57. Lucie Korpasová TBM 2001 119 119
58. Marek Unčovský GBM 1971 118 118
59. Veronika Grycová TBM 1998 117 117
60. Eva Hyánková nereg. 1974 116 116
61. Ivo Hažmuk GBM 1970 115 115
62. Milan Jašek TBM 1962 114 114
63. Veronika Křístková ZBM 1983 113 113
64. Vladimír Dušek TBM 1974 112 112
65. Tomáš Horký TBM 1967 111 111
66. Ema Fuchsová TBM 2006 110 110
67. Prokop Hanousek TBM 2006 109 109
68. Martin Malý TBM 1976 108 108
69. Tomáš Nekula nereg. 1979 107 107
70. Pavel Matuška RBK 1970 106 106
71. Lenka Miková TBM 2004 105 105
72. Lada Jemelíková VBM 1965 104 104
73. Magdalena Sladká PBM 1984 103 103
74. Ivana Korpasová LBM 1973 102 102
75. Radek Šilar UBM 1972 101 101
76. Robert Kurečka ABM 1972 100 100
77. Pavla Hažmuková GBM 1976 99 99
78. Hana Dvořáková ZBM 1986 98 98
79. Markéta Tollarová GBM 2004 97 97
80. Tomáš Podivínský SCP 1972 96 96
81. Vojtěch Eliáš TBM 2006 95 95
82. Vlasta Doušková TBM 1970 94 94
83. Jan Karlík TBM 1988 93 93
84. Michal Gregor ner 1999 92 92
85. Radka Hájková nereg. 1966 91 91
86. Jana Kaděrová nereg. 1986 90 90
87. Jáchym Hažmuk GBM 2004 89 89
88. Michal Nováček nereg. 1980 88 88
89. Anežka Špirková LPU 1990 87 87
90. Natálie Baláčová TBM 2005 86 86
91. Martin Ondrouch nereg. 2005 85 85
92. Jiří Kozel ABM 1981 84 84
93. Lenka Zajíčková TBM 1971 83 83
94. Ludmila Ondrouchová ADA 1970 82 82
95. David Polách ZBM 1980 81 81
96. Monika Nedorostková nereg. 1978 80 80
96. Gabriela Rotková nereg. 1978 80 80
98. Ladislav Jadviščok UOL 1977 78 78
99. Jiří Štěpánek LBM 1954 77 77
100. Tereza Paseková nereg. 1982 76 76
101. Iva Miková TBM 1970 75 75

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Martina Tichovská PGP 1986 200 200
2. Natalia Hiklova ZBM 1983 190 190
3. Lenka Svobodová PHK 1995 182 182
4. Jitka Jeřábková TZL 1994 176 176
5. Lucie Hlaváčová TBM 2006 172 172
6. Kateřina Doušková TBM 2006 170 170
7. Kateřina Štěpánková TBM 1976 169 169
8. Barbora Zháňalová ZBM 1993 168 168
9. Adéla Chromá TBM 1988 167 167
10. Petra Grycová TBM 1974 166 166
11. Klára Barnatová ZBM 2003 165 165
12. Věra Mádlová ZBM 1989 164 164
13. Hana Doušková TBM 2006 163 163
14. Martina Ehlová TBM 2006 162 162
15. Jitka Čechová VBM 1983 161 161
16. Veronika Grycová TBM 1998 160 160
17. Jana Gebauerová ZBM 1979 159 159
18. Iva Matulová ADA 1984 158 158
19. Ema Fuchsová TBM 2006 157 157
20. Barbara Vavrysová LCE 1997 156 156
21. Klára Kurečková TBM 2006 155 155
22. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 154 154
23. Eliška Tomanová LBM 2006 153 153
24. Zuzana Drábková TBM 1984 152 152
25. Barbora Chloupková VBM 1984 151 151
