Průběžné výsledky BZL 2020/2021

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati 15km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Filip Adámek TBM 2001 200 200
2. Jonáš Müller KSU 1999 190 190
3. Tomáš Kučera ZBM 2006 182 182
4. Marek Prášil SJI 1973 176 176
5. Jiří Zelinka MBM 1987 172 172
6. Stanislav Mokrý ZBM 1992 170 170
7. Ondřej Janda KAM 2001 169 169
8. Jiří Ehl TBM 1977 168 168
9. Petr Matula ADA 1982 167 167
10. Martin Kinc GBM 1999 166 166
11. Zdenka Kozáková TBM 1979 165 165
12. Zdeněk Mazal VBM 1981 164 164
13. Petr Hrouda VBM 1969 163 163
14. Jaroslav Koča ZBM 1982 162 162
15. Rostislav Smítal ZBM 1979 161 161
16. Jiří Kozubík nereg. 1988 160 160
17. Tomáš Verner VBM 1982 159 159
18. Pavel Kořan VBM 1974 158 158
19. David Rajnoha TBM 2000 157 157
20. Steve Chalk GBM 1965 156 156
21. Tomáš Baše ZBM 1974 155 155
22. Svatoš Coufal ZBM 1967 154 154
23. Jiří Šedivý VBM 1982 153 153
24. Kamil Hanousek RBK 1974 152 152
25. Jana Matušková RBK 1999 151 151
26. Ondřej Genco nereg. 1996 150 150
27. Adam Jurák ZBM 1984 149 149
28. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 148 148
29. Tomáš Chloupek VBM 1984 147 147
30. Michal Šrubař ASU 1986 146 146
31. Miloš Dvořák BBM 1973 145 145
32. Andrzej Szturc nereg. 1986 0 0
32. Matěj Burda BOR 1996 0 0

Výsledky na trati 2km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Eliška Tomíčková TBM 2010 200 200
2. Vendelín Smítal ZBM 2012 190 190
3. Silvie Holáňová ZBM 2017 182 182
4. Matyáš Glier OSN 2013 176 176
5. Meda Smítalová ZBM 2013 172 172
5. Ester Smítalová ZBM 2010 172 172
7. Matěj Benda nereg. 2014 169 169
8. Vít Jašek ABR 2011 168 168
9. Mariana Vrbková nereg. 2013 167 167
10. Lucie Marková ZBM 2013 166 166
11. Matěj Pařízek ZBM 2016 165 165
12. Zuzana Kozáková TBM 2013 164 164
13. Alžběta Floryánová UBM 2011 163 163
14. Zbyšek Hažmuk GBM 2012 162 162
15. Martin Báňa nereg. 2011 161 161
15. Daniel Marek ZBM 2017 161 161
17. Vilém Vaculín TBM 2013 159 159
18. Jakub Otoupalík nereg. 2012 158 158
19. Johana Hübnerová TBM 2015 157 157
20. Michaela Kozáková TBM 2015 156 156
21. Ivana Tomíčková TBM 2013 155 155
22. Terezie Novotná nereg. 2014 154 154
23. Eliška Pařízková ZBM 2011 153 153
24. Jan Verner TBM 2007 152 152
25. Zuzana Marková ZBM 2017 151 151
26. Martin Šilar UBM 2011 150 150
27. Kryštof Nováček nereg. 2012 149 149
28. Robin Vaculín TBM 2015 148 148
29. Vašek Tejkal ADA 2014 147 147
30. Patrik Báňa nereg. 2014 146 146
31. Ondřej Kheil PBM 2015 145 145
32. Lucie Ptáčková TBM 2013 144 144
33. Petr Viktorin nereg. 1987 143 143
34. Jindřich Pavelka MBM 2017 142 142
35. Jindra Tejkal ADA 2016 141 141
36. Richard Karásek nereg. 2017 140 140
37. Amálie Růžková PBM 2016 139 139
38. Viktorie a Thea nereg. 2013 138 138
39. Markéta Trtílková nereg. 2011 137 137
40. Jiří Kůr ZBM 1983 136 136

Výsledky na trati 4km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Daniela Hanousková Boučková TBM 1972 200 200
