Hruška Cup 2016

Datum: 10.01.2016

Ročník: 5.

Místo: Brno - Kohoutovice

Mapa: Kohoutovice - Aquapark

Účast: 298 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: nezveřejněny

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:18:58 200
2. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:19:08 +00:00:10 190
3. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:21 +00:00:23 182
4. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:19:36 +00:00:38 176
5. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:19:43 +00:00:45 172
6. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:20:13 +00:01:15 170
7. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:20:29 +00:01:31 169
8. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:20:44 +00:01:46 168
9. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:40 +00:02:42 167
10. Petra Dittrichová 1987 KON 00:21:47 +00:02:49 166
11. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:21:48 +00:02:50 165
12. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:49 +00:02:51 164
13. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:22:35 +00:03:37 163
14. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:22:53 +00:03:55 162
15. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:23:40 +00:04:42 161
16. Lucie Staňková 1987 ASU 00:23:48 +00:04:50 160
17. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:23:57 +00:04:59 159
18. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:24:05 +00:05:07 158
19. Lenka Křížová 1985 TTR 00:24:10 +00:05:12 157
20. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:24:17 +00:05:19 156
21. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:24:34 +00:05:36 155
22. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:24:37 +00:05:39 154
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:51 +00:05:53 153
24. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:24:56 +00:05:58 152
25. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:25:10 +00:06:12 151
26. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:25:47 +00:06:49 150
27. Adriana Plotzerová 1991 nereg. 00:25:53 +00:06:55 149
28. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:25:59 +00:07:01 148
29. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:26:16 +00:07:18 147
30. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:34 +00:07:36 146
31. Tereza Gregorová 1990 nereg. 00:26:52 +00:07:54 145
32. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:26:53 +00:07:55 144
33. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:05 +00:08:07 143
34. Martina Radová 1974 ABM 00:27:08 +00:08:10 142
35. Eva Tesařová 1992 RBK 00:27:09 +00:08:11 141
35. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:27:09 +00:08:11 141
37. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:27:41 +00:08:43 139
38. Michaela Jurčová 1989 MBM8989 00:28:05 +00:09:07 138
39. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:28:12 +00:09:14 137
40. Iva Matulová 1984 ADA 00:28:15 +00:09:17 136
41. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:28:16 +00:09:18 135
42. Petra Grycová 1974 TBM 00:28:23 +00:09:25 134
43. Lucie Broschová 1974 RBK 00:29:06 +00:10:08 133
44. Natália Šenková 1985 VBA 00:29:35 +00:10:37 132
45. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:29:45 +00:10:47 131
46. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:29:52 +00:10:54 130
47. Kateřina Radová 2001 ABM 00:29:59 +00:11:01 129
48. Barbora Smoradová 1990 ZBM 00:30:24 +00:11:26 128
49. Ela Vedrová 2003 TBM 00:30:35 +00:11:37 127
50. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:30:52 +00:11:54 126
51. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:31:02 +00:12:04 125
52. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:31:18 +00:12:20 124
53. Monika Jašková 1963 TBM 00:31:25 +00:12:27 123
54. Hana Justová 1985 PHK 00:31:56 +00:12:58 122
55. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:30 +00:13:32 121
56. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:32:41 +00:13:43 120
57. Radka Hájková 1966 nereg. 00:33:40 +00:14:42 119
58. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:33:53 +00:14:55 118
59. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:34:08 +00:15:10 117
60. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:34:29 +00:15:31 116
60. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:34:29 +00:15:31 116
62. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:35:23 +00:16:25 114
63. Daniela Tršová 1973 PBM 00:35:27 +00:16:29 113
64. Šárka Patermannová 1974 nereg. 00:35:41 +00:16:43 112
65. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:35:46 +00:16:48 111
66. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:35:50 +00:16:52 110
67. Lenka Miková 2004 TBM 00:36:16 +00:17:18 109
68. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:36:46 +00:17:48 108
69. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:36:55 +00:17:57 107
70. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:37:21 +00:18:23 106
71. Iva Miková 1970 TBM 00:37:52 +00:18:54 105
72. Hana Odstrčilová 1975 nereg. 00:38:24 +00:19:26 104
73. Dana Králová 1976 XBM 00:38:41 +00:19:43 103
74. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:38:54 +00:19:56 102
75. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:39:19 +00:20:21 101
76. Jolana Králová 2003 TBM 00:39:55 +00:20:57 100
77. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:40:37 +00:21:39 99
78. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:40:57 +00:21:59 98
79. Anna Piskačová 1996 nereg. 00:40:59 +00:22:01 97
80. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:41:17 +00:22:19 96
81. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:42:08 +00:23:10 95
82. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:42:25 +00:23:27 94
83. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:43:54 +00:24:56 93
84. Tereza Dušková 2005 TBM 00:47:03 +00:28:05 92
85. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:47:35 +00:28:37 91
86. Věra Salajkova 1955 LBM 00:47:51 +00:28:53 90
87. Jana Tomanová 1949 LBM 00:50:25 +00:31:27 89
88. Jana Sítařová-st. 1964 nereg. 00:50:34 +00:31:36 88
89. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:53:38 +00:34:40 87
90. Jana Königová 1986 ZBM 00:55:49 +00:36:51 86
91. Alexandra Látalová 1958 GBM 01:02:05 +00:43:07 85
92. Eliška Patermannová 2003 TBM 01:03:51 +00:44:53 84
93. Denisa Králová 2005 TBM 01:07:26 +00:48:28 83
Markéta Střítecká 2002 GBM DISK 0
Lenka Kočová 1981 ZBM DISK 0
Hana Dvořáková 1986 ZBM DISK 0
Ada Kuchařová 1958 TBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:16:32 200
2. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:16:38 +00:00:06 190
3. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:55 +00:01:23 182
4. Adam Chloupek 1993 ZBM 00:17:56 +00:01:24 176
5. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:19:19 +00:02:47 172
6. Michal Jirásek 1989 SHK 00:19:27 +00:02:55 170
7. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:19:42 +00:03:10 169
8. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:17 +00:03:45 168
9. Adam Kazda 1991 ZBM 00:20:23 +00:03:51 167
10. David Vedra 1974 TBM 00:20:24 +00:03:52 166
11. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:26 +00:03:54 165
12. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:31 +00:03:59 164
13. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:34 +00:04:02 163
14. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:20:38 +00:04:06 162
15. Petr Matula 1982 ADA 00:21:35 +00:05:03 161
16. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:22:01 +00:05:29 160
17. Matej Hraboš 1995 ASU 00:22:10 +00:05:38 159
18. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:15 +00:05:43 158
19. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:22:48 +00:06:16 157
20. Martin Kinc 1999 ZBM 00:22:54 +00:06:22 156
21. Petr Palát 1974 ABM 00:23:01 +00:06:29 155
22. Jan Dušátko 1985 PHK 00:23:10 +00:06:38 154
23. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:23:27 +00:06:55 153
24. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:23:45 +00:07:13 152
25. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:48 +00:07:16 151
26. Radim Kheil 1973 PBM 00:23:49 +00:07:17 150
27. Jan Drbal 1971 PGP 00:23:57 +00:07:25 149
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:10 +00:07:38 148
28. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:24:10 +00:07:38 148
30. Jan Král 1969 XBM 00:24:21 +00:07:49 146
31. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:24:27 +00:07:55 145
32. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:24:33 +00:08:01 144
33. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:24:41 +00:08:09 143
34. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:24:43 +00:08:11 142
35. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:46 +00:08:14 141
36. Vojta Gryc 2001 TBM 00:24:55 +00:08:23 140
37. Jiří Ježek 1984 PHK 00:25:08 +00:08:36 139
38. Michal Šrubař 1986 MBM 00:25:10 +00:08:38 138
39. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:25:15 +00:08:43 137
39. Pavel Rada 1974 ABM 00:25:15 +00:08:43 137
41. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:25:19 +00:08:47 135
42. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:25:48 +00:09:16 134
43. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:49 +00:09:17 133
44. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:25:54 +00:09:22 132
44. Pavel Kořan 1974 VBM 00:25:54 +00:09:22 132
46. David Aleš 1975 ASU 00:25:56 +00:09:24 130
47. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:07 +00:09:35 129
48. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:26:13 +00:09:41 128
49. Lukáš König 1980 ZBM 00:26:41 +00:10:09 127
50. Radek Musil 1976 nereg. 00:26:59 +00:10:27 126
51. Libor Hirš 1960 VBM 00:27:07 +00:10:35 125
52. Jan Fiala 1972 BBM 00:27:09 +00:10:37 124
53. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:27:19 +00:10:47 123
54. Roman Vlček 1970 SKM 00:27:59 +00:11:27 122
55. Petr Sedlář 1973 TBM 00:28:05 +00:11:33 121
56. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:28:17 +00:11:45 120
57. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:28:22 +00:11:50 119
58. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:28:33 +00:12:01 118
59. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:36 +00:12:04 117
60. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:28:40 +00:12:08 116
61. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:28:53 +00:12:21 115
62. Luboš Minařík 1957 TBM 00:29:04 +00:12:32 114
63. Vít Unčovský 2000 GBM 00:29:12 +00:12:40 113
64. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:29:27 +00:12:55 112
65. Petr Šenk 1980 VBA 00:29:43 +00:13:11 111
66. Ivo Denemarek 1979 BBM 00:29:46 +00:13:14 110
67. Jan Sedlář 2000 TBM 00:29:52 +00:13:20 109
68. Ondřej Toman 1975 LBM 00:30:00 +00:13:28 108
69. Jiří Kůr 1983 ZBM 00:30:07 +00:13:35 107
70. Petr Brosch 1971 RBK 00:30:15 +00:13:43 106
71. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:30:17 +00:13:45 105
72. Pavel Pulec 1962 VBM 00:30:36 +00:14:04 104
73. Jakub Novák 1986 nereg. 00:31:05 +00:14:33 103
74. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:26 +00:14:54 102
75. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:31:35 +00:15:03 101
76. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:31:54 +00:15:22 100
77. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:31:57 +00:15:25 99
78. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:31:58 +00:15:26 98
79. Martin Drašar 1984 nereg. 00:32:16 +00:15:44 97
80. Tomáš Látal 1993 GBM 00:32:24 +00:15:52 96
81. Michal Gregor 1999 ZBM 00:33:21 +00:16:49 95
82. Jiří Mareček 1959 ADA 00:33:52 +00:17:20 94
83. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:34:17 +00:17:45 93
84. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:34:18 +00:17:46 92
85. Daniel Světlík 1986 nereg. 00:34:22 +00:17:50 91
86. Radek Burdilák 1985 MBM 00:34:30 +00:17:58 90
87. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:35:06 +00:18:34 89
88. Marek Palát 1970 ABM 00:35:33 +00:19:01 88
89. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:35:45 +00:19:13 87
90. Marek Unčovský 1971 GBM 00:36:07 +00:19:35 86
91. Miroslav Látal 1960 GBM 00:36:20 +00:19:48 85
92. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:37:06 +00:20:34 84
93. David Nečas 1976 TBM 00:37:15 +00:20:43 83
94. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:37:35 +00:21:03 82
95. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:37:37 +00:21:05 81
96. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:37:45 +00:21:13 80
97. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:37:49 +00:21:17 79
98. Ladislav Mika 1968 TBM 00:38:03 +00:21:31 78
99. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:39:11 +00:22:39 77
100. Libor Robotka 1953 PBM 00:39:17 +00:22:45 76
101. Tomáš Palát 2003 ABM 00:39:42 +00:23:10 75
102. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:39:59 +00:23:27 74
103. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:40:20 +00:23:48 73
104. Štěpán Rada 2004 ABM 00:40:43 +00:24:11 72
105. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:41:12 +00:24:40 71
106. Martin Prudík 1987 nereg. 00:41:29 +00:24:57 70
107. Petr Novotný 1973 nereg. 00:42:28 +00:25:56 69
108. Radek Vykydal 1976 nereg. 00:42:33 +00:26:01 68
109. Jakub Kura 1991 nereg. 00:43:34 +00:27:02 67
110. Pavel Kříž 1948 PZR 00:43:50 +00:27:18 66
111. Martin Baše 1984 nereg. 00:44:23 +00:27:51 65
112. Ondřej Horyna 1995 nereg. 00:44:39 +00:28:07 64
113. Jan Charvát 1969 nereg. 00:44:47 +00:28:15 63
114. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:49:29 +00:32:57 62
115. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:50:47 +00:34:15 61
116. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:51:06 +00:34:34 60
117. Matěj Baše 2005 ZBM 00:55:00 +00:38:28 59
118. Tobiáš Dvořák 2004 nereg. 00:55:05 +00:38:33 58
119. Jan Procházka 1949 TBM 00:55:29 +00:38:57 57
120. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:56:19 +00:39:47 56
121. Dominik Barát 1993 nereg. 00:57:35 +00:41:03 55
122. Viktor Toman 1993 nereg. 01:00:59 +00:44:27 54
123. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:10:55 +00:54:23 53
Ondra Gryc 2004 TBM DISK 0
Milan Jašek 1962 TBM DISK 0
Jiří Šafek 1976 ZBM DISK 0
Miloš Dvořák 1973 BBM DISK 0
