Celkové výsledky BZL 2010/2011

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati D

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 12.12.9.1.13.2.6.3.29.11.
1. Markéta Tesařová ZBM 1994 736 200182163172182
2. Lucie Procházková ADA 1988 692 190170156176
3. Zuzka Hendrychová ZBM 1989 657 161155172169
4. Magdaléna Tužilová RBK 1994 656 162159167168
5. Iva Matulová GBM 1984 648 165164153166
6. Dorota Drozdová ABM 1978 647 166160161152160
7. Hana Najmanová nereg. 1985 645 160154166165
8. Tereza Skládanková RBK 1989 631 158150160163
9. Monika Pekárková RBK 1992 616 149147162158
10. Radka Šichová ABM 1980 615 155150154156
11. Jitka Tesařová RBK 1964 613 154151141153155
12. Hana Kočová ZBM 1986 607 159138154156
13. Lenka Kočová ZBM 1981 597 151143150153
14. Helena Procházková TBM 1953 595 153152145145
15. Eva Kabáthová ZBM 1989 590 190200200
16. Chromá Kateřina ZBM 1994 522 1651671900
17. Barbora Hrušková ZBM 1993 515 169170176
18. Petra Koporová ZBM 1993 513 169176168
19. Regina Mokrá ABM 1968 488 167162159
20. Lenka Csakvaryová SBK 1983 480 166152162
21. Koporová Lenka ZBM 1997 477 158159160
22. Monika Jašková TBM 1963 474 163153158
23. Molková Lucie nereg. 471 0163157151
24. Hana Hlavová ZBM 1988 382 182200
25. Martina Jindřišková ZBM 1985 350 1821680
25. Jindra Hlavová KON 1989 350 168182
27. Lucie Mezníková ZBM 1991 344 1721720
27. Uhnavá Markéta ZBM 1984 344 168176
29. Jana Gebauerová ZBM 1979 341 165176
30. Reinerová Barbara ZBM 1984 337 176161
31. Andrea Moučková RBK 1992 335 170165
32. Eva Adamová VBM 1987 333 164169
33. Hana Fučíková VBM 1977 314 151163
34. Šárka Jašková ABR 1977 312 164148
35. Markéta Firešová ZBM 1999 306 1491570
36. Lucie Ševčíková nereg. 288 146142
37. Zlatka Kadlecová ZBM 1983 286 140146
38. Dana Habrová nereg. 284 144140
39. Lenka Matyášová LBM 1964 277 139138
40. Eva Chromá ZBM 1963 274 135139
41. Věra Mádlová ZBM 1989 200 200
42. Rábová Zuzana RBK 1985 190 190
42. Adélka Indráková UOL 1991 190 190
44. Odehnalová Tereza ABM 1997 170 170
44. Jana Jiráčková ZBM 1986 170 0170
46. Odehnalová Klára ABM 1999 169 169
47. Daňková Veronika SBK 1981 167 167
47. Elis Masopustová PGP 1986 167 167
49. Adéla Burdová LDC 1991 166 166
50. Lada Jemelíková VBM 1965 164 164
50. Šestáková Petra RBK 1993 164 164
52. Grycová Veronika TBM 1998 162 162
53. Marie Stratilová ZBM 1987 161 161
53. Eva Malivánková ZBM 1999 161 161
55. Hegerová Petra RBK 1993 159 159
56. Denisa Jemelíková ZBM 1993 158 158
57. Kateřina Borecká ZBM 1988 157 0157
57. Grulichová Lucie JPV 1996 157 157
57. Šplíchal Marek ZBM 1997 157 157
60. Jana Zuntychová nereg. 156 156
60. Obrátilová Naďa ABM 1966 156 156
62. Lenka Hrušková YBM 1962 155 155
62. Jana Otrusinová TZL 1986 155 155
64. Blažková Kateřina RBK 1993 154 154
65. Soška Marek ZBM 1998 152 152
66. Pacoldová Helena nereg. 150 150
67. Martina Pölzelbauer nereg. 1984 149 149
67. Daniela Kincová nereg. 1989 149 149
69. Ludmila Pavelková nereg. 148 148
69. Dokulilová Silvie UBM 1968 148 148
69. Zdenka Křížová PZR 1950 148 148
72. Michaela Hájková BBM 1977 147 147
73. Lenka Raudenská nereg. 1981 144 144
74. Hana Odstrčilová nereg. 1975 143 143
75. Kateřina Chmelíková VBM 1982 142 142
76. Jana Zháňalová TTR 1960 141 141
77. Michaela Marečková RBK 1992 137 137
77. Elena Tomanová YBM 1966 137 0137
79. Sylva Štěpánská nereg. 1962 136 136
79. Zora Harmatová nereg. 1961 136 0136
81. Lenka Smetanová nereg. 135 135
82. Zuzana Chmelíková VBM 1993 134 134
83. Dita Kršková nereg. 1972 133 133
84. Petra Tvarůžková ZBM 1984 0 0
84. Dvořáková Martina nereg. 1995 0 0
84. Jana Humlíčková UBM 1973 0 0
84. Jana Schwarzová nereg. 1984 0 0
84. Lexová Eva ZBM 1991 0 0
84. Renáta Kaszperová nereg. 0 0