2. Jan Drbal PGP 1971 190 190
3. Tomáš Kyncl ZBM 1972 182 182
4. Tomáš Liščinský TBM 1984 176 176
5. Filip Marek ZBM 2007 172 172
6. Lukáš Kycl LBM 2003 170 170
7. Ondřej Kycl LBM 2005 169 169
8. Eva Marková ZBM 2009 168 168
9. Věra Mádlová PBM 1989 167 167
10. Matěj Toman LBM 2009 166 166
11. Nikolaj Jordanov VBM 1965 165 165
12. Julie Ptáčková TBM 2009 164 164
13. Pavel Pulec VBM 1962 163 163
14. Jana Kubáňová TBM 1972 162 162
15. Vlasta Doušková TBM 1970 161 161
16. Jan Otoupalík TBM 1971 160 160
17. Veronika Rotková ZBM 2008 159 159
17. Milan Jašek TBM 1962 159 159
19. Monika Mazalová RBK 1992 157 157
20. Marek Mikula TBM 2009 156 156
21. Anetka Jágrová RBK 2009 155 155
22. Klára Kočová ZBM 2008 154 154
23. Martin Sedláček TBM 2012 153 153
24. Jaromír Pospíšil PZR 1944 152 152
25. Kamila Beránková ZBM 2011 151 151
26. Jaroslav Jágr SBK 1975 150 150
27. Anna Janíková ZBM 2008 149 149
28. Jan Mokrý ABM 1966 148 148
29. Jitka Jeřábková TZL 1994 147 147
30. Leoš Verner ner 1976 146 146
31. Monika Jašková TBM 1963 145 145
32. Zuzana Jágrová RBK 2010 144 144
33. Regina Mokrá ABM 1968 143 143
34. David Floryán UMB 1977 142 142
35. Lenka Hrušková ZBM 1962 141 141
36. Veronika Tomanová LBM 1977 140 140
37. František Koča ZBM 2011 139 139
38. Martin Hikl ZBM 2011 138 138
39. Ales Chmelik VBM 1947 137 137
40. Jana Slováková nereg. 1980 136 136
41. Michal Gross nereg. 1969 135 135
42. Zdeněk Buráň nereg. 1958 134 134
43. Jiří Štěpánek LBM 1954 133 133
44. Miroslav Kycl LBM 1971 132 132
45. Kateřina Floryánová UBM 1977 131 131
46. Marta Vrbková nereg. 2006 130 130
47. Oldřich Tomíček nereg. 1979 129 129
48. Ladislav Bárta RBK 2011 128 128
49. Naďa Obrátilová ABM 1966 127 127
50. Vlasta Jágrová SBK 1977 126 126
51. Hana Vernerova TBM 2007 125 125
52. Kateřina Jégrová nereg. 1990 124 124
53. Marek Unčovský GBM 1971 123 123
54. Marcela Konečná ner 1977 122 122
55. Libor Robotka PBM 1953 121 121
56. Irena Mikulčíková KVS 1977 120 120
57. Ludmila Čerbáková nereg. 1986 119 119
58. Lucie Polášková ner 2011 118 118
59. Ladislav Bárta RBK 1978 117 117
60. Jana Košíková ZBM 1983 116 116
61. Antonín Karásek nereg. 1960 115 115
62. Pavel Kříž PZR 1948 114 114
63. Tomáš Rudolf ZBM 1984 113 113
64. Pavla Stará BOV 1942 112 112
65. Magdalena Bašeová nereg. 1973 111 111
66. Vojtěch Polášek ner 2009 110 110
67. Jolana Bašeová ZBM 2010 109 109
68. Jana Eremiášová TBM 1954 108 108
69. Vladimír Dobrovolný TBM 1970 107 107
70. Jitka Tesařová RBK 1964 106 106
71. Martina Coufalová ZBM 1977 105 105
72. Pavel Fráňa GBM 1959 104 104
73. Martina Unčovská GBM 1971 103 103
74. Eva Hiklová ZBM 2007 102 102
75. Stela Škvařilová nereg. 2004 101 101
75. Tereza Kučerová ZBM 2009 101 101
77. Dagmar Vršková ZBM 1978 99 99
78. Viktor Kučera ZBM 1976 98 98
79. Thea Coufalová ZBM 2010 97 97
80. Andrea Kutscherauerová BBM 1975 96 96