26. Ivana Smětáková HLV 1981 150 150
27. Eva Mulíčková ABM 1974 149 149
28. Tereza Dušková TBM 2005 148 148
29. Jana Smítalová ZBM 1981 147 147
30. Věra Staňková GBM 2004 146 146
31. Marie Janíková UBM 1978 145 145
32. Petra Bauerová nereg. 1983 144 144
33. Magda Barnatová ZBM 2006 143 143
34. Eva Malivánková ZBM 1999 142 142
35. Eva Adamová ZBM 1987 141 141
36. Kateřina Utíkalová TBM 1999 140 140
37. Anežka Špirková LPU 1990 139 139
38. Marcela Fuchsová nereg. 1972 138 138
39. Tereza Gregorová ner 1990 137 137
39. Vlasta Doušková TBM 1970 137 137
41. Regina Mokrá ABM 1968 135 135
42. Tereza Paseková nereg. 1982 134 134
43. Jana Košíková nereg. 1983 133 133
44. Ludmila Procházková nereg. 1993 132 132
45. Silvie Komárková nereg. 1997 131 131
46. Kamila Mesiarkinová ASU 1982 130 130
47. Annalena Reimann nereg. 2000 129 129
48. Viktorie Šťastná nereg. 1976 128 128
49. Šárka Hlaváčová TBM 1972 127 127
50. Klára Mazálková ZBM 2005 126 126
51. Veronika Tomanová LBM 1977 125 125
52. Dagmar Vršková ZBM 1978 124 124
53. Naďa Obrátilová ABM 1966 123 123
54. Hana Barnatová nereg. 1977 122 122
55. Kamila Tachovská ZBM 1976 121 121
56. Pavlína Pokorná nereg. 1994 120 120
57. Zdena Zemanová nereg. 1986 119 119
58. Julie Richterová ADA 2003 118 118
59. Petra Štěpánková LBM 1986 117 117
60. Stela Škvařilová nereg. 2004 116 116
61. Šárka Beránková ZBM 1973 115 115
62. Kristýna Tvrdá nereg. 1980 114 114

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Daniel Pompura TBM 2001 200 200
2. Jaroslav Vítek SJI 1972 190 190
3. Jan Zháňal ZBM 1987 182 182
3. Stanislav Mokrý ZBM 1992 182 182
5. Johan Vavrys LCE 1993 172 172
6. Jiří Zelinka MBM 1987 170 170
7. Jáchym Coufal ZBM 2002 169 169
8. Gytis Nakvosas TBM 1995 168 168
9. Alexandr Jordanov ZBM 1995 167 167
10. Ondřej Mokrý ABM 1994 166 166
11. Martin Melecký AOP 1990 165 165
12. Jiří Ehl TBM 1977 164 164
13. Vojtěch Netuka SHK 1997 163 163
14. Tomáš Hikl ZBM 1981 162 162
15. Tomáš Urbánek ZBM 2006 161 161
16. Michal Jirka SBK 1984 160 160
17. Petr Matula ADA 1982 159 159
17. Kryštof Panovec LCE 2000 159 159
19. Tobiáš Goldschmidt TBM 2000 157 157
20. Matej Hraboš ASU 1995 156 156
21. Vít Bravený ZBM 1991 155 155
22. Vojtěch Marek ZBM 2004 154 154
22. Vítězslav Khýn TBM 1983 154 154
24. Matěj Vítek SJI 2005 152 152
25. Jiří Ježek PHK 1984 151 151
26. Adam Bravený VBM 1988 150 150
27. Josef Racek ZBM 2004 149 149
28. Tomáš Sychra VBM 1983 148 148
29. Jan Kopáček CHT 1985 147 147
30. Karel Pauschek ZBM 1985 146 146
31. Michal Šrubař ASU 1986 145 145
32. Matyáš Oujezdský ZBM 2003 144 144
33. Martin Kinc ZBM 1999 143 143
34. David Aleš LCE 1975 142 142