Výsledky na trati H

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 12.12.9.1.13.2.6.3.29.11.
1. Stanislav Mokrý ABM 1992 689 162163182158182
2. Jiří Zelinka ZBM 1987 685 172162161190
3. Švirák Ondřej TUR 1991 655 1651601541760
4. Jan Drábek ZBM 1985 647 164155156172
4. Kazda Adam ZBM 1991 647 1611611661590
6. Jan Zháňal ZBM 1987 638 154170160154
7. Jaroslav Koča ZBM 1982 631 157162142153159
8. Obrátil Štěpán ABM 1994 616 148165153150143
9. Liščinský Tomáš ZBM 1984 606 1511461571520
10. Patrik Ptáček BBM 1998 593 138143146
11. Jan Mokrý ABM 1966 592 154149144145
12. Pavelka Jan nereg. 1985 591 146148150147139
13. Mokrý Pavel ABM 1968 581 138157139147
14. Minařík Luboš TBM 1957 570 136150139145
15. Dvořák Martin ZBM 1984 566 144143141138
16. Adam Chromý ZBM 1988 558 190168200
17. Jan Procházka TBM 1949 536 134137135130
18. Koňas Petr nereg. 533 129136137131
19. Novotný Ondřej ABM 1992 516 165190161
20. Karel Fučík VBM 1972 506 172169165
21. Libor Zřídkaveselý ZBM 1972 502 169176157
22. Vít Bravený ZBM 1991 499 1600163176
23. Matula Petr ADA 1982 497 164167166
24. David Vedra TBM 1974 493 163168162
25. Richard Pátek ZBM 1976 474 169152153
26. Ondřej Mokrý ABM 1994 466 158153155
27. Jiří Urválek TBM 1961 463 147156160
28. Miroslav Rajnoha UBM 1971 432 147152133
29. Libor Robotka PBM 1953 410 145129136
30. Šimek Petr nereg. 1967 407 131144132
30. Martin Kinc GBM 1999 407 1430130134
32. Tomáš Novotný nereg. 1977 400 141122137
33. Jiří Toufar nereg. 1966 392 140124128
34. Roman Zbranek ASU 1988 382 182200
35. Daniel Hájek ZBM 1989 372 1821900
36. Vladan Henek VBM 1980 370 170200
37. Štěpán Zimmermann ZBM 1991 364 200164
38. Jakub Zimmermann ZBM 1989 360 170190
39. Štěpán Hrobař ABM 1991 358 176182
40. Stehlík Martin ZBM 1985 344 168176
41. Liščinský Zdeněk TBM 1982 339 1701690
42. Bravený Adam VBM 1988 334 166168
43. Bialožyt Michal ZBM 1987 331 159172
44. Adam Chloupek STH 1993 326 159167
45. Stachoň Zdeněk SKM 1980 325 156169
46. Vlček Jan GBM 1989 319 153166
47. Hrouda Petr VBM 1969 314 150164
48. Konig Lukas ZBM 1980 313 158155
48. David Kabáth ZBM 1984 313 151162
48. Kheil Radim PBM 1973 313 155158
51. Petr Přikryl ABM 1967 306 142164
52. Vít Kasal SBK 1975 297 145152
53. René Humlíček UBM 1971 296 149147
53. Chvátal Lukáš ZBM 1983 296 0161135
53. Bažant Ladislav nereg. 1989 296 0155141
53. Kříž Ondřej PZR 1980 296 148148
57. Tomáš Buryška nereg. 1989 294 140154
58. Ptáček Pavel BBM 1996 293 151142
59. Jiří Zejda ABM 1978 291 14900142
60. Jakub Šesták RBK 1990 290 141149
61. Záděra Pavel BBM 1995 287 1391480
62. Jiří Mareček RBK 1959 282 136146
63. Milan Jašek TBM 1962 279 142137
64. Trávníček Petr nereg. 1984 275 1351400
65. Petr Matyáš LBM 1961 262 127135
66. František Churý nereg. 1985 260 131129
67. Ladislav Ptáček BBM 1953 256 135121
68. Jan Krátký nereg. 255 117138
69. David Rajnoha UBM 2000 254 134120
70. Nykodým Miloš ZBM 1990 200 20000
71. Šmehlík Eduard SHK 1987 176 176
72. Jelínek Petr ZBM 1978 170 170
73. Daněk Roman SBK 1975 168 168
73. Zdeněk Mazal VBM 1981 168 0168
75. Jalový Vlastimil RBK 1986 167 167
75. Sedláček Tomáš JPV 1986 167 167
77. Chmelař Martin JPV 1995 165 165
78. Brabec Jaroslav ZBM 1982 163 163
78. Lukáš Pátek SRK 1989 163 163
80. Marek Prášil SJI 1973 160 160
81. Martin Janda DOB 1980 159 159
82. Grünwald Martin SBK 1979 158 158
83. Jašek Petr STE 1976 157 157
84. Urban Jan SBK 1975 156 156
84. Pavel Ptáček BBM 1965 156 1560
86. Zahradník Tomáš ZBM 1991 152 152
87. Schmid Vladimír ADA 1987 151 151
87. Jakub Hruška ZBM 1995 151 151
89. Veselý Martin ZBM 1975 150 150
90. Humlíček Aleš ZBM 1975 149 149
91. Václav Štěpánský ZBM 1961 146 146
92. Kamil Pešek CET 1980 145 145
93. Ondřej Vlček nereg. 1986 144 144
93. Hodač Karel JPV 1979 144 144
95. Vladimír Kelbl ABM 1997 143 143
96. Jalový Jaroslav RBK 1981 141 141
97. Jordanov Alexandr ZBM 1995 140 140
97. Luděk Dolíhal TBM 1985 140 1400
99. Emil Bauer VBM 1944 139 1390
100. Ilja Dvorský SKM 1961 138 138
101. Kovář Petr nereg. 1982 137 137
102. Brodecký Radek RBK 1980 136 136
103. Zdeněk Cidlík nereg. 1967 134 134
104. Vašek Němčík nereg. 1980 133 133
104. Jalůvka Jakub nereg. 133 133
106. Kos Jiří nereg. 1966 132 132
106. Aleš Chmelík VBM 1947 132 132
108. Miroslav Obrátil ABM 1965 130 1300
109. Pavel Kříž PZR 1948 128 128
110. Václav Hrubý nereg. 127 127
111. Filip Odstrčil nereg. 1999 126 126
111. Marek Schwarz nereg. 126 126
113. Martin Horský nereg. 1989 125 125
114. Jiří Chromý nereg. 1958 123 123
115. Jan Grussmann nereg. 1989 119 119
116. Rudolf Kovář nereg. 1987 118 118
117. Toman Filip ABM 1993 0 0
117. Václav Helan GBM 1977 0 0
117. Roman Drkal nereg. 1978 0 0
117. Michael Pölzelbauer nereg. 1970 0 0
117. Petr Humlíček UBM 1997 0 0
117. Josef Pirochta nereg. 0 0