81. Šárka Beránková ZBM 1973 95 95
82. Hana Vaculínová TBM 1983 94 94
83. Hana Buráňová nereg. 1970 93 93
84. Ilona Ježková TBM 1972 92 92
85. Daniela Botiková LCE 1991 91 91
86. Nataša Richterová ADA 1974 90 90
87. Michal Vymazal ner 1957 89 89
88. Jan Vřešťál nereg. 1939 88 88
89. Zuzana Pařízková nereg. 1983 87 87
90. Jitka Kyclová LBM 1974 86 86
91. Václav Hübner TBM 2011 85 85
92. Vladimír Hrůza nereg. 1960 84 84
93. Zbyněk Bárta RBK 2013 83 83
94. Miroslav Obrátil ABM 1965 82 82
95. Jakub Pařízek ZBM 2009 81 81
96. Daniela Tršová PBM 1973 0 0

Výsledky na trati 8km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Tomáš Hikl ZBM 1981 200 200
2. Vojtěch Orany SJI 2004 190 190
3. Jan Hübner CTB 1979 182 182
4. Vojta Gryc TBM 2001 176 176
5. Tomáš Odehnal ADA 2005 172 172
6. Jiří Račanský TBM 2007 170 170
7. Tomáš Prášil TTR 2005 169 169
8. Karel Pauschek PBM 1985 168 168
9. Lucie Matulová ADA 1988 167 167
10. Zita Plachá STA 2005 166 166
11. Miroslav Rajnoha UBM 1971 165 165
12. Tomáš Doušek TBM 2004 164 164
13. Jakub Vlažný LCE 1991 163 163
14. Dj Vesko TJN 1993 162 162
15. Natalia Hiklova ZBM 1983 161 161
16. Jakub Prášil SJI 2007 160 160
17. Pavel Rotek ZBM 1977 159 159
18. Prokop Hanousek TBM 2006 158 158
19. Klára Kurečková TBM 2006 157 157
20. Vítězslav Švestka KVS 1973 156 156
21. Lubomír Trš PBM 1973 155 155
22. Ema Myšková TBM 2007 154 154
23. Veronika Ptáčková TBM 1973 153 153
24. Radim Kheil PBM 1973 152 152
25. Luděk Odehnal ADA 1974 151 151
25. Zbyněk Žáček RBK 1971 151 151
27. Tereza Dušková TBM 2005 149 149
28. Tomáš Orany SJI 1973 148 148
29. Adéla Červená SHK 1997 147 147
30. Ema Fuchsová TBM 2006 146 146
31. Jakub Unčovský GBM 2004 145 145
32. Jan Škvařil nereg. 1973 144 144
33. Tomáš Novotný nereg. 1977 143 143
34. Ondřej Skoba ZBM 1977 142 142
35. Martin Račanský nereg. 1974 141 141
36. Luboš Greschner ASU 1978 140 140
37. Magdalena Vrbková RBK 2004 139 139
38. Radek Šilar UBM 1972 138 138
39. Marek Fuchs TBM 2006 137 137
40. Petr Kolek ASU 1975 136 136
41. Barbora Chloupková VBM 1984 135 135
42. Lada Jemelíková VBM 1965 134 134
43. Kateřina Růžková PBM 1985 133 133
44. Hana Doušková TBM 2006 132 132
45. Robert Kurečka ABM 1972 131 131
46. Zdeněk Kopecký SJI 1960 130 130
47. Dušan Janováč ZBM 1978 129 129
48. Marcela Fuchsová TBM 1972 128 128
49. Lenka Kočová ZBM 1981 127 127
50. Pavla Hažmuková GBM 1976 126 126
51. Marie Janíková UBM 1978 125 125
52. Ivana Smětáková HLV 1981 124 124
53. Alžběta Sedláčková nereg. 1978 123 123
54. Tomáš Horký TBM 1967 122 122
55. Kateřina Vlachová KON 1998 121 121
56. Petr Sedláček nereg. 1972 120 120
57. Jana Smítalová ZBM 1981 119 119
58. Miroslav Beránek ZBM 1977 118 118
58. Hana Nedbálková BOR 1997 118 118
60. Jiří Mareček ADA 1959 116 116
61. Michal Nováček nereg. 1980 115 115
62. Veronika Křístková ZBM 1983 114 114
63. Ondřej Toman LBM 1975 113 113
63. Ivo Hažmuk GBM 1970 113 113