35. Petr Dvořáček TBM 1970 141 141
36. Tomáš Verner VBM 1982 140 140
37. Tomáš Kyncl ZBM 1972 139 139
38. Tomáš Chloupek VBM 1984 138 138
39. Jiří Šedivý VBM 1982 137 137
40. Pavel Mudrák TBM 1969 136 136
41. Lukáš Chvátal ZBM 1983 135 135
42. Svatoš Coufal ZBM 1967 134 134
43. Pavel Rotek ZBM 1977 133 133
44. Lubomír Trš PBM 1973 132 132
45. Vít Auermüller ZBM 1967 131 131
46. Tomáš Paseka nereg. 1982 130 130
47. Jan Mokrý ABM 1966 129 129
48. Ondřej Ženka ner 1982 128 128
49. Viktor Čech VBM 1980 127 127
50. Nikolaj Jordanov VBM 1965 126 126
51. Tomáš Kavan TBM 1986 125 125
52. Rostislav Smítal ZBM 1979 124 124
53. Miroslav Rajnoha UBM 1971 123 123
54. Pavel Zelený ZBM 1973 122 122
55. Matěj Srba nereg. 1996 121 121
56. Ivo Denemarek BBM 1979 120 120
57. Radek Smutný ABM 1967 119 119
58. Ondřej Toman LBM 1975 118 118
59. Jiří Thiemel TBM 1989 117 117
60. Tomáš Rajnoha UBM 2003 116 116
61. Ondřej Mulíček ABM 1974 115 115
62. Jiří Mareček ADA 1959 114 114
63. Vladimír Dušek TBM 1974 113 113
64. Daniel Mudrák TBM 2006 112 112
65. Robert Kurečka ABM 1972 111 111
66. Vladan Zelený ZBM 2004 110 110
66. Steve Chalk GBM 1965 110 110
68. Radek Šilar UBM 1972 108 108
69. Martin Šplíchal nereg. 1982 107 107
70. Vojtěch Eliáš TBM 2006 106 106
71. Miloš Dvořák BBM 1973 105 105
72. Vojtěch Beneš nereg. 1980 104 104
73. Jan Fuchs nereg. 1971 103 103
74. Jan Škvařil nereg. 1973 102 102
75. Rudolf Richter ADA 2006 101 101
76. Vít Tachovský nereg. 1974 100 100
77. Jiří Štěpánek LBM 1954 99 99
78. Leo Sedlák nereg. 1974 98 98
78. Pavel Bečka nereg. 1994 98 98
80. Jan Karlík TBM 1988 96 96
81. Šimon Hrouda UBM 2005 95 95
82. Tomáš Novotný nereg. 1977 94 94
83. Miroslav Beránek ZBM 1977 93 93
84. Vilém Obrátil ABM 1992 92 92
85. Petr Vostal TBM 1974 91 91
86. Tomáš Rudolf nereg. 1984 90 90
87. Jiří Kozel ABM 1981 89 89
88. Lukáš Polášek nereg. 1978 88 88
89. Marek Hrdina nereg. 1989 87 87
90. David Polách ZBM 1980 86 86
91. Marek Fuchs TBM 2006 0 0
91. Jan Šťastný nereg. 1980 0 0
91. Vít Suchomel MBM 1984 0 0
91. Adam Kožoušek ZBM 1985 0 0
91. Miroslav Dlapa nereg. 1969 0 0
91. Libor Zřídkaveselý ZBM 1972 0 0
91. Jan Štěpánek TBM 2006 0 0
91. Adam Urbánek ZBM 2003 0 0
91. Adam Zřídkaveselý PBM 2005 0 0
91. Kristián D. Šťastný nereg. 2006 0 0
91. Adam Lička TBM 2003 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Kamila Beránková ZBM 2011 200 200
2. Filip Chromý TBM 2016 190 190
3. Jonatán Šťastný nereg. 2008 182 182
4. Patrik Báňa nereg. 2014 176 176
5. Vojtěch Hájek nereg. 2012 172 172
6. Vendula Šťastná TBM 2013 170 170
7. Martin Báňa nereg. 2011 169 169