Výsledky na trati HDD

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 12.12.9.1.13.2.6.3.29.11.
1. Koča Vojtěch nereg. 2006 681 164176169172
2. Jakub Horký UBM 2002 541 190182169
3. Horký Jakub UBM 2001 535 167200168
4. Kateřina Grycová TBM 2000 390 200190
5. Čelechovský Matěj UBM 2002 382 182200
6. Radka Čelechovská UBM 2004 333 168165
7. Jošt Kroutil ZBM 2007 329 170159
8. Tadeáš Kroutil ZBM 2009 325 166159
9. Pepa Štěrbák nereg. 2004 200 200
10. Eda Štěrbák nereg. 1975 190 190
10. Marek Svoboda ZBM 2001 190 190
12. Adam Zřídkaveselý ZBM 2005 182 182
12. Jarmila Hažmuková GBM 2006 182 182
14. Pelánek Daniel nereg. 176 176
14. Jan Sedlář nereg. 2000 176 176
14. Gabriela Svobodová nereg. 2004 176 176
17. Tereza Helanová GBM 2006 172 172
17. Pelánek Ondřej TBM 2001 172 172
17. Jolanka Sedlářová nereg. 172 172
20. Šárka Odstrčilová VBM 2000 170 170
20. Kateřina Helanová GBM 2003 170 170
20. Matěj Pulec VBM 2000 170 170
20. Soška Petr ZBM 2002 170 170
24. Jáchym Hažmuk GBM 2004 169 1690
25. Lenka Smetanová nereg. 168 168
26. Barbora Pirochtová nereg. 167 167
26. Anna Slaná nereg. 2001 167 167
28. Tedenacová Marieta UBM 1997 166 166
28. Klára Mazálková nereg. 2005 166 166
30. Tedenac Filip UBM 2001 165 165
31. Klára Kočová nereg. 2008 164 164
32. Jakub Pudelka nereg. 2002 163 163
33. Tobiáš Vedra TBM 2006 162 162
34. Markéta Klangová nereg. 2009 161 161
34. Anežka Klangová nereg. 161 161
36. Hrouda Jakub VBM 2001 0 0
36. Kovář Marek nereg. 2008 0 0
36. Jan Urválek TBM 2007 0 0
36. Zuzana Kršková nereg. 2003 0 0

Výsledky dle věkových kategorií

Co je nového?

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

Starší novinky >>

100