65. Petr Novotný nereg. 1973 111 111
66. Jan Fuchs nereg. 1971 110 110
67. Ludmila Procházková nereg. 1993 109 109
68. Jáchym Hažmuk GBM 2004 108 108
69. Eva Adamová ZBM 1987 107 107
70. František Trtílek nereg. 1981 106 106
71. Pavel Matuška RBK 1970 105 105
72. Michal Karásek ner 1979 104 104
73. Anna Vrbková RBK 1980 103 103
74. Hana Trtílková nereg. 1980 102 102
75. Vojtěch Kovařovic nereg. 1992 101 101
76. David Polách ZBM 1980 100 100
77. Aleš Prášil SJI 1974 0 0
77. Iva Linhartová nereg. 1990 0 0

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Klára Nechanická TBM 2000 200 200
2. Jitka Jeřábková TZL 1994 190 190
3. Natalia Hiklova ZBM 1983 182 182
4. Klára Kurečková TBM 2006 176 176
5. Lenka Svobodová PHK 1995 172 172
6. Lucie Hlaváčová TBM 2006 170 170
7. Barbora Zháňalová ZBM 1993 169 169
8. Adéla Chromá TBM 1988 168 168
9. Martina Ehlová TBM 2006 167 167
10. Věra Mádlová PBM 1989 166 166
11. Ema Fuchsová TBM 2006 165 165
12. Hana La Carbonara TBM 1976 164 164
13. Eliška Tomanová ZBM 2006 163 163
14. Lucie Matulová ADA 1988 162 162
14. Jana Kopáčková ZBM 1979 162 162
16. Markéta Rotková ZBM 2004 160 160
17. Veronika Grycová TBM 1998 159 159
18. Hana Doušková TBM 2006 158 158
19. Eliška Kutrová nereg. 1993 157 157
20. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 156 156
21. Eva Mulíčková ABM 1974 155 155
22. Marcela Čechová TBM 1976 154 154
23. Lucie Finstrlová ZBM 2006 153 153
24. Veronika Ptáčková TBM 1973 152 152
25. Jana Kubáňová TBM 1972 151 151
26. Veronika Křístková ZBM 1983 150 150
27. Anežka Špirková LPU 1990 149 149
28. Petra Grycová TBM 1974 148 148
29. Markéta Tollarová GBM 2004 147 147
30. Zuzana Drábková TBM 1984 146 146
31. Marie Janíková UBM 1978 145 145
32. Lucie Broschová RBK 1974 144 144
33. Eva Adamová ZBM 1987 143 143
34. Marcela Fuchsová nereg. 1972 142 142
35. Eliška Kleiberová nereg. 1999 141 141
36. Kamila Mesiarkinová ASU 1982 140 140
37. Hana Šulerová nereg. 1994 139 139
38. Věra Staňková GBM 2004 138 138
39. Tereza Konšelová nereg. 1995 137 137
40. Monika Velešíková nereg. 1977 136 136
41. Kateřina Jégrová nereg. 1990 135 135
42. Dagmar Vršková ZBM 1978 134 134
43. Julie Richterová ADA 2003 133 133
44. Zora Čelechovská UBM 1974 132 132
45. Alžběta Sedláčková nereg. 1978 131 131
46. Hana Poloučková ABM 2003 130 130
47. Vlasta Jágrová SBK 1977 129 129
48. Jana Slováková nereg. 1980 128 128
49. Ludmila Ondrouchová ADA 1970 127 127
50. Veronika Tomanová LBM 1977 126 126
51. Lenka Zajíčková TBM 1971 125 125
52. Naďa Obrátilová ABM 1966 124 124
53. Hana Vaculínová TBM 1983 123 123
54. Jana Košíková ZBM 1983 122 122
55. Květa Dohnalová nereg. 1979 121 121
56. Marta Marková nereg. 1978 120 120
57. Šárka Hlaváčová TBM 1972 119 119
58. Marcela Konečná ner 1977 118 118
59. Libuše Mazálková nereg. 2006 117 117
60. Markéta Hrbáčková ZBM 1999 116 116
61. Lenka Šabatová nereg. 1974 115 115