Pepa Štěrbák 2004 nereg. DISK 0
Jakub Dvořák 2005 BBM DISK 0
Jan Dufek 1942 TBM DISK 0
Petr Patočka 1963 BBM DISK 0
Jan Komenda 1999 ZBM DISK 0
David Rajnoha 2000 UBM DISK 0
Martin Janda 1980 DOB DISK 0
Jiří Ehl 1977 TBM DISK 0
Karel Fučík 1972 VBM DISK 0
Matěj Klusáček 1989 TTR DISK 0
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK 0
Ondřej Novotný 1992 ABM DISK 0
Matyáš Tachovský 2002 ZBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:10:30 200
2. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:10:33 +00:00:03 190
3. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:11:59 +00:01:29 182
4. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:12:50 +00:02:20 176
5. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:12:51 +00:02:21 172
6. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:12:54 +00:02:24 170
7. Hana Doušková 2006 TBM 00:13:05 +00:02:35 169
8. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:13:30 +00:03:00 168
9. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:13:35 +00:03:05 167
10. Filip Schwab 2007 TBM 00:13:50 +00:03:20 166
11. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:13:55 +00:03:25 165
12. Sophie Polická 2006 TBM 00:14:16 +00:03:46 164
13. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:14:34 +00:04:04 163
14. Klára Kočová 2008 ZBM 00:14:40 +00:04:10 162
15. Martina Ehlová 2006 TBM 00:14:48 +00:04:18 161
16. Marek Fuchs 2006 TBM 00:14:55 +00:04:25 160
17. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:15:16 +00:04:46 159
17. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:15:16 +00:04:46 159
19. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:15:20 +00:04:50 157
20. Filip Marek 2007 nereg. 00:15:37 +00:05:07 156
21. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:15:49 +00:05:19 155
22. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:16:03 +00:05:33 154
23. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:16:19 +00:05:49 153
24. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:16:28 +00:05:58 152
25. Jan Urválek 2007 TBM 00:17:34 +00:07:04 151
26. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:17:38 +00:07:08 150
27. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:18:13 +00:07:43 149
28. Petr Klieštík 2006 GBM 00:19:26 +00:08:56 148
29. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:19:27 +00:08:57 147
30. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:19:43 +00:09:13 146
31. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:19:46 +00:09:16 145
32. Max Denemarek 2008 BBM 00:20:18 +00:09:48 144
33. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:20:55 +00:10:25 143
34. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:21:18 +00:10:48 142
35. Denisa Finstrlová 2009 ZBM 00:21:31 +00:11:01 141
36. František Koča 2011 ZBM 00:21:38 +00:11:08 140
37. Eva Marková 2009 ZBM 00:22:17 +00:11:47 139
38. Hana Maliňáková 2005 nereg. 00:22:20 +00:11:50 138
39. Eda Štěrbák 2004 nereg. 00:22:34 +00:12:04 137
40. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:22:55 +00:12:25 136
41. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:23:51 +00:13:21 135
42. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:23:59 +00:13:29 134
43. Matěj Toman 2009 LBM 00:24:56 +00:14:26 133
44. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:25:09 +00:14:39 132
45. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:26:12 +00:15:42 131
46. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:26:23 +00:15:53 130
47. Jolana Bašeová 2010 nereg. 00:27:37 +00:17:07 129
48. Veronika Hanousková 2007 nereg. 00:29:01 +00:18:31 128
49. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:29:38 +00:19:08 127
50. Tereza Robotková 2011 PBM 00:31:18 +00:20:48 126
51. Petra Skobová 2015 nereg. 00:32:51 +00:22:21 125
52. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:33:00 +00:22:30 124
53. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:33:05 +00:22:35 123
54. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:34:45 +00:24:15 122
55. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:35:20 +00:24:50 121
56. Marie Patermannová 2006 TBM 00:35:47 +00:25:17 120
57. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:37:07 +00:26:37 119
58. Zbyšek Hažmuk 2012 nereg. 00:39:14 +00:28:44 118
59. Tereza Matejová 2011 nereg. 00:42:12 +00:31:42 117
60. Klára Otrusinová 2014 Nereg 01:07:09 +00:56:39 116
Renáta Palátová 2006 ABM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.11.2017 15:56
Brněnská zimní liga ve formě, jako jste ji znali posledních 15 let letos bohužel končí. Nemějte však obavy, tento web však nadále bude sloužit jako rozcestník pro ty, kteří se chtějí v zimě proběhnout. Pokračujte na bzl.adamna.net, kde v brzké době najdete přehled všech orienťáckých závodů v Brně.