8. Martin Hikl nereg. 2011 168 168
9. Vít Jašek ABR 2011 167 167
10. Tereza Stašková PBM 2012 166 166
11. Jan Slovák nereg. 2011 165 165
12. Kristýna Chloupková VBM 2011 164 164
13. Karolína Ježková nereg. 2014 163 163
14. Adéla Čechová VBM 2013 162 162
15. Petra Skobová ZBM 2015 161 161
16. Lucie Marková nereg. 2013 160 160
17. Lucie Ptáčková TBM 2013 159 159
18. Martin Šilar UBM 2011 158 158
19. Daniela Kořanová VBM 2015 157 157
20. Lucie Polášková ner 2011 156 156
21. Zuzana Kurečková TBM 2013 155 155
22. Markéta Matulová ADA 2015 154 154
23. Elenka Šviráková nereg. 2019 153 153
24. Martin Jirka SBK 2018 152 152
25. Ondřej Kheil PBM 2015 151 151
26. Chloupek Filip VBM 2013 0 0
26. Helena Janková nereg. 2016 0 0
26. Vendelín Smítal ZBM 2012 0 0

Výsledky na trati ZV

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 29.2.9.4.
1. Jonáš Ptáček TBM 2007 200 200
2. Jiří Račanský TBM 2007 190 190
3. Filip Schwab TBM 2007 182 182
4. Hana Vítková SJI 2007 176 176
5. Ondřej Štěpánek TBM 2008 172 172
6. Martin Bulička ZBM 2008 170 170
7. Max Denemarek TBM 2008 169 169
8. Anna Dobrovolná TBM 2007 168 168
9. Štěpán Hájek TBM 2008 167 167
10. Jan Otoupalík TBM 1971 166 166
11. Martin Zřídkaveselý ZBM 2008 165 165
12. Jaromír Pospíšil PZR 1944 164 164
13. Filip Marek ZBM 2007 163 163
14. Luboš Minařík TBM 1957 162 162
15. Eva Marková ZBM 2009 161 161
16. Pavel Zabloudil TBM 1950 160 160
17. Julie Ptáčková TBM 2009 159 159
18. Zdeněk Buráň nereg. 1958 158 158
19. Matěj Toman LBM 2009 157 157
20. Aleš Chmelík VBM 1947 156 156
21. Libor Robotka PBM 1953 155 155
22. Milan Jašek TBM 1962 154 154
23. Monika Jašková TBM 1963 153 153
24. Hana Buráňová nereg. 1970 152 152
25. Lenka Zajíčková TBM 1971 151 151
26. Jana Eremiášová TBM 1954 150 150
27. Viktorie Eliášová TBM 2010 149 149
28. Michaela Mudráková nereg. 1975 148 148
29. Dana Kurečková ABM 1976 147 147
30. Antonín Karásek nereg. 1960 146 146
31. Vojtěch Polášek ner 2009 145 145
32. Eva Hiklová nereg. 2007 144 144
33. Veronika Mazálková nereg. 2009 143 143
34. Miroslav Rébl nereg. 1987 142 142
35. Ondřej Kyncl ZBM 2010 141 141
36. Veronika Jelínková nereg. 1982 140 140
37. Sofie Stašková PBM 2009 139 139
38. Pavel Fráňa GBM 1959 138 138
39. Ilona Ježková TBM 1972 137 137
40. Jan Dufek TBM 1942 136 136
41. Miroslav Obrátil ABM 1965 135 135
42. Michal Vymazal nereg. 1957 134 134
43. Julie Beránková ZBM 2009 133 133
44. Nataša Richterová ADA 1974 132 132
45. Vladimír Dobrovolný TBM 1970 0 0
45. Natálie Mudráková TBM 2009 0 0
45. Rudolf Richter ADA 1951 0 0

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100