62. Naděžda Robotková PBM 1979 114 114
63. Jitka Kyclová LBM 1974 113 113
64. Nataša Richterová ADA 1974 112 112
65. Kateřina Schwabová TBM 1973 0 0
65. Barbara Stachoňová ZBM 1984 0 0
65. Kamila Tachovská PBM 1976 0 0
65. Zdena Zemanová nereg. 1986 0 0
65. Šárka Beránková ZBM 1973 0 0
65. Gabriela Rotková nereg. 1978 0 0
65. Slavka Kozlova nereg. 1982 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Petr Horvát TBM 1994 200 200
2. Stanislav Mokrý ZBM 1992 190 190
3. Adam Urbánek ZBM 2003 182 182
4. Filip Adámek TBM 2001 176 176
5. Jakub Zimmermann TBM 1989 172 172
6. Jan Zháňal ZBM 1987 170 170
7. Marek Prášil SJI 1973 169 169
8. Ondřej Brosch RBK 2006 168 168
9. Jiří Ježek PHK 1984 167 167
10. Tomáš Urbánek ZBM 2006 166 166
11. Alexandr Jordanov ZBM 1995 165 165
12. Matyáš Oujezdský ZBM 2003 164 164
13. Jiří Ehl TBM 1977 163 163
14. Ondřej Hasman VPM 1993 162 162
15. Matěj Rajnošek BZR 1988 161 161
16. Petr Jašek STE 1976 160 160
17. Jan Sháněl CHC 1994 159 159
18. Karel Pauschek ZBM 1985 158 158
19. Pavel Kořan VBM 1974 157 157
20. Vojtěch Marek ZBM 2004 156 156
21. Michal Šrubař ASU 1986 155 155
21. Martin Kinc GBM 1999 155 155
23. Jan Kopáček CHT 1985 153 153
23. Michal Dvořáček ZBM 2005 153 153
25. Zdeněk Stachoň SKM 1980 151 151
26. Jiří Urválek TBM 1961 150 150
27. Tomáš Verner VBM 1982 149 149
28. Tomáš Kyncl ZBM 1972 148 148
29. David Schwab TBM 1974 147 147
30. Martin Hubík TBM 1985 146 146
31. Jáchym Hažmuk GBM 2004 145 145
32. Adam Kožoušek ZBM 1985 144 144
33. Jiří Šedivý VBM 1982 143 143
34. Tomáš Kavan TBM 1986 142 142
35. Tomáš Chloupek VBM 1984 141 141
36. Lubomír Trš PBM 1973 140 140
37. Filip Finstrle ZBM 2007 139 139
38. Robert Kurečka ABM 1972 138 138
39. Jan Škvařil nereg. 1973 137 137
40. Svatoš Coufal ZBM 1967 136 136
41. Radan Čech TBM 2006 135 135
42. Jan Mokrý ABM 1966 134 134
43. Tomáš Sychra VBM 1983 133 133
44. Vojtěch Eliáš TBM 2006 132 132
45. Pavel Rotek ZBM 1977 131 131
46. Pavel Ptáček ml. BBM 1996 130 130
47. Vít Suchomel MBM 1984 129 129
48. Martin Dvořák ZBM 1984 128 128
49. Lukáš Kycl LBM 2003 127 127
50. Pavel Dohnal ZBM 1980 126 126
51. Claudio La-Carbonara TBM 1973 125 125
51. Roman Hrabec nereg. 1982 125 125
53. Jan Šťastný nereg. 1980 123 123
54. Jaroslav Koča ZBM 1982 122 122
55. Jan Karlík TBM 1988 121 121
56. Martin Račanský nereg. 1974 120 120
57. Martin Ondrouch nereg. 2005 119 119
57. Tomáš Horký TBM 1967 119 119
59. Václav Smolík nereg. 1992 117 117
60. Pavel Mokrý ABM 1968 116 116
61. Martin Šňupárek TBM 1971 115 115
62. Jan Robotka PBM 1978 114 114
63. Radek Šilar UBM 1972 113 113
64. Petr Vaculín nereg. 1980 112 112
65. Jiří Mareček ADA 1959 111 111
66. Jan Král TBM 1969 110 110
67. Petr Sedláček nereg. 1972 109 109
68. Šimon Hrouda UBM 2005 108 108
69. Daniel Autrata TBM 1990 107 107
70. Ivo Hažmuk GBM 1970 106 106
71. Vojtěch Kovařovic nereg. 1992 105 105
72. Rudolf Richter ADA 2006 104 104