5.3.2017 18:49
Dnes proběhl poslední letošní závod BZL Adamna Cup 2017, kterého se zúčastnilo rekordních 330 závodníků. Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek. Děkujeme všem příznivcům a příští rok zase na viděnou!

12.2.2017 17:26
Dnes proběhl další závod BZL Kauflauf 2017, kterého se zúčastnilo 227 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

4.2.2017 13:12
Dnes proběhl další závod BZL Hromniční trápení 2017, kterého se zúčastnilo 155 závodníků. Průběžné výsledky BZL nyní vedou Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

8.1.2017 18:02
Dnes proběhl druhý závod BZL, kterého se zúčastnilo 289 závodníků. Průběžné výsledky BZL vedou po dvou závodech Eva Kabáthová, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

11.12.2016 17:40
Dnes proběhl první závod BZL, kterého se zúčastnilo 303 závodníků. Průběžné výsledky BZL vedou nyní Barbora Hrušková,Adam Chromý, Kristýna Finstrlová a Adam Urbánek.

16.11.2016 13:16
Novinka od letošního roku: přibyla nová závodní trať "ZV", která je určena pro žáky do 14 let a veterány nad 50 let. Bude mírně kratší a jednodušší.

16.11.2016 13:16
Je tu další ročník Sanasport Brněnské zimní ligy! Poznamenejte si do deníčků jednotlivé termíny a sledujte další informace, které budou postupně přibývat na stránkách jednotlivých závodů.

13.3.2016 22:00
Proběhl poslední závod letošní BZL, kterého se zúčastnilo 257 závodníků. V celkovém pořadí BZL zvítězili Eva Kabáthová, Daniel Hájek a Vojtěch Koča. Gratulujeme a těšíme se na vás zase příští rok! Za všechny pořadatele Adam Chromý.

14.2.2016 19:25
Dnes proběhl čtvrtý závod BZL, kterého se zúčastnilo 303 závodníků. Průběžné výsledky BZL vedou nyní Eva Kabáthová, Daniel Hájek a Vojtěch Koča.

Starší novinky >>

200