73. Zbyněk Žáček RBK 1971 103 103
74. Jiří Kozel ABM 1981 102 102
75. Tomáš Paseka nereg. 1982 101 101
76. Miroslav Beránek ZBM 1977 100 100
77. Tomáš Rudolf ZBM 1984 99 99
78. Martin Kovarik nereg. 1982 98 98
79. Petr Vostal TBM 1974 97 97
80. Jan Fuchs nereg. 1971 96 96
81. Vojtěch Procházka nereg. 1986 95 95
82. Vilém Obrátil nereg. 1992 94 94
83. Miloš Dvořák BBM 1973 93 93
84. Ludek Zalud nereg. 1975 92 92
85. Antonín Karásek nereg. 1960 91 91
86. David Polách ZBM 1980 90 90
87. Ladislav Jadviščok UOL 1977 89 89
88. Petr Hrouda VBM 1969 0 0
88. Adam Jurák ZBM 1984 0 0
88. Ondra Gryc TBM 2004 0 0
88. Josef Racek ZBM 2004 0 0
88. Tomáš Hikl ZBM 1981 0 0
88. Radovan Čech TBM 1978 0 0
88. Radek Smutný ABM 1967 0 0
88. Ondřej Ženka ner 1982 0 0
88. Petr Novotný nereg. 1973 0 0
88. Jiří Thiemel TBM 1989 0 0
88. Radim Kheil PBM 1973 0 0
88. Petr Dvořáček TBM 1970 0 0
88. Ondřej Mulíček ABM 1974 0 0
88. Miroslav Rajnoha UBM 1971 0 0
88. Miroslav Kycl LBM 1971 0 0
88. Ondřej Toman LBM 1975 0 0
88. Ivo Denemarek BBM 1979 0 0
88. Nikolaj Jordanov VBM 1965 0 0
88. Miloš Ryšavý ZBM 1976 0 0
88. Michal Karásek ZPV 1979 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Kamila Beránková ZBM 2011 200 200
2. Barbora Schwabová TBM 2011 190 190
3. Filip Chromý TBM 2016 182 182
4. Noemi La Carbonara TBM 2011 176 176
5. Vendula Šťastná TBM 2013 172 172
6. Vít Jašek ABR 2011 170 170
7. Martin Sedláček TBM 2012 169 169
8. Jasmína Kalinová nereg. 2018 168 168
9. Alex Trávníček BBM 2012 167 167
10. Anna Urválková TBM 2011 166 166
11. Markéta Matulová ADA 2015 165 165
12. Jan Rajnošek nereg. 2014 164 164
13. Eliška Dohnalová ZBM 2012 163 163
14. Lucie Marková ZBM 2013 162 162
15. František Hrabec nereg. 2011 161 161
16. Lucie Ptáčková TBM 2013 160 160
17. Alexander Eskarous nereg. 2014 159 159
18. Jakub Stehlík nereg. 2016 158 158
19. Anežka Mazálková nereg. 2012 157 157
20. Štěpán Stachoň ZBM 2000 156 156
21. Ondřej Kheil PBM 2015 155 155
22. Petra Skobová ZBM 2015 154 154
23. Šimon Stehlík nereg. 2013 153 153
24. Léna Rajnošek nereg. 2017 152 152
25. Kryštof Kozel nereg. 2015 151 151
26. Vilém Vaculín TBM 2013 150 150
27. Ondřej Stachoň ZBM 2014 149 149
27. Martin Skoba nereg. 2017 149 149
29. Richard Karásek nereg. 2017 147 147
30. Josef Trš PBM 2015 146 146
31. Anna Slavíková nereg. 2011 145 145
31. Klára Chaloupková nereg. 2012 145 145
33. Eduard Špirk nereg. 2018 143 143
34. Jakub Chaloupka ZBM 2014 142 142
35. Matěj Chaloupka ZBM 2014 141 141
36. Jiří Autrata nereg. 2019 140 140
37. Anežka Dvořáková nereg. 2018 139 139
38. Zuzana Marková ZBM 2017 138 138
39. Daniel Marek ZBM 2017 137 137
40. Klára Dytrychová nereg. 2014 136 136
41. Simona Dokoupilová VBM 2015 135 135
42. Jan Janík UBM 2013 134 134
43. Vít Kocourek ZBM 2014 133 133
44. Veronika Zháňalová ZBM 2020 0 0

Výsledky na trati ZV

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 28.11.27.2.
1. Jonáš Ptáček TBM 2007 200 200
2. Martin Bulička ZBM 2008 190 190
3. Filip Schwab TBM 2007 182 182
4. Jan Urválek TBM 2007 176 176
5. Filip Marek ZBM 2007 172 172
6. Julie Ptáčková TBM 2009 170 170
7. Štěpán Hájek TBM 2008 169 169
8. Anna Janíková UBM 2008 168 168
9. Anežka Fedrová nereg. 2008 167 167
10. Klára Kočová ZBM 2008 166 166
11. Luboš Minařík TBM 1957 165 165
12. Anetka Jágrová RBK 2009 164 164
13. Zdeněk Buráň nereg. 1958 163 163
14. Miroslava Hlavová KON 1963 162 162
15. Patrik Kubáň TBM 2010 161 161
16. Eliška Karafiátová ABM 2007 160 160
17. Milan Jašek TBM 1962 159 159
17. Jaroslav Jágr SBK 1975 159 159
19. Jaromír Pospíšil PZR 1944 157 157
20. Klára Janíková UBM 2010 156 156
21. Monika Jašková TBM 1963 155 155
22. Veronika Mazálková nereg. 2009 154 154
23. Veronika Rotková ZBM 2008 153 153
24. Alžběta Broschová RBK 2011 152 152
25. Jiří Štěpánek LBM 1954 151 151
26. Vojtěch Hájek TBM 2012 150 150
27. Zuzana Jágrová RBK 2010 149 149
28. Helena Procházková TBM 1953 148 148
29. Ladislav Jadviščok UOL 1951 147 147
30. Zuzana Dokoupilová VBM 1957 146 146
31. Viktorie Eliášová TBM 2010 145 145
32. Andrea Kutscherauerová BBM 1975 144 144
33. Hana Buráňová nereg. 1970 143 143
34. Ella Kutscherauerova Bbm 2008 142 142
35. Pavla Pantučková nereg. 1980 141 141
36. Matěj Toman LBM 2009 140 140
37. Mélanie Ciesielski nereg. 1996 139 139
38. Jan Vřešťál nereg. 1939 138 138
39. Eva Hiklová nereg. 2007 137 137
40. Denisa Finstrlová ZBM 2009 136 136
41. Markéta Velešíková nereg. 2008 135 135
42. Pavel Pulec VBM 1962 134 134
43. Miroslav Obrátil ABM 1965 133 133
44. Michal Vymazal ner 1957 132 132
45. Jan Ondrouch nereg. 2008 131 131
46. Vladimír Dokoupil VBM 1948 130 130
47. Oscar Gomez nereg. 1996 129 129
48. Paul Janiszewski nereg. 1997 0 0
48. Jan Dufek TBM 1942 0 0
48. Viktorie Ryšavá ZBM 2007 0 0
48. Libor Robotka PBM 1953 0 0
48. František Dohnal ZBM 2009 0 0
48. Anna Dobrovolná TBM 2007 0 0
48. Rudolf Richter ADA 1951 0 0
48. Julie Beránková ZBM 2009 0 0